Oring filtra paliwa Kawasaki EL250 Eliminator, KLX250, ZZR600, GPX750, ZXR750, Ninja ZX-12R, VN1500, D-TRACKER [OEM: 920551386]

RINGOID95

Producent: Kawasaki

OEM:

920551386

Produkt nowy, w 100% oryginalny z oficjalnej dystrybucji

12,67 zł brutto

Przybliżony czas wysyłki: w 6-7 dni roboczych

Jeśli ten produkt ma status "Wysyłka natychmiast", to znaczy, że znajduje się na jednym z naszych wewnętrznych magazynów w Polsce, jest dostępny od ręki i zostanie wysłany do Ciebie w ciągu 1 dnia roboczego.

Jeśli ten produkt ma status "Wysyłka w X-X dni roboczych", to znaczy, że znajduje się na jednym z magazynów centralnych producenta i jest sprowadzany na zamówienie.

Czas dostawy zamówionych artykułów zależy od dostępności producenta. Zwykle dostępnych jest około 90% wszystkich części zamiennych do motocykli, dlatego dostawa w określonym czasie jest realistyczna.

Należy pamiętać, że określony czas reprezentuje czas dostawy do naszego magazynu.

Oring filtra paliwa to w 100% oryginalny, nieużywany produkt producenta Kawasaki OEM o oznaczeniu części numer 920551386. Oring filtra paliwa pasuje m.in. do EL250 Eliminator, KLX250, ZZR600, GPX750, ZXR750, Ninja ZX-12R, VN1500, D-TRACKER, ale pełną listę kompatybilności znajdziesz w zestawieniu tabelarycznym poniżej. Produkt jest nowy, nieużywany i pochodzi z oficjalnej dystrybucji Kawasaki OEM. Ten produkt jest tzw. produktem OEM, czyli elementem stosowanym przy pierwszym montażu OEM.

Szczegóły

Kompatybilność
ModelRocznik
D-TRACKER1999
EL2501988
EL2501989
EL2501990
EL2501996
EL250D1991
EL250D1992
EL250D1993
EL250D1994
EL250E1991
EL250E1992
EL250E1993
EL250E1994
EL2521996
EL2521997
EL2521999
EL2522001
EL2522003
GPX750R1987
GPX750R1988
GPX750R1989
KLX2501993
KLX2501994
KLX6501993
KLX6501994
KLX6501995
NINJA ZX-12R2000
NINJA ZX-12R2001
NINJA ZX-12R2002
NINJA ZX-12R2003
NINJA ZX-12R2004
NINJA ZX-12R2005
NINJA ZX-12R2006
NINJA ZX-6R1995
NINJA ZX-6R1996
NINJA ZX-6R1997
VN-151988
VN-151989
VN-151990
VN-151991
VN-151994
VN-1500SE1990
VN-15SE1988
VN-15SE1989
VN-15SE1991
VN-15SE1992
VN151995
ZXR7501989
ZXR7501990
ZXR7501991
ZXR7501992
ZXR7501993
ZXR7501994
ZXR7501995
ZZ-R11001993
ZZ-R11001994
ZZ-R11001998
ZZ-R6001993
ZZ-R6001994
ZZ-R6001997
ZZ-R6001998
ZZ-R6001999
ZZ-R6002001
ZZ-R6002002
ZZR-11001995
ZZR-11001996
ZZR-6001995
ZZR-6001996
ZZR6002003
ZZR6002004
ZZR6002005
ZZR6002006

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Pytania i odpowiedzi dotyczące produktu. Jeśli nadal potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

Czy oring filtra paliwa 920551386 jest oryginalną częścią OEM?
Tak, oring filtra paliwa jest w 100% oryginalną częścią wyprodukowaną przez koncern Kawasaki i jest produktem typu OEM, tj. stosowanym na pierwszy montaż.
Do motocykli jakich marek pasuje oring filtra paliwa 920551386?
Ten produkt: oring filtra paliwa 920551386 pasuje do pojazdów produkowanych przez koncern: Kawasaki
Czy oring filtra paliwa Kawasaki 920551386 mogę kupić za pobraniem?
Tak, każdy produkt (w tym również oring filtra paliwa o numerze 920551386) w możesz zamówić z dostawą do domu za pobraniem. Wymagamy płatności z góry tylko przy dostawach do punktu odbioru.

Pamiętaj, że produkt o numerze 920551386 występuje też w alternatywnych składniach:

92055-1386

920551386

Co to znaczy?

W zależności od kraju dystrybucji 'Oring filtra paliwa Kawasaki EL250 Eliminator, KLX250, ZZR600, GPX750, ZXR750, Ninja ZX-12R, VN1500, D-TRACKER [OEM: 920551386]' może być zapisany w dokumentacji serwisowej Twojego motocykla marki Kawasaki z nieco innymi numerami. Różnice mogą dotyczyć separatorów (np. myślników lub spacji) oraz liczby zer. Pomimo tych różnic, wszystkie oznaczenia odnoszą się do tego samego produktu.

Produkt o numerze 920551386 jest odpowiednikiem (replacement) następujących części:

920551355

Co to znaczy?

Niektórzy producenci, w tym Kawasaki OEM, wprowadzają na rynek produkty pod zaktualizowanymi numerami katalogowymi (tzw. replacementy). Zmiany te mogą wynikać z aktualizacji specyfikacji, nowych procesów produkcyjnych lub standaryzacji oznaczeń. W praktyce, mimo innego numeru, jest to ten sam produkt pod względem funkcjonalności i kompatybilności.
Opinie
Napisz opinię
Oring filtra paliwa Kawasaki EL250 Eliminator, KLX250, ZZR600, GPX750, ZXR750, Ninja ZX-12R, VN1500, D-TRACKER [OEM: 920551386]

Oring filtra paliwa Kawasaki EL250 Eliminator, KLX250, ZZR600, GPX750, ZXR750, Ninja ZX-12R, VN1500, D-TRACKER [OEM: 920551386]

Oring filtra paliwa to w 100% oryginalny, nieużywany produkt producenta Kawasaki OEM o oznaczeniu części numer 920551386. Oring filtra paliwa pasuje m.in. do EL250 Eliminator, KLX250, ZZR600, GPX750, ZXR750, Ninja ZX-12R, VN1500, D-TRACKER, ale pełną listę kompatybilności znajdziesz w zestawieniu tabelarycznym poniżej. Produkt jest nowy, nieużywany i pochodzi z oficjalnej dystrybucji Kawasaki OEM. Ten produkt jest tzw. produktem OEM, czyli elementem stosowanym przy pierwszym montażu OEM.