Podkładka osłony tłumika, wydechu Yamaha T105 Crypton, VP300 Versity, WR 400F, XTZ660 Tenere, XV750 Virago [OEM: 4BD147660000]

WASHER PROTECTOR

Producent: Yamaha

OEM:

4BD147660000

Produkt nowy, w 100% oryginalny z oficjalnej dystrybucji

12,24 zł brutto

Świetnie! Ten produkt mamy na naszym magazynie w Koszalinie

2 szt. tego produktu wyślemy w 1 dzień roboczy od zakupu!

A co jeśli potrzebuję więcej produktów niż macie na stanie? Przeczytaj

W takich okolicznościach złóż zamówienie na dowolną liczbę sztuk, dodatkową ilość części, których nie mamy na magazynie - sprowadzimy specjalnie dla Ciebie z magazynów centralnych w Europie, Japonii lub USA. Dla marki Yamaha przybliżony czas realizcji znajdziesz w komunikacie poniżej.

Przybliżony czas wysyłki: w 15 dni roboczych

Jeśli ten produkt ma status "Wysyłka natychmiast", to znaczy, że znajduje się na jednym z naszych wewnętrznych magazynów w Polsce, jest dostępny od ręki i zostanie wysłany do Ciebie w ciągu 1 dnia roboczego.

Jeśli ten produkt ma status "Wysyłka w X-X dni roboczych", to znaczy, że znajduje się na jednym z magazynów centralnych producenta i jest sprowadzany na zamówienie.

Czas dostawy zamówionych artykułów zależy od dostępności producenta. Zwykle dostępnych jest około 90% wszystkich części zamiennych do motocykli, dlatego dostawa w określonym czasie jest realistyczna.

Należy pamiętać, że określony czas reprezentuje czas dostawy do naszego magazynu.

Podkładka osłony tłumika, wydechu to w 100% oryginalny, nieużywany produkt producenta Yamaha OEM o oznaczeniu części numer 4BD147660000. Podkładka osłony tłumika, wydechu pasuje m.in. do T105 Crypton, VP300 Versity, WR 400F, XTZ660 Tenere, XV750 Virago, ale pełną listę kompatybilności znajdziesz w zestawieniu tabelarycznym poniżej. Produkt jest nowy, nieużywany i pochodzi z oficjalnej dystrybucji Yamaha OEM. Ten produkt jest tzw. produktem OEM, czyli elementem stosowanym przy pierwszym montażu OEM.

Szczegóły

Kompatybilność
ModelRocznik
AG2001993
BANSHEE - YFZ3501994
BANSHEE - YFZ3501996
BANSHEE - YFZ3502010
BIG BEAR 350 - YFM350FW1992
BIG BEAR 350 - YFM350FW1993
BIG BEAR 350 - YFM350FW1994
BIG BEAR 350 - YFM350FW1995
BIG BEAR 350 - YFM350FW1996
BLASTER - YFS2001993
BLASTER - YFS2001996
BLASTER - YFS2001998
BOOSTER - CW501990
BOOSTER - CW501991
BOOSTER - CW501992
BREEZE - YFA11994
BREEZE - YFA11995
BREEZE - YFA11996
BREEZE - YFA11998
BREEZE - YFA12002
BREEZE - YFA12003
BREEZE - YFA12004
BW'S - CW501994
BW'S - CW501995
BW'S - CW651994
CRYPTON - T1051996
CW501994
CW651992
Evolis 125 | YP125RA2017
GRIZZLY 125 - YFM125A2009
KODIAK 400 - YFM400FW1993
KODIAK 400 - YFM400FW1994
KODIAK 400 - YFM400FW1995
KODIAK 400 - YFM400FW1996
MAJESTY - YP2502000
MAJESTY - YP250D1998
MAJESTY ABS - YP250A1999
MAJESTY D - YP250D1999
MT-032012
MT032008
MT032009
MT032011
MT03 (25 KW)2007
MT03 (25KW)2006
ROADSTAR WARRIOR - XV1700PC2003
SKYLINER - YP2501997
SKYLINER - YP2502000
SUPERTENERE - XTZ7501994
SUPERTENERE - XTZ7501995
T105SE2002
TDR1251993
TDR1251994
TDR1251995
TDR1251996
TDR1251997
TDR1251998
TDR1251999
TDR1252000
TDR1252001
TDR1252002
TENERE - XTZ6601994
TENERE 7002020
TENERE 7002021
TENERE 700 (SKY BLUE)2021
TENERE 700 RALLY EDITION2020
TIMBERWOLF - YFB2501995
TIMBERWOLF - YFB250FW1996
TMAX - XP5002001
TMAX - XP5002002
TMAX - XP5002003
TMAX - XP5002004
TT-R1252000
TT-R1252003
TT-R1252004
TT-R1252005
TT-R1252006
TT-R1252007
TT-R125 SW & LW2001
TT-R125 SW & LW2002
TT-R125 SW & LW2003
TT-R125 SW & LW2004
TT-R125 SW & LW2005
TT-R125 SW & LW2006
TT-R125 SW & LW2007
TT-R125 SW & LW2008
TT-R125 SW & LW2009
TT-R125 SW & LW2010
TT-R125 SW & LW2011
TT-R125 SW & LW2012
TT-R125E2003
TT-R125E2004
TT-R125E2005
TT-R125E2006
TT-R125E SW & LW2003
TT-R125E SW & LW2004
TT-R125E SW & LW2005
TT-R125E SW & LW2006
TT-R125E SW & LW2007
TT-R125E SW & LW2008
TT-R125E SW & LW2009
TT-R125E SW & LW2010
TT-R125E SW & LW2011
TT-R125E SW & LW2012
TT-R125LW2013
TT-R125LW2014
TT-R125LW2015
TT-R125LW2016
TT-R125LWE2013
TT-R125LWE2014
TT-R125LWE2016
TT-R125LWE2017
TT-R2302006
TT-R902003
TT-R902004
TT-R902005
TT-R902006
TT-R902007
TT-R90-N2001
TT-R90-P2002
TT-R90E2003
TT-R90E2004
TT-R90E2005
TT-R90E2006
TT-R90E2007
TT250R1994
TT250R1996
TT250R2004
TT250R2005
TT600E1994
TT600E1996
TT600E1997
TT600E1998
TT600R1997
TT600R1999
TT600R2001
TT600RE2004
TT600S1993
TT600S1995
TTR902000
TW1251999
TW1252000
TW1252001
TW1252002
TW200E1994
TZR1251995
Tenere 700 | XTZ6902023
Tenere 700 | XTZ6902024
Ténéré 700 | XTZ6902020
Ténéré 700 | XTZ6902021
Ténéré 700 | XTZ6902022
VIRAGO - XV11001999
VIRAGO - XV7501993
VIRAGO - XV7501994
VP125 X-CITY2008
VP125 X-CITY2009
VP125 X-CITY2010
VP125 X-CITY2011
VP125 X-CITY2012
VP2502013
VP2502015
VP250 X-CITY2007
VP250 X-CITY2008
VP250 X-CITY2009
VP250 X-CITY2010
VP250 X-CITY2011
VP250 X-CITY2012
VP300 VERSITY2002
VP300 VERSITY2004
VP300 VERSITY2005
WARRIOR - YFM350X1994
WARRIOR - YFM350X1995
WARRIOR - YFM350X1996
WARRIOR - YFM350X1998
WR250F2001
WR250F2002
WR250F2003
WR250F2004
WR250F2005
WR250F2006
WR250F2007
WR250F2008
WR250F2009
WR250F2010
WR250F2011
WR250F2012
WR250F2013
WR250F2014
WR400F1998
WR400F1999
WR400F2000
WR426+400F2002
WR426F+400F2001
WR450F2003
WR450F2004
WR450F2005
WR450F2006
WR450F2007
WR450F2008
WR450F2009
WR450F2010
WR450F2011
X-MAX 125 ABS2017
X-MAX 125 ABS2018
X-MAX 125 ABS2019
XMAX 125 ABS2020
XMAX 125 TECH MAX2020
XMAX 125 | YP125RA2020
XP500 T-MAX2005
XP500 T-MAX2006
XP500 T-MAX2007
XP500A T-MAX2005
XP500A T-MAX2006
XP500A T-MAX2007
XT1251988
XT1251991
XT2251993
XT3501991
XT3501992
XT3501993
XT3501996
XT5001992
XT5001993
XT500E1991
XT500E1994
XT500E1995
XT600E1990
XT600E1991
XT600E1992
XT600E1993
XT600E1994
XT600E1995
XT600E1996
XT600E1997
XT600E1998
XT600E1999
XT600E2000
XT600E2002
XT600K1991
XT600K1992
XT600K1993
XT600K1994
XTZ6601993
XTZ6601994
XTZ660 TENERE1991
XTZ660 TENERE1992
XTZ660 TENERE1996
XTZ750 SUPERTENERE1991
XTZ750 SUPERTENERE1992
XTZ750 SUPERTENERE1993
XV1100 VIRAGO1991
XV1100 VIRAGO1992
XV1100 VIRAGO1994
XV1100 VIRAGO1995
XV1100 VIRAGO1996
XV1100 VIRAGO1997
XV1100 VIRAGO1998
XV1700PC ROADSTAR WARRIOR2004
XV1700PC ROADSTAR WARRIOR MIDNIGHT2006
XV1700PC ROADSTAR WARRIOR MIDNIGHT2007
XV1700PC ROADSTAR WARRIOR MIDNIGHT2008
XV1700PC ROADSTART WARRIOR MIDNIGHT2005
XV1700PC WARRIOR2009
XV750 VIRAGO1992
XV750 VIRAGO1995
XV750 VIRAGO1996
YF400M1995
YFA-11995
YFA-11996
YFB2501992
YFB2501994
YFB2501995
YFB2501997
YFB250F1996
YFM125 BREEZE2000
YFM125 BREEZE2002
YFM125 BREEZE2003
YFM125 GRIZZLY2004
YFM125 GRIZZLY2005
YFM125 GRIZZLY2006
YFM125 GRIZZLY2007
YFM125 GRIZZLY2008
YFM125 GRIZZLY2010
YFM125 GRIZZLY 2x42012
YFM125F GRIZZLY 2x42013
YFM250FW TIMBERWOLF 4x42000
YFM250FW TIMBERWOLF 4x42001
YFM3501992
YFM3501995
YFM3501996
YFM3501997
YFM350 WARRIOR2000
YFM350 WARRIOR2002
YFM350 WARRIOR2003
YFM350 WARRIOR2004
YFM350ER1993
YFM350X WARRIOR2001
YFM4001994
YFM4001995
YFM4001996
YFM4001997
YFM400F BIG BEAR PRO2002
YFM400F BIG BEAR PRO2003
YFM400FP BIG BEAR PRO2004
YFM400FP BIG BEAR PRO2005
YFM400FW1993
YFM400FW1998
YFM400FW2000
YFM400FW KODIAK MANUAL2001
YFM660R2001
YFM660R2002
YFM660R2003
YFM660R2004
YFM660R2005
YFS2001996
YFS2001997
YFS200 BLASTER2000
YFS200 BLASTER2001
YFS200 BLASTER2002
YFS200 BLASTER2003
YFS200 BLASTER2004
YFS200 BLASTER2005
YFS200 BLASTER2006
YFS200 BLASTER2007
YFZ3501993
YFZ3501994
YFZ3501995
YFZ3501996
YFZ3501997
YFZ3501998
YFZ3501999
YFZ350 BANCHEE2001
YFZ350 BANCHEE2011
YFZ350 BANSHEE2000
YFZ350 BANSHEE2002
YFZ350 BANSHEE2003
YFZ350 BANSHEE2004
YFZ350 BANSHEE2005
YFZ350 BANSHEE2006
YFZ350 BANSHEE2007
YFZ350 BANSHEE2008
YFZ350 BANSHEE2009
YP125E MAJESTY2007
YP125E MAJESTY2009
YP125R2013
YP125R2014
YP125R2015
YP125R2016
YP125R (MBL2)2015
YP125R E MAJESTY2008
YP125R SKYCRUISER2006
YP125R X-MAX2006
YP125R X-MAX2007
YP125R X-MAX2008
YP125R X-MAX2010
YP125R X-MAX2011
YP125R X-MAX2012
YP125R X-MAX SPORT2012
YP125R X-MAXi2009
YP125RA2013
YP125RA2014
YP125RA2015
YP125RA2016
YP125RA (MBL2)2015
YP125RA X-MAX2011
YP125RA X-MAX 1252019
YP125RA X-MAX 125 ABS2017
YP125RA X-MAX 125 ABS2018
YP125RA X-MAX BUSINESS2012
YP2502002
YP250 MAJESTY2001
YP250 MAJESTY2003
YP250A2003
YP250R2013
YP250R2014
YP250R2015
YP250R2016
YP250R (MBL2)2015
YP250R SPORT X-MAX2011
YP250R X-MAX2006
YP250R X-MAX2007
YP250R X-MAX2008
YP250R X-MAX2009
YP250R X-MAX2010
YP250R X-MAX2011
YP250R X-MAX2012
YP250R X-MAX 2502005
YP250R X-MAX BLACK MAX2009
YP250R X-MAX SPORT2012
YP250RA2013
YP250RA2014
YP250RA2015
YP250RA2016
YP250RA X-MAX2011
YP250RA X-MAX2012
YZ250F2001
YZ250F2002
YZ250F2003
YZ250F2004
YZ250F2005
YZ250F2006
YZ250F2007
YZ250F2008
YZ250F2009
YZ400F1998
YZ400F1999
YZ426F2001
YZ426F2002
YZ450F2003
YZ450F2004
YZ450F2005
YZ450F2007

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Pytania i odpowiedzi dotyczące produktu. Jeśli nadal potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

Czy podkładka osłony tłumika, wydechu 4BD147660000 jest oryginalną częścią OEM?
Tak, podkładka osłony tłumika, wydechu jest w 100% oryginalną częścią wyprodukowaną przez koncern Yamaha i jest produktem typu OEM, tj. stosowanym na pierwszy montaż.
Do motocykli jakich marek pasuje podkładka osłony tłumika, wydechu 4BD147660000?
Ten produkt: podkładka osłony tłumika, wydechu 4BD147660000 pasuje do pojazdów produkowanych przez koncern: Yamaha
Czy podkładka osłony tłumika, wydechu Yamaha 4BD147660000 mogę kupić za pobraniem?
Tak, każdy produkt (w tym również podkładka osłony tłumika, wydechu o numerze 4BD147660000) w możesz zamówić z dostawą do domu za pobraniem. Wymagamy płatności z góry tylko przy dostawach do punktu odbioru.

Pamiętaj, że produkt o numerze 4BD147660000 występuje też w alternatywnych składniach:

4BD-14766-00-00

4BD147660000

4BD-14766-00

4BD1476600

4BD 14766 00

Co to znaczy?

W zależności od kraju dystrybucji 'Podkładka osłony tłumika, wydechu Yamaha T105 Crypton, VP300 Versity, WR 400F, XTZ660 Tenere, XV750 Virago [OEM: 4BD147660000]' może być zapisany w dokumentacji serwisowej Twojego motocykla marki Yamaha z nieco innymi numerami. Różnice mogą dotyczyć separatorów (np. myślników lub spacji) oraz liczby zer. Pomimo tych różnic, wszystkie oznaczenia odnoszą się do tego samego produktu.

Produkt o numerze 4BD147660000 jest odpowiednikiem (replacement) następujących części:

3RW147660000

4BDE47660000

4FU147660000

9020206W0100

908967874700

Co to znaczy?

Niektórzy producenci, w tym Yamaha OEM, wprowadzają na rynek produkty pod zaktualizowanymi numerami katalogowymi (tzw. replacementy). Zmiany te mogą wynikać z aktualizacji specyfikacji, nowych procesów produkcyjnych lub standaryzacji oznaczeń. W praktyce, mimo innego numeru, jest to ten sam produkt pod względem funkcjonalności i kompatybilności.
Opinie
Napisz opinię
Podkładka osłony tłumika, wydechu Yamaha T105 Crypton, VP300 Versity, WR 400F, XTZ660 Tenere, XV750 Virago [OEM: 4BD147660000]

Podkładka osłony tłumika, wydechu Yamaha T105 Crypton, VP300 Versity, WR 400F, XTZ660 Tenere, XV750 Virago [OEM: 4BD147660000]

Podkładka osłony tłumika, wydechu to w 100% oryginalny, nieużywany produkt producenta Yamaha OEM o oznaczeniu części numer 4BD147660000. Podkładka osłony tłumika, wydechu pasuje m.in. do T105 Crypton, VP300 Versity, WR 400F, XTZ660 Tenere, XV750 Virago, ale pełną listę kompatybilności znajdziesz w zestawieniu tabelarycznym poniżej. Produkt jest nowy, nieużywany i pochodzi z oficjalnej dystrybucji Yamaha OEM. Ten produkt jest tzw. produktem OEM, czyli elementem stosowanym przy pierwszym montażu OEM.