Panewka wału korbowego kolor zielony Triumph Bonneville, Rocket (3/III), Scrambler, Speed Twin, Thruxton [OEM: T1160233]

Main Bearing Shell Grooved Green

Producent: Triumph

OEM:

T1160233

Produkt nowy, w 100% oryginalny z oficjalnej dystrybucji

111,17 zł brutto

Przybliżony czas wysyłki: w 8-15 dni roboczych

Jeśli ten produkt ma status "Wysyłka natychmiast", to znaczy, że znajduje się na jednym z naszych wewnętrznych magazynów w Polsce, jest dostępny od ręki i zostanie wysłany do Ciebie w ciągu 1 dnia roboczego.

Jeśli ten produkt ma status "Wysyłka w X-X dni roboczych", to znaczy, że znajduje się na jednym z magazynów centralnych producenta i jest sprowadzany na zamówienie.

Czas dostawy zamówionych artykułów zależy od dostępności producenta. Zwykle dostępnych jest około 90% wszystkich części zamiennych do motocykli, dlatego dostawa w określonym czasie jest realistyczna.

Należy pamiętać, że określony czas reprezentuje czas dostawy do naszego magazynu.

Panewka wału korbowego kolor zielony to w 100% oryginalny, nieużywany produkt producenta Triumph OEM o oznaczeniu części numer T1160233. Panewka wału korbowego kolor zielony pasuje m.in. do Bonneville, Rocket (3/III), Scrambler, Speed Twin, Thruxton, ale pełną listę kompatybilności znajdziesz w zestawieniu tabelarycznym poniżej. Produkt jest nowy, nieużywany i pochodzi z oficjalnej dystrybucji Triumph OEM. Ten produkt jest tzw. produktem OEM, czyli elementem stosowanym przy pierwszym montażu OEM.

Szczegóły

Kompatybilność
ModelRocznik
BOBBER Black2018
BOBBER Black2019
BOBBER Black2020
BONNEVILLE BOBBER2017
BONNEVILLE BOBBER2018
BONNEVILLE BOBBER2019
BONNEVILLE BOBBER2020
BONNEVILLE T1002003
BONNEVILLE T1002004
BONNEVILLE T1002005
BONNEVILLE T1002006
BONNEVILLE T1002007
BONNEVILLE T1002008
BONNEVILLE T100 Black2010
BONNEVILLE T100 Black2011
BONNEVILLE T100 Black2012
BONNEVILLE T100 Black2013
BONNEVILLE T100 Black2014
BONNEVILLE T100 Black2015
BONNEVILLE T100 Black2016
BONNEVILLE T1202016
BONNEVILLE T1202017
BONNEVILLE T1202018
BONNEVILLE T1202019
BONNEVILLE T1202020
BONNEVILLE T1202021
BONNEVILLE T1202022
BONNEVILLE T120 Black2016
BONNEVILLE T120 Black2017
BONNEVILLE T120 Black2018
BONNEVILLE T120 Black2019
BONNEVILLE T120 Black2020
BONNEVILLE T120 Black2021
BONNEVILLE T120 Black2022
Bonneville Bobber Crankcase & fittings2023
Bonneville Bobber crankcase & fittings2024
Bonneville Speedmaster Crankcase & fittings2023
Bonneville Speedmaster crankcase & fittings2024
Bonneville T100 Crankcase & fittings2023
Bonneville T100 crankcase & fittings2024
Bonneville T120 Black Crankcase & fittings2023
Bonneville T120 Crankcase & fittings2023
ROCKET III Touring2008
ROCKET III Touring2009
ROCKET III Touring2010
ROCKET III Touring2011
ROCKET III Touring2012
ROCKET III Touring2013
ROCKET III, Classic and Roaster2005
ROCKET III, Classic and Roaster2006
ROCKET III, Classic and Roaster2007
ROCKET III, Classic and Roaster2008
ROCKET III, Classic and Roaster2009
ROCKET III, Classic and Roaster2010
ROCKET III, Classic and Roaster2011
ROCKET III, Classic and Roaster2012
SCRAMBLER 1200 XC2019
SCRAMBLER 1200 XC2020
SCRAMBLER 1200 XC2021
SCRAMBLER 1200 XC2022
SCRAMBLER 1200 XE2019
SCRAMBLER 1200 XE2020
SCRAMBLER 1200 XE2021
SCRAMBLER 1200 XE2022
SCRAMBLER 9002022
SPEED TWIN 12002019
SPEED TWIN 12002020
SPEED TWIN 12002021
SPEED TWIN 12002022
STREET CUP2017
STREET CUP2018
STREET CUP2019
STREET CUP2020
STREET SCRAMBLER From VIN: 9144482017
STREET SCRAMBLER From VIN: 9144482018
STREET SCRAMBLER Upto VIN: 9144472019
STREET SCRAMBLER Upto VIN: 9144472020
STREET SCRAMBLER Upto VIN: 9144472021
STREET TWIN From VIN: 9149732016
STREET TWIN From VIN: 9149732017
STREET TWIN From VIN: 9149732018
STREET TWIN From VIN: 9149732019
STREET TWIN Upto VIN: 9149722020
STREET TWIN Upto VIN: 9149722021
Scrambler 1200 XC Crankcase & fittings2023
Scrambler 1200 XE Crankcase & fittings2023
Scrambler 900 Crankcase & fittings2023
Scrambler 900 Crankcase bolts2023
Speed Twin 1200 Crankcase & fittings2023
Speed Twin 900 Crankcase & fittings2023
THRUXTON 1200 Liquid Cooled2016
THRUXTON 1200 Liquid Cooled2017
THRUXTON 1200 Liquid Cooled2018
THRUXTON 1200 Liquid Cooled2019
THRUXTON 1200 R Liquid Cooled2016
THRUXTON 1200 R Liquid Cooled2017
THRUXTON 1200 R Liquid Cooled2018
THRUXTON 1200 R Liquid Cooled2019
Thruxton RS Crankcase & Fittings2022
Thruxton RS Crankcase & fittings2023

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Pytania i odpowiedzi dotyczące produktu. Jeśli nadal potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

Czy panewka wału korbowego kolor zielony T1160233 jest oryginalną częścią OEM?
Tak, panewka wału korbowego kolor zielony jest w 100% oryginalną częścią wyprodukowaną przez koncern Triumph i jest produktem typu OEM, tj. stosowanym na pierwszy montaż.
Do motocykli jakich marek pasuje panewka wału korbowego kolor zielony T1160233?
Ten produkt: panewka wału korbowego kolor zielony T1160233 pasuje do pojazdów produkowanych przez koncern: Triumph
Czy panewka wału korbowego kolor zielony Triumph T1160233 mogę kupić za pobraniem?
Tak, każdy produkt (w tym również panewka wału korbowego kolor zielony o numerze T1160233) w możesz zamówić z dostawą do domu za pobraniem. Wymagamy płatności z góry tylko przy dostawach do punktu odbioru.

Pamiętaj, że produkt o numerze T1160233 występuje też w alternatywnych składniach:

T1160233

Co to znaczy?

W zależności od kraju dystrybucji 'Panewka wału korbowego kolor zielony Triumph Bonneville, Rocket (3/III), Scrambler, Speed Twin, Thruxton [OEM: T1160233]' może być zapisany w dokumentacji serwisowej Twojego motocykla marki Triumph z nieco innymi numerami. Różnice mogą dotyczyć separatorów (np. myślników lub spacji) oraz liczby zer. Pomimo tych różnic, wszystkie oznaczenia odnoszą się do tego samego produktu.
Opinie
Napisz opinię
Panewka wału korbowego kolor zielony Triumph Bonneville, Rocket (3/III), Scrambler, Speed Twin, Thruxton [OEM: T1160233]

Panewka wału korbowego kolor zielony Triumph Bonneville, Rocket (3/III), Scrambler, Speed Twin, Thruxton [OEM: T1160233]

Panewka wału korbowego kolor zielony to w 100% oryginalny, nieużywany produkt producenta Triumph OEM o oznaczeniu części numer T1160233. Panewka wału korbowego kolor zielony pasuje m.in. do Bonneville, Rocket (3/III), Scrambler, Speed Twin, Thruxton, ale pełną listę kompatybilności znajdziesz w zestawieniu tabelarycznym poniżej. Produkt jest nowy, nieużywany i pochodzi z oficjalnej dystrybucji Triumph OEM. Ten produkt jest tzw. produktem OEM, czyli elementem stosowanym przy pierwszym montażu OEM.

Ten produkt znajdziesz w kategoriach: Street Twin , Rocket (3/III) , Bonneville , Scrambler , Thruxton , Street Cup , Street Scrambler , Speed Twin