Lampka, oświetlenie tablicy rejestracyjnej Aprilia Caponord, Tuono, Moto Guzzi Griso, Gilera SMT, Derbi Senda [OEM: 85256R]

REAR LAMP

Producent: Aprilia

OEM:

85256R

Produkt nowy, w 100% oryginalny z oficjalnej dystrybucji

15,19 zł brutto

Świetnie! Ten produkt mamy na naszym magazynie w Koszalinie

1 szt. tego produktu wyślemy w 1 dzień roboczy od zakupu!

A co jeśli potrzebuję więcej produktów niż macie na stanie? Przeczytaj

W takich okolicznościach złóż zamówienie na dowolną liczbę sztuk, dodatkową ilość części, których nie mamy na magazynie - sprowadzimy specjalnie dla Ciebie z magazynów centralnych w Europie, Japonii lub USA. Dla marki Aprilia przybliżony czas realizcji znajdziesz w komunikacie poniżej.

Przybliżony czas wysyłki: w 5-20 dni roboczych

Jeśli ten produkt ma status "Wysyłka natychmiast", to znaczy, że znajduje się na jednym z naszych wewnętrznych magazynów w Polsce, jest dostępny od ręki i zostanie wysłany do Ciebie w ciągu 1 dnia roboczego.

Jeśli ten produkt ma status "Wysyłka w X-X dni roboczych", to znaczy, że znajduje się na jednym z magazynów centralnych producenta i jest sprowadzany na zamówienie.

Czas dostawy zamówionych artykułów zależy od dostępności producenta. Zwykle dostępnych jest około 90% wszystkich części zamiennych do motocykli, dlatego dostawa w określonym czasie jest realistyczna.

Należy pamiętać, że określony czas reprezentuje czas dostawy do naszego magazynu.

Lampka, oświetlenie tablicy rejestracyjnej to w 100% oryginalny, nieużywany produkt producenta Aprilia OEM o oznaczeniu części numer 85256R. Lampka, oświetlenie tablicy rejestracyjnej pasuje m.in. do Caponord, Tuono, Moto Guzzi Griso, Gilera SMT, Derbi Senda, ale pełną listę kompatybilności znajdziesz w zestawieniu tabelarycznym poniżej. Produkt jest nowy, nieużywany i pochodzi z oficjalnej dystrybucji Aprilia OEM. Ten produkt jest tzw. produktem OEM, czyli elementem stosowanym przy pierwszym montażu OEM.

Szczegóły

Kompatybilność
ModelRocznik
Audace 14002015
Audace 14002016
Audace 14002017
Audace 1400 (USA)2016
Audace 1400 Carbon E4 ABS2017
Audace 1400 Carbon E4 ABS2018
Bellagio 9402007
Bellagio 9402008
Bellagio 9402009
Bellagio 9402010
Bellagio 9402011
Bellagio 9402012
Bellagio 9402013
Breva IE 7502003
Breva IE 7502004
Breva IE 7502005
Breva IE 7502006
Breva IE 7502007
Breva IE 7502008
Breva IE 7502009
CAPONORD 1200 RALLY (USA-CANADA)2017
California 1400 Corazzieri E3 ABS2016
California 1400 Custom ABS2012
California 1400 Custom ABS2013
California 1400 Custom ABS2015
California 1400 Touring ABS2012
California 1400 Touring ABS2013
California 1400 Touring ABS2014
California 1400 Touring E4 ABS2017
California 1400 Touring E4 ABS2018
California 1400 Touring SE ABS2015
California 1400 Touring SE E3 ABS2016
Caponord 12002012
Caponord 1200 Carabinieri2015
Caponord 1200 EU2013
Caponord 1200 EU2014
Caponord 1200 EU2015
Caponord 1200 Rally2015
Caponord 1200 Rally2016
Caponord 1200 Rally (2)2016
Caponord 1200 Rally (3)2016
Caponord 1200 USA2015
Dorsoduro 12002010
Dorsoduro 12002011
Dorsoduro 12002012
Dorsoduro 12002013
Dorsoduro 12002014
Dorsoduro 12002015
Dorsoduro 12002016
Dorsoduro 750 ABS2008
Dorsoduro 750 ABS2009
Dorsoduro 750 ABS2010
Dorsoduro 750 ABS2011
Dorsoduro 750 ABS2012
Dorsoduro 750 ABS2013
Dorsoduro 750 ABS2014
Dorsoduro 750 ABS2015
Dorsoduro 750 ABS2016
Dorsoduro 750 ABS USA2015
Dorsoduro 750 ABS USA2016
Dorsoduro 750 Factory ABS2010
Dorsoduro 750 Factory ABS2011
Dorsoduro 750 Factory ABS2012
Dorsoduro 750 Factory ABS2013
Dorsoduro 900 E4 ABS (ASIA)2019
Dorsoduro 900 E4 ABS 20172017
Eldorado 14002015
Eldorado 14002016
Eldorado 14002017
Eldorado 1400 (ASIA)2017
Eldorado 1400 (USA)2016
Eldorado 1400 (USA)2017
Eldorado 1400 E4 ABS (N.AMERICA)2019
Eldorado 1400 E4 ABS (N.AMERICA)2020
GRISO S.E. 1200 8V (USA)2015
GRISO S.E. 1200 8V (USA)2016
GRISO S.E. 1200 8V (USA)2017
Griso 1200 8V2007
Griso 1200 8V2008
Griso 1200 8V2009
Griso 1200 8V2010
Griso 1200 8V2011
Griso 1200 8V2012
Griso 1200 8V2013
Griso 1200 8V2014
Griso S.E. 1200 8V2015
Griso S.E. 1200 8V2016
Griso V IE 11002005
Griso V IE 11002006
Griso V IE 11002007
Griso V IE 11002008
Griso V IE 8502006
Griso V IE 8502007
NA 850 Mana2007
NA 850 Mana2008
NA 850 Mana2009
NA 850 Mana2010
NA 850 Mana2011
NA 850 Mana GT2009
NA 850 Mana GT2010
NA 850 Mana GT2011
NA 850 Mana GT2012
NA 850 Mana GT2013
NA 850 Mana GT2014
NA 850 Mana GT2015
Pegaso 650 IE2001
Pegaso 650 IE2002
Pegaso 650 IE2003
Pegaso 650 IE2004
Pegaso Strada-Trail 650 IE2005
Pegaso Strada-Trail 650 IE2006
Pegaso Strada-Trail 650 IE2007
Pegaso Strada-Trail 650 IE2008
Pegaso Strada-Trail 650 IE2009
RAMBLA 125cc-250cc E32007
RAMBLA 125cc-250cc E32008
RAMBLA 125cc-250cc E32009
RAMBLA 125cc-250cc E3 2ver2008
RAMBLA 300 E32010
RAMBLA 300 E32011
RS 1252006
RS 1252007
RS 1252008
RS 1252009
RS 1252010
RS 1252026
RS 125 4T E52023
RS 125 GP2025
RS 125 GP 4T ABS2023
RS 125 GP 4T E5 ABS2022
RS 125 REPLICA E4 ABS (ASIA) (2)2017
RS 125 Replica 4T E4 ABS2018
RS 125 Replica 4T E4 ABS2020
RS 125 Replica 4T E4 ABS (EU)2019
RS 125 Replica E4 ABS (ASIA)2017
RS 125 Replica E4 ABS (EU)2017
RS 50 2T E42018
RS4 125 4T2011
RS4 125 4T2012
RS4 125 4T2013
RS4 125 4T2014
RS4 125 4T2015
RS4 125 4T2016
RS4 50 2T2011
RS4 50 2T2012
RS4 50 2T2013
RS4 50 2T2014
RS4 50 2T2015
RS4 50 2T2016
RS4 50 2T E42020
RS4 50 2T E4 (EU & ASIA)2018
RS4 50 2T E4 (EU & ASIA)2019
RSV 1000 4V R2009
RSV 1000 4V R2010
RSV 1000 4V SBK FACT2009
RSV 1000 4V SBK FACT2010
RSV4 1000 APRC Factory ABS2013
RSV4 1000 APRC Factory ABS2014
RSV4 1000 APRC Factory ABS2015
RSV4 1000 APRC Factory STD SE2011
RSV4 1000 APRC Factory STD SE2012
RSV4 1000 APRC R ABS2013
RSV4 1000 APRC R ABS2014
RSV4 1000 RACING FACTORY L.E. (ASIA)2017
RSV4 1000 RACING FACTORY L.E. (EU)2016
RSV4 1000 RACING FACTORY L.E. (EU)2017
RSV4 1000 RACING FACTORY L.E. (USA)2016
RSV4 1000 RACING FACTORY L.E. (USA)2017
RSV4 1000 RR2015
RSV4 1000 RR (ASIA)2017
RSV4 1000 RR E4 ABS (ASIA)2019
RSV4 1000 RR E4 ABS (ASIA)2020
RSV4 1000 RR E4 ABS (N.AMERICA)2019
RSV4 1000 RR E4 ABS (N.AMERICA)2020
RSV4 1000 RR E4 ABS (USA)2018
RSV4 1000 RR EU2016
RSV4 1000 RR EU2017
RSV4 1000 RR EU2018
RSV4 1000 RR Racer Pack2015
RSV4 1000 RR USA2016
RSV4 1000 RR USA2017
RSV4 1000 Racing Factory E4 ABS (USA)2018
RSV4 1000 Racing Factory L.E.2015
RSV4 1000 SBK2009
RSV4 1000 SBK2010
RSV4 1100 Racing Factory E4 ABS2019
RX 502019
RX 502020
RX-SX 1252008
RX-SX 1252009
RX-SX 1252010
RXV 450-5502009
RXV 450-5502010
RXV 450-5502011
RXV 450-550 STREET LEGAL2009
RXV 450-550 STREET LEGAL2010
RXV 450-550 STREET LEGAL2011
RXV-SXV 450-5502006
RXV-SXV 450-5502007
RXV-SXV 450-5502008
RXV-SXV 450-550 Pikes Peak2009
SMT 50 E42019
SR 50 H2O NEW (Di-Tech)2004
SR 50 H2O NEW (Di-Tech)2005
SR 50 H2O NEW (Di-Tech)2006
SR 50 H2O NEW (Di-Tech)2007
SR 50 H2O NEW (IE+Carb.)2004
SR 50 H2O NEW (IE+Carb.)2005
SR 50 H2O NEW (IE+Carb.)2006
SR 50 H2O NEW (IE+Carb.)2007
SR 50 H2O NEW (IE+Carb.)2008
SR 50 H2O NEW (IE+Carb.)2009
SR 50 IE+Carb. MY2010
SR 50 IE+Carb. MY2011
SR 50 IE+Carb. MY2012
SR 50 IE+Carb. MY2013
SR 50 IE+Carb. MY2014
SR 50 R 'REPLICA' H2O 2T E4 (EU)2019
SR 50 R H2O 2T E4 (ASIA)2018
SR 50 R H2O 2T E4 (EMEA)2018
SR 50 R H2O 2T E4 (EU)2018
SR 50 carb. my2014
SX 502019
SX 502020
SX 50 E42019
SX 50 E42020
SXV 450-5502009
SXV 450-5502010
SXV 450-5502011
SXV 450-550 STREET LEGAL2009
SXV 450-550 STREET LEGAL2010
SXV 450-550 STREET LEGAL2011
Scarabeo 100 4T E22001
Scarabeo 100 4T E22002
Scarabeo 100 4T E22003
Scarabeo 100 4T E22004
Scarabeo 100 4T E22005
Scarabeo 100 4T E32006
Scarabeo 100 4T E32007
Scarabeo 100 4T E32008
Scarabeo 100 4T E32009
Scarabeo 100 4T E32010
Scarabeo 100 4T E32011
Scarabeo 100 4T E32012
Scarabeo 100 4T E32014
Scarabeo 100 4T E3 NET2009
Scarabeo 100 4T E3 NET2010
Scarabeo 250 Light E32006
Scarabeo 250 Light E32007
Scarabeo 250 Light E32008
Scarabeo 300 Light E32009
Scarabeo 300 Light E32010
Scarabeo 400-492-500 Light2006
Scarabeo 400-492-500 Light2007
Scarabeo 400-492-500 Light2008
Scarabeo 50 2T E2 (eng. Piaggio)2007
Scarabeo 50 2T E2 (eng. Piaggio)2008
Scarabeo 50 2T E2 (eng. Piaggio)2009
Scarabeo 50 4T 2V E22002
Scarabeo 50 4T 2V E22003
Scarabeo 50 4T 2V E22004
Scarabeo 50 Ditech2001
Scarabeo 50 Ditech2002
Scarabeo 50 Ditech2003
Scarabeo 50 Ditech2004
Senda SM 502018
Senda SM Racing 50 E42018
Shiver 7502007
Shiver 7502008
Shiver 7502009
Shiver 750 EU2010
Shiver 750 EU2011
Shiver 750 EU2012
Shiver 750 EU2013
Shiver 750 EU2014
Shiver 750 EU2015
Shiver 750 EU2016
Shiver 750 GT2009
Shiver 750 PA2015
Shiver 750 USA2011
Shiver 750 USA2012
Shiver 750 USA2013
Shiver 750 USA2014
Shiver 750 USA2015
Shiver 750 USA2016
Shiver 900 ABS2017
Shiver 900 ABS (ASIA)2018
Shiver 900 E4 ABS2017
Shiver 900 E4 ABS (EU & S.AMERICA)2018
Shiver 900 E4 ABS (N. AMERICA)2018
Shiver 900 E4 ABS NAVI (ASIA)2019
Shiver 900 E4 ABS NAVI (EU)2019
Shiver 900 E4 ABS NAVI (N.AMERICA )2019
Shiver 900 E4 ABS NAVI (N.AMERICA )2020
Sport City 125-200 E22004
Sport City 125-200 E22005
Sport City 125-200 E22006
Sport City 125-200-250 E32006
Sport City 125-200-250 E32007
Sport City 125-200-250 E32008
Sport City Cube 125-200 carb E32008
Sport City Cube 125-200 carb E32009
Sport City Cube 125-200 carb E32010
Sport City Cube 250-300 IE E32008
Sport City Cube 250-300 IE E32009
Sport City Cube 250-300 IE E32010
Sport City Cube 250-300 IE E32011
Sport City Cube 250-300 IE E32012
Sport City Street 125 4T 4V E32012
Sport City Street 300 4T 4V E32012
Stelvio 12002008
Stelvio 1200 - NTX - ABS 12002009
Stelvio 1200 - NTX - ABS 12002010
Stelvio 1200 8V STD - NTX2011
Stelvio 1200 8V STD - NTX2012
Stelvio 1200 8V STD - NTX2013
Stelvio 1200 8V STD - NTX2014
Stelvio 1200 8V STD - NTX2015
Stelvio 1200 8V STD - NTX2016
Stelvio 1200 8V STD - NTX2017
TUONO V4 1100 FACTORY (EU)2017
TUONO V4 1100 FACTORY (USA-CANADA)2017
TUONO V4 1100 FACTORY E4 (EU)2017
TUONO V4 1100 RR E4 (EU)2017
Tuono 1000 V4 R APRC ABS2014
Tuono 1000 V4 R APRC ABS2015
Tuono 1000 V4 R STD-APRC2011
Tuono 1000 V4 R STD-APRC2012
Tuono 1252025
Tuono 125 4T E42020
Tuono 125 4T E5 ABS2023
Tuono 125 4T E5 ABS2024
Tuono V4 1100 Factory2015
Tuono V4 1100 Factory2016
Tuono V4 1100 Factory USA-CND2016
Tuono V4 1100 RF E4 ABS (USA)2018
Tuono V4 1100 RR2015
Tuono V4 1100 RR2016
Tuono V4 1100 RR E4 ABS (N.AMERICA)2019
Tuono V4 1100 RR E4 ABS (N.AMERICA)2020
Tuono V4 1100 RR USA-CND2016
V7 III Racer 10th Anniversary E4 ABS (ASIA)2020
V7 III Racer 10th Anniversary E4 ABS (EU)2020
V7 III Racer 10th Anniversary e4 ABS (N.AMERICA)2020
V7 III Stone 'S' E4 ABS (EU)2020
V7 III Stone 'S' e4 ABS (ASIA)2020
V7 III Stone 'S' e4 ABS (N.AMERICA)2020
V7 III Stone Night Pack 750 E4 (ASIA)2019
V7 III Stone Night Pack 750 E4 (ASIA)2020
V7 III Stone Night Pack 750 E4 (EU)2019
V7 III Stone Night Pack 750 E4 (EU)2020
V7 III Stone Night Pack 750 E4 (N.AMERICA)2019
V7 III Stone Night Pack 750 E4 (N.AMERICA)2020
V85 TT 850 E5 ABS (ASIA)2021
V85 TT 850 E5 ABS (ASIA)2022
V85 TT 850 E5 ABS (ASIA)2023
V85 TT 850 E5 ABS (EU)2021
V85 TT 850 E5 ABS (EU)2022
V85 TT 850 E5 ABS (N.AMERICA)2021
V85 TT 850 E5 ABS (N.AMERICA)2022
V85 TT 850 E5 ABS (N.AMERICA)2023
V85 TT 850 E5 ABS (N.AMERICA)2024
V85 TT E4 ABS (ASIA)2019
V85 TT E4 ABS (ASIA)2020
V85 TT E4 ABS (EU)2019
V85 TT E4 ABS (EU)2020
V85 TT E4 ABS (N.AMERICA)2019
V85 TT E4 ABS (N.AMERICA)2020
V85 TT E4 ABS Polizia Municipale (EU)2021
V85 TT Polizia Municipale 850 E5 ABS (EU)2023
V85 TT Travel Pack 850 E5 ABS (ASIA)2021
V85 TT Travel Pack 850 E5 ABS (ASIA)2022
V85 TT Travel Pack 850 E5 ABS (EU)2021
V85 TT Travel Pack 850 E5 ABS (EU)2022
V85 TT Travel Pack 850 E5 ABS (EU)2023
V85 TT Travel Pack 850 E5 ABS (N.AMERICA)2021
V85 TT Travel Pack 850 E5 ABS (N.AMERICA)2022
V85 TT Travel Pack 850 E5 ABS (N.AMERICA)2023
V85 TT Travel Pack 850 E5 ABS (N.AMERICA)2024
V85 TT Travel Pack E4 ABS (ASIA)2020
V85 TT Travel Pack E4 ABS (EU)2020
V85 TT Travel Pack E4 ABS (N.AMERICA)2020

Dane techniczne

100% Oryginalny

Produkt nowy, w 100% oryginalny z oficjalnej dystrybucji

Masa

0.023 kg

Wymiary

0.44 cm
0.51 cm
0.44 cm

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Pytania i odpowiedzi dotyczące produktu. Jeśli nadal potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

Czy lampka, oświetlenie tablicy rejestracyjnej 85256R jest oryginalną częścią OEM?
Tak, lampka, oświetlenie tablicy rejestracyjnej jest w 100% oryginalną częścią wyprodukowaną przez koncern Aprilia i jest produktem typu OEM, tj. stosowanym na pierwszy montaż.
Do motocykli jakich marek pasuje lampka, oświetlenie tablicy rejestracyjnej 85256R?
Ten produkt: lampka, oświetlenie tablicy rejestracyjnej 85256R pasuje do pojazdów produkowanych przez koncern: Aprilia
Czy lampka, oświetlenie tablicy rejestracyjnej Aprilia 85256R mogę kupić za pobraniem?
Tak, każdy produkt (w tym również lampka, oświetlenie tablicy rejestracyjnej o numerze 85256R) w możesz zamówić z dostawą do domu za pobraniem. Wymagamy płatności z góry tylko przy dostawach do punktu odbioru.

Produkt o numerze 85256R jest odpowiednikiem (replacement) następujących części:

AP8127098

1D002474

Co to znaczy?

Niektórzy producenci, w tym Aprilia OEM, wprowadzają na rynek produkty pod zaktualizowanymi numerami katalogowymi (tzw. replacementy). Zmiany te mogą wynikać z aktualizacji specyfikacji, nowych procesów produkcyjnych lub standaryzacji oznaczeń. W praktyce, mimo innego numeru, jest to ten sam produkt pod względem funkcjonalności i kompatybilności.
Opinie
Oceń 
2018-03-02

Mega cena!

Jak za oryginalne oświetlenie tablicy rejestracyjnej do mojej aprili RS 125 z 2006 roku to jest to promocja. Używki chodzą droższe na różnych portalach. Lampka pasuje u mnie elegancko, dostawa w terminie, jestem bardzo zadowolony, gorąco polecam ten sklep!

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię
    Lampka, oświetlenie tablicy rejestracyjnej Aprilia Caponord, Tuono, Moto Guzzi Griso, Gilera SMT, Derbi Senda [OEM: 85256R]

    Lampka, oświetlenie tablicy rejestracyjnej Aprilia Caponord, Tuono, Moto Guzzi Griso, Gilera SMT, Derbi Senda [OEM: 85256R]

    Lampka, oświetlenie tablicy rejestracyjnej to w 100% oryginalny, nieużywany produkt producenta Aprilia OEM o oznaczeniu części numer 85256R. Lampka, oświetlenie tablicy rejestracyjnej pasuje m.in. do Caponord, Tuono, Moto Guzzi Griso, Gilera SMT, Derbi Senda, ale pełną listę kompatybilności znajdziesz w zestawieniu tabelarycznym poniżej. Produkt jest nowy, nieużywany i pochodzi z oficjalnej dystrybucji Aprilia OEM. Ten produkt jest tzw. produktem OEM, czyli elementem stosowanym przy pierwszym montażu OEM.