Śruba owiewki 5X12 Kawasaki KLE 300 Versys-X, Ninja ZX-4R (ZX400), Eliminator 500, W800, Z1100 (ZR1100) [OEM: 921540917]

BOLTSOCKET5X12

Producent: Kawasaki

OEM:

921540917

Produkt nowy, w 100% oryginalny z oficjalnej dystrybucji

17,13 zł brutto

Przybliżony czas wysyłki: w 6-7 dni roboczych

Jeśli ten produkt ma status "Wysyłka natychmiast", to znaczy, że znajduje się na jednym z naszych wewnętrznych magazynów w Polsce, jest dostępny od ręki i zostanie wysłany do Ciebie w ciągu 1 dnia roboczego.

Jeśli ten produkt ma status "Wysyłka w X-X dni roboczych", to znaczy, że znajduje się na jednym z magazynów centralnych producenta i jest sprowadzany na zamówienie.

Czas dostawy zamówionych artykułów zależy od dostępności producenta. Zwykle dostępnych jest około 90% wszystkich części zamiennych do motocykli, dlatego dostawa w określonym czasie jest realistyczna.

Należy pamiętać, że określony czas reprezentuje czas dostawy do naszego magazynu.

Śruba owiewki 5X12 to w 100% oryginalny, nieużywany produkt producenta Kawasaki OEM o oznaczeniu części numer 921540917. Śruba owiewki 5X12 pasuje m.in. do KLE 300 Versys-X, Ninja ZX-4R (ZX400), Eliminator 500, W800, Z1100 (ZR1100), ale pełną listę kompatybilności znajdziesz w zestawieniu tabelarycznym poniżej. Produkt jest nowy, nieużywany i pochodzi z oficjalnej dystrybucji Kawasaki OEM. Ten produkt jest tzw. produktem OEM, czyli elementem stosowanym przy pierwszym montażu OEM.

Szczegóły

Kompatybilność
ModelRocznik
1400GTR2020
1400GTR ABS2015
1400GTR ABS2016
ER-6N2012
ER-6N2013
ER-6N2014
ER-6N2015
ER-6N2016
ER-6N ABS2012
ER-6N ABS2013
ER-6N ABS2014
ER-6N ABS2015
ER-6N ABS2016
Eliminator 5002024
Eliminator 5002025
Eliminator 5002026
Eliminator 500 SE2024
Eliminator 500 SE2025
KLE5002026
NINJA 6502021
NINJA H2 SX2018
NINJA H2 SX2019
NINJA H2 SX2020
NINJA H2 SX SE2019
NINJA H2 SX SE2020
NINJA H2 SX SE+2019
NINJA H2 SX SE+2020
NINJA H2R2015
NINJA H2R2016
NINJA H2R2017
NINJA H2R2018
NINJA H2R2019
NINJA H2R2021
NINJA ZX-10R2021
NINJA ZX-10RR2021
Ninja 6502022
Ninja 6502023
Ninja 6502024
Ninja 6502025
Ninja H2R2023
Ninja H2R2025
Ninja ZX-10R2022
Ninja ZX-10R2023
Ninja ZX-10R2024
Ninja ZX-10R2025
Ninja ZX-10RR2023
Ninja ZX-10RR2024
Ninja ZX-4R2024
Ninja ZX-4R2026
Ninja ZX-4RR2024
Ninja ZX-4RR2025
Ninja ZX-4RR2026
VERSYS 10002015
VERSYS 10002016
VERSYS 10002017
VERSYS 10002018
VERSYS 10002019
VERSYS 10002020
VERSYS 1000 S2021
VERSYS 1000 SE2019
VERSYS 1000 SE2020
VERSYS 1000 SE2021
VERSYS 6502018
VERSYS 6502019
VERSYS 6502020
VERSYS 6502021
VERSYS 650 ABS2015
VERSYS 650 ABS2016
VERSYS 650 ABS2017
VERSYS-X 3002018
VERSYS-X 3002019
VERSYS-X 3002020
VERSYS-X 3002021
VERSYS-X 300 ABS2017
Versys 10002022
Versys 10002022
Versys 10002023
Versys 10002024
Versys 1000 S/SE2022
Versys 1000 S/SE2023
Versys 1000 S/SE2024
Versys 11002025
Versys 1100 S/SE2025
Versys 6502022
Versys 6502023
Versys 6502024
Versys 6502025
Versys 6502026
Versys-X 3002023
W8002020
W8002021
W8002022
W8002023
W8002024
W800 CAFE2019
W800 CAFE2020
W800 Megura2022
W800 STREET2019
W800 STREET2020
W800 STREET2021
Z H22021
Z H22022
Z H22023
Z H22024
Z H2 SE2021
Z H2 SE2022
Z H2 SE2023
Z H2 SE2024
Z e-12024
Z10002015
Z10002016
Z10002017
Z10002018
Z10002019
Z10002020
Z10002024
Z1000 ABS2015
Z1000 ABS2016
Z1000R2018
Z1000R2019
Z1000R2021
Z1000R2024
Z1000R EDITION2017
Z1000R EDITION2020
Z11002026
Z1252019
Z1252020
Z1252021
Z1252022
Z1252023
Z1252024
Z250SL2015
Z250SL2016
Z250SL ABS2015
Z250SL ABS2016
Z4002020
Z4002023
Z6502018
Z6502021
Z6502022
Z6502023
Z6502024
Z6502025
Z650 ABS2017
Z650RS2022
Z650RS2023
Z8002014
Z8002015
Z8002016
Z800 ABS2015
Z800 ABS2016
Z800 ABS-BDS2013
Z800 ABS-BEF2014
Z800 ABS-DDS2013
Z800 ABS-DEF2014
Z800-ADS2013
Z800-CDS2013
Z800E VERSION2014
Z9002018
Z9002019
Z9002020
Z9002021
Z9002022
Z9002023
Z9002024
Z9002025
Z900 ABS2017
Z900 SE2025
Z900RS2018
Z900RS2019
Z900RS2020
Z900RS2021
Z900RS2022
Z900RS2023
Z900RS2024
Z900RS CAFE2018
Z900RS CAFE2019
Z900RS CAFE2020
Z900RS CAFE2021
Z900RS SE2023
Z900RS SE2024
Z900RS SE2025

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Pytania i odpowiedzi dotyczące produktu. Jeśli nadal potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

Czy Śruba owiewki 5X12 921540917 jest oryginalną częścią OEM?
Tak, Śruba owiewki 5X12 jest w 100% oryginalną częścią wyprodukowaną przez koncern Kawasaki i jest produktem typu OEM, tj. stosowanym na pierwszy montaż.
Do motocykli jakich marek pasuje Śruba owiewki 5X12 921540917?
Ten produkt: Śruba owiewki 5X12 921540917 pasuje do pojazdów produkowanych przez koncern: Kawasaki
Czy Śruba owiewki 5X12 Kawasaki 921540917 mogę kupić za pobraniem?
Tak, każdy produkt (w tym również Śruba owiewki 5X12 o numerze 921540917) w możesz zamówić z dostawą do domu za pobraniem. Wymagamy płatności z góry tylko przy dostawach do punktu odbioru.

Pamiętaj, że produkt o numerze 921540917 występuje też w alternatywnych składniach:

92154-0917

921540917

Co to znaczy?

W zależności od kraju dystrybucji 'Śruba owiewki 5X12 Kawasaki KLE 300 Versys-X, Ninja ZX-4R (ZX400), Eliminator 500, W800, Z1100 (ZR1100) [OEM: 921540917]' może być zapisany w dokumentacji serwisowej Twojego motocykla marki Kawasaki z nieco innymi numerami. Różnice mogą dotyczyć separatorów (np. myślników lub spacji) oraz liczby zer. Pomimo tych różnic, wszystkie oznaczenia odnoszą się do tego samego produktu.
Opinie
Napisz opinię
Śruba owiewki 5X12 Kawasaki KLE 300 Versys-X, Ninja ZX-4R (ZX400), Eliminator 500, W800, Z1100 (ZR1100) [OEM: 921540917]

Śruba owiewki 5X12 Kawasaki KLE 300 Versys-X, Ninja ZX-4R (ZX400), Eliminator 500, W800, Z1100 (ZR1100) [OEM: 921540917]

Śruba owiewki 5X12 to w 100% oryginalny, nieużywany produkt producenta Kawasaki OEM o oznaczeniu części numer 921540917. Śruba owiewki 5X12 pasuje m.in. do KLE 300 Versys-X, Ninja ZX-4R (ZX400), Eliminator 500, W800, Z1100 (ZR1100), ale pełną listę kompatybilności znajdziesz w zestawieniu tabelarycznym poniżej. Produkt jest nowy, nieużywany i pochodzi z oficjalnej dystrybucji Kawasaki OEM. Ten produkt jest tzw. produktem OEM, czyli elementem stosowanym przy pierwszym montażu OEM.