Uszczelka dekielka pompy hamulcowej lub sprzęgła Kawasaki EL250 Eliminator, KLE650 Versys, Zephyr 1100 [OEM: 430271055]

PLATEDIAPHRAGM

Producent: Kawasaki

OEM:

430271055

Produkt nowy, w 100% oryginalny z oficjalnej dystrybucji

29,57 zł brutto

Przybliżony czas wysyłki: w 6-7 dni roboczych

Jeśli ten produkt ma status "Wysyłka natychmiast", to znaczy, że znajduje się na jednym z naszych wewnętrznych magazynów w Polsce, jest dostępny od ręki i zostanie wysłany do Ciebie w ciągu 1 dnia roboczego.

Jeśli ten produkt ma status "Wysyłka w X-X dni roboczych", to znaczy, że znajduje się na jednym z magazynów centralnych producenta i jest sprowadzany na zamówienie.

Czas dostawy zamówionych artykułów zależy od dostępności producenta. Zwykle dostępnych jest około 90% wszystkich części zamiennych do motocykli, dlatego dostawa w określonym czasie jest realistyczna.

Należy pamiętać, że określony czas reprezentuje czas dostawy do naszego magazynu.

Uszczelka dekielka pompy hamulcowej lub sprzęgła to w 100% oryginalny, nieużywany produkt producenta Kawasaki OEM o oznaczeniu części numer 430271055. Uszczelka dekielka pompy hamulcowej lub sprzęgła pasuje m.in. do EL250 Eliminator, KLE650 Versys, Zephyr 1100, ale pełną listę kompatybilności znajdziesz w zestawieniu tabelarycznym poniżej. Produkt jest nowy, nieużywany i pochodzi z oficjalnej dystrybucji Kawasaki OEM. Ten produkt jest tzw. produktem OEM, czyli elementem stosowanym przy pierwszym montażu OEM.

Szczegóły

Kompatybilność
ModelRocznik
1000 GTR1996
1000 GTR1997
1000 GTR1998
1000 GTR1999
1000 GTR2000
1000 GTR2002
1000GTR1992
1000GTR1994
1000GTR2003
EL2501990
EL2501996
EL250D1992
EL250D1993
EL250D1994
EL250E1992
EL250E1993
EL250E1994
EL2521996
EL2521997
EL2521999
EL2522001
EL2522003
ER-51997
ER-52001
ER-52004
ER-52005
ER-6F2006
ER-6F2007
ER-6F2008
ER-6F ABS2006
ER-6F ABS2007
ER-6F ABS2008
ER-6N2006
ER-6N2007
ER-6N2008
ER-6N ABS2006
ER-6N ABS2007
ER-6N ABS2008
ER5001998
ER5001999
ER5002000
ER5002003
GPX250R1992
GPX600R1993
GPX600R1994
GPX600R1995
GPX600R1996
GPX600R1997
GPZ11001995
GPZ11001996
GPZ11001998
GPZ1100 ABS1996
GPZ500S1992
GPZ500S1993
GPZ500S1994
GPZ500S1995
GPZ500S1996
GPZ500S1997
GPZ500S1998
GPZ500S1999
GPZ500S2000
GPZ500S2002
GPZ500S2003
GPZ500S (UK)1995
GPZ500S (UK)1996
GPZ500S (UK)1998
GPZ900R1993
KLE5001992
KLE5001993
KLE5001994
KLE5001995
KLE5001996
KLE5001997
KLE5001999
KLE5002001
KLE5002002
KLE5002003
KLE5002005
KLE5002006
KLE5002007
NINJA ZX-12R2000
NINJA ZX-12R2001
NINJA ZX-12R2002
NINJA ZX-12R2003
NINJA ZX-12R2004
NINJA ZX-12R2005
NINJA ZX-12R2006
NINJA ZX-6R1995
NINJA ZX-6R1996
NINJA ZX-6R1997
NINJA ZX-9R1995
NINJA ZX-9R1996
NINJA ZX-9R1997
NINJA-ZX9R1994
VERSYS2007
VERSYS2008
VERSYS 10002012
VERSYS 10002013
VERSYS 10002014
VERSYS ABS2007
VERSYS ABS2008
Z10002003
Z10002004
Z10002005
Z10002006
Z7502004
Z7502005
Z7502006
Z750S2005
Z750S2006
ZEPHYR1992
ZEPHYR1993
ZEPHYR1994
ZEPHYR1996
ZEPHYR1997
ZEPHYR1998
ZEPHYR 11001992
ZEPHYR 11001993
ZEPHYR 11001994
ZEPHYR 11001995
ZEPHYR 11001996
ZEPHYR 7501992
ZEPHYR 7501993
ZEPHYR 7501994
ZEPHYR 7501995
ZEPHYR 7501996
ZEPHYR 7501997
ZR-71999
ZR-72001
ZR-72003
ZR-7S2001
ZRX11001997
ZRX11001998
ZRX11001999
ZRX11002000
ZRX12002001
ZRX12002003
ZRX12002004
ZRX1200R2001
ZRX1200R2002
ZRX1200R2003
ZRX1200R2004
ZRX1200R2005
ZRX1200R2006
ZRX1200S2001
ZRX1200S2002
ZRX1200S2003
ZXR1200S2004
ZZ-R11001992
ZZ-R11001993
ZZ-R11001994
ZZ-R11001998
ZZ-R2501994
ZZ-R6001992
ZZ-R6001993
ZZ-R6001994
ZZ-R6001997
ZZ-R6001998
ZZ-R6001999
ZZ-R6002001
ZZ-R6002002
ZZR-11001995
ZZR-11001996
ZZR-6001995
ZZR-6001996
ZZR6002003
ZZR6002004
ZZR6002005
ZZR6002006

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Pytania i odpowiedzi dotyczące produktu. Jeśli nadal potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

Czy uszczelka dekielka pompy hamulcowej lub sprzęgła 430271055 jest oryginalną częścią OEM?
Tak, uszczelka dekielka pompy hamulcowej lub sprzęgła jest w 100% oryginalną częścią wyprodukowaną przez koncern Kawasaki i jest produktem typu OEM, tj. stosowanym na pierwszy montaż.
Do motocykli jakich marek pasuje uszczelka dekielka pompy hamulcowej lub sprzęgła 430271055?
Ten produkt: uszczelka dekielka pompy hamulcowej lub sprzęgła 430271055 pasuje do pojazdów produkowanych przez koncern: Kawasaki
Czy uszczelka dekielka pompy hamulcowej lub sprzęgła Kawasaki 430271055 mogę kupić za pobraniem?
Tak, każdy produkt (w tym również uszczelka dekielka pompy hamulcowej lub sprzęgła o numerze 430271055) w możesz zamówić z dostawą do domu za pobraniem. Wymagamy płatności z góry tylko przy dostawach do punktu odbioru.

Pamiętaj, że produkt o numerze 430271055 występuje też w alternatywnych składniach:

43027-1055

430271055

Co to znaczy?

W zależności od kraju dystrybucji 'Uszczelka dekielka pompy hamulcowej lub sprzęgła Kawasaki EL250 Eliminator, KLE650 Versys, Zephyr 1100 [OEM: 430271055]' może być zapisany w dokumentacji serwisowej Twojego motocykla marki Kawasaki z nieco innymi numerami. Różnice mogą dotyczyć separatorów (np. myślników lub spacji) oraz liczby zer. Pomimo tych różnic, wszystkie oznaczenia odnoszą się do tego samego produktu.
Opinie
Napisz opinię
Uszczelka dekielka pompy hamulcowej lub sprzęgła Kawasaki EL250 Eliminator, KLE650 Versys, Zephyr 1100 [OEM: 430271055]

Uszczelka dekielka pompy hamulcowej lub sprzęgła Kawasaki EL250 Eliminator, KLE650 Versys, Zephyr 1100 [OEM: 430271055]

Uszczelka dekielka pompy hamulcowej lub sprzęgła to w 100% oryginalny, nieużywany produkt producenta Kawasaki OEM o oznaczeniu części numer 430271055. Uszczelka dekielka pompy hamulcowej lub sprzęgła pasuje m.in. do EL250 Eliminator, KLE650 Versys, Zephyr 1100, ale pełną listę kompatybilności znajdziesz w zestawieniu tabelarycznym poniżej. Produkt jest nowy, nieużywany i pochodzi z oficjalnej dystrybucji Kawasaki OEM. Ten produkt jest tzw. produktem OEM, czyli elementem stosowanym przy pierwszym montażu OEM.