Uszczelniacz zacisku hamulcowego tył Suzuki AG100 Address, RGV250, GSX-R400, GS500, RG500, GSX750, GSX-R1100 [OEM: 6264704A01]

Seal

Producent: Suzuki

OEM:

6264704A01

Produkt nowy, w 100% oryginalny z oficjalnej dystrybucji

22,18 zł brutto

Przybliżony czas wysyłki: w 4-9 dni roboczych

Jeśli ten produkt ma status "Wysyłka natychmiast", to znaczy, że znajduje się na jednym z naszych wewnętrznych magazynów w Polsce, jest dostępny od ręki i zostanie wysłany do Ciebie w ciągu 1 dnia roboczego.

Jeśli ten produkt ma status "Wysyłka w X-X dni roboczych", to znaczy, że znajduje się na jednym z magazynów centralnych producenta i jest sprowadzany na zamówienie.

Czas dostawy zamówionych artykułów zależy od dostępności producenta. Zwykle dostępnych jest około 90% wszystkich części zamiennych do motocykli, dlatego dostawa w określonym czasie jest realistyczna.

Należy pamiętać, że określony czas reprezentuje czas dostawy do naszego magazynu.

Uszczelniacz zacisku hamulcowego tył to w 100% oryginalny, nieużywany produkt producenta Suzuki OEM o oznaczeniu części numer 6264704A01. Uszczelniacz zacisku hamulcowego tył pasuje m.in. do AG100 Address, RGV250, GSX-R400, GS500, RG500, GSX750, GSX-R1100, ale pełną listę kompatybilności znajdziesz w zestawieniu tabelarycznym poniżej. Produkt jest nowy, nieużywany i pochodzi z oficjalnej dystrybucji Suzuki OEM. Ten produkt jest tzw. produktem OEM, czyli elementem stosowanym przy pierwszym montażu OEM.

Szczegóły

Kompatybilność
ModelRocznik
AG1001991
GS5001990
GSX-R11001986
GSX-R11001987
GSX-R11001988
GSX-R11001989
GSX-R11001990
GSX-R11001991
GSX-R11001992
GSX-R4001987
GSX-R4001987
GSX-R4001988
GSX-R7501985
GSX-R7501988
GSX-R7501989
GSX-R7501990
GSX-R7501991
GSX-R750(X)1986
GSX-R750(X)1987
GSX-R750R1986
GSX-R750R1989
GSX7501985
GSX7501986
GSX7501987
RG500 GAMMA1986
RG500C GAMMA1987
RGV2501989

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Pytania i odpowiedzi dotyczące produktu. Jeśli nadal potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

Czy uszczelniacz zacisku hamulcowego tył 6264704A01 jest oryginalną częścią OEM?
Tak, uszczelniacz zacisku hamulcowego tył jest w 100% oryginalną częścią wyprodukowaną przez koncern Suzuki i jest produktem typu OEM, tj. stosowanym na pierwszy montaż.
Do motocykli jakich marek pasuje uszczelniacz zacisku hamulcowego tył 6264704A01?
Ten produkt: uszczelniacz zacisku hamulcowego tył 6264704A01 pasuje do pojazdów produkowanych przez koncern: Suzuki
Czy uszczelniacz zacisku hamulcowego tył Suzuki 6264704A01 mogę kupić za pobraniem?
Tak, każdy produkt (w tym również uszczelniacz zacisku hamulcowego tył o numerze 6264704A01) w możesz zamówić z dostawą do domu za pobraniem. Wymagamy płatności z góry tylko przy dostawach do punktu odbioru.

Pamiętaj, że produkt o numerze 6264704A01 występuje też w alternatywnych składniach:

62647-04A01-000

6264704A01000

62647-04A01

62647 04A01

6264704A01

Co to znaczy?

W zależności od kraju dystrybucji 'Uszczelniacz zacisku hamulcowego tył Suzuki AG100 Address, RGV250, GSX-R400, GS500, RG500, GSX750, GSX-R1100 [OEM: 6264704A01]' może być zapisany w dokumentacji serwisowej Twojego motocykla marki Suzuki z nieco innymi numerami. Różnice mogą dotyczyć separatorów (np. myślników lub spacji) oraz liczby zer. Pomimo tych różnic, wszystkie oznaczenia odnoszą się do tego samego produktu.

Produkt o numerze 6264704A01 jest odpowiednikiem (replacement) następujących części:

6264704A00

Co to znaczy?

Niektórzy producenci, w tym Suzuki OEM, wprowadzają na rynek produkty pod zaktualizowanymi numerami katalogowymi (tzw. replacementy). Zmiany te mogą wynikać z aktualizacji specyfikacji, nowych procesów produkcyjnych lub standaryzacji oznaczeń. W praktyce, mimo innego numeru, jest to ten sam produkt pod względem funkcjonalności i kompatybilności.
Opinie
Napisz opinię
Uszczelniacz zacisku hamulcowego tył Suzuki AG100 Address, RGV250, GSX-R400, GS500, RG500, GSX750, GSX-R1100 [OEM: 6264704A01]

Uszczelniacz zacisku hamulcowego tył Suzuki AG100 Address, RGV250, GSX-R400, GS500, RG500, GSX750, GSX-R1100 [OEM: 6264704A01]

Uszczelniacz zacisku hamulcowego tył to w 100% oryginalny, nieużywany produkt producenta Suzuki OEM o oznaczeniu części numer 6264704A01. Uszczelniacz zacisku hamulcowego tył pasuje m.in. do AG100 Address, RGV250, GSX-R400, GS500, RG500, GSX750, GSX-R1100, ale pełną listę kompatybilności znajdziesz w zestawieniu tabelarycznym poniżej. Produkt jest nowy, nieużywany i pochodzi z oficjalnej dystrybucji Suzuki OEM. Ten produkt jest tzw. produktem OEM, czyli elementem stosowanym przy pierwszym montażu OEM.