Obejma opaska L65 Suzuki RM85, GZ250 Marauder, DL250 V-Strom, GSF600 Bandit, LS650 Savage, VL1500 Intruder [OEM: 0940406039]

Clamp L65 M

Producent: Suzuki

OEM:

0940406039

Produkt nowy, w 100% oryginalny z oficjalnej dystrybucji

9,52 zł brutto

Przybliżony czas wysyłki: w 4-9 dni roboczych

Jeśli ten produkt ma status "Wysyłka natychmiast", to znaczy, że znajduje się na jednym z naszych wewnętrznych magazynów w Polsce, jest dostępny od ręki i zostanie wysłany do Ciebie w ciągu 1 dnia roboczego.

Jeśli ten produkt ma status "Wysyłka w X-X dni roboczych", to znaczy, że znajduje się na jednym z magazynów centralnych producenta i jest sprowadzany na zamówienie.

Czas dostawy zamówionych artykułów zależy od dostępności producenta. Zwykle dostępnych jest około 90% wszystkich części zamiennych do motocykli, dlatego dostawa w określonym czasie jest realistyczna.

Należy pamiętać, że określony czas reprezentuje czas dostawy do naszego magazynu.

Obejma opaska L65 to w 100% oryginalny, nieużywany produkt producenta Suzuki OEM o oznaczeniu części numer 0940406039. Obejma opaska L65 pasuje m.in. do RM85, GZ250 Marauder, DL250 V-Strom, GSF600 Bandit, LS650 Savage, VL1500 Intruder, ale pełną listę kompatybilności znajdziesz w zestawieniu tabelarycznym poniżej. Produkt jest nowy, nieużywany i pochodzi z oficjalnej dystrybucji Suzuki OEM. Ten produkt jest tzw. produktem OEM, czyli elementem stosowanym przy pierwszym montażu OEM.

Szczegóły

Kompatybilność
ModelRocznik
AD50 FRONT TURN SIGNAL LAMP1989
AD50 FRONT TURN SIGNAL LAMP1990
AD50 FRONT TURN SIGNAL LAMP1991
AD50 FRONT TURN SIGNAL LAMP1994
AE50 FUEL TANK1990
AE50 FUEL TANK1991
AE50 FUEL TANK1992
AE50 FUEL TANK1993
AE50 FUEL TANK1994
AE50 FUEL TANK1995
AE50 FUEL TANK1996
AE50 FUEL TANK1997
AE50 WIRING HARNESS1991
AE50 WIRING HARNESS1994
AE50 WIRING HARNESS1996
AE50 WIRING HARNESS1996
AG1001991
AG1001993
AG1001996
AG1001997
AG1001999
AG1002000
AG501992
AH100 FRONT TURN SIGNAL LAMP1994
AH50 FRONT TURN SIGNAL LAMP1992
AH50 FRONT TURN SIGNAL LAMP1994
AH75 FRONT TURN SIGNAL LAMP1992
AN400(S) BURGMAN2005
CL501983
CS1251983
CS80 TURN SIGNAL LAMP (E2, E17, E22)1983
DL1000 V-STROM2002
DL1000 V-STROM2003
DL250A2018
DL650 V-STROM2004
DL650 V-STROM2005
DL650 V-STROM2006
DL650A V-STROM2007
DL650A V-STROM2008
DL650A V-STROM2009
DL650A V-STROM2010
DL650A V-STROM2011
DR-Z400E2000
DR-Z400E2001
DR-Z400E2002
DR-Z400E2003
DR-Z400E2004
DR-Z400S2000
DR-Z400S2001
DR-Z400S2002
DR-Z400S2003
DR-Z400S2004
DR-Z400S2005
DR1251982
DR1251983
DR125S1994
DR125SE1995
DR125SE1996
DR125SE1997
DR125SE1998
DR125SE1999
DR125SE2000
DR125SE2001
DR125SE2002
DR2501982
DR2501983
DR2501995
DR3501990
DR3501991
DR3501992
DR3501993
DR3501994
DR350SE1995
DR350SE1996
DR350SE1997
DR350SE1998
DR350SE1999
DR5001983
DR650RE1995
DR650RSE1995
DR650RSE1996
DR650RSE (U)1993
DR650RSE(U)1991
DR650RSE(U)1992
DR650RSE(U)1994
DR650SE1996
DR650SE1997
DR650SE1998
DR650SE1999
DR650SE2000
DR800S1995
DR800S1996
DR800S1997
DS801989
DS801990
DS801991
DS801992
DS801993
DS801994
DS801995
DS80 WIRING HARNESS1985
DS80 WIRING HARNESS1986
DS80 WIRING HARNESS1987
DS80 WIRING HARNESS1988
DT1151982
DT115 ELECTRICAL (1)1983
DT115 ELECTRICAL (1)1984
DT115 ELECTRICAL (1)1985
DT141978
DT1401982
DT140 ELECTRICAL (1)1983
DT140 ELECTRICAL (1)1984
DT140 ELECTRICAL (1)1985
DT150 ELECTRIC (1)1986
DT161978
DT161982
DT21978
DT201982
DT20 CYLINDER1984
DT20 CYLINDER1985
DT200 ELECTRIC (1)1986
DT251982
DT25 CYLINDER1983
DT25 CYLINDER1984
DT25 CYLINDER1985
DT281982
DT30 CYLINDER1983
DT30 CYLINDER1984
DT30 CYLINDER1985
DT30 FUEL PUMP1983
DT351982
DT4 ELECTRICAL1985
DT4 ELECTRICAL1986
DT4 ELECTRICAL1987
DT4.51978
DT40 CYLINDER1982
DT40 CYLINDER1983
DT40 CYLINDER1984
DT40 CYLINDER1985
DT40 CYLINDER1986
DT40 CYLINDER1987
DT40 CYLINDER1988
DT40 CYLINDER1989
DT51982
DT5 ELECTRICAL1983
DT5 ELECTRICAL1984
DT5 ELECTRICAL1985
DT50 ELECTRICAL (2)1984
DT50 ELECTRICAL (2)1985
DT50 ELECTRICAL (2)1986
DT50 ELECTRICAL (2)1987
DT50 INLET CASE/EXHAUST COVER1984
DT50 OPT:TRIM SWITCH (DT50KR:E1/E13/E17)1985
DT50 OPT:TRIM SWITCH (DT50KR:E1/E13/E17)1986
DT50 OPT:TRIM SWITCH (DT50KR:E1/E13/E17)1987
DT55 ELECTRICAL (1)1985
DT55 ELECTRICAL (1)1986
DT55 ELECTRICAL (1)1987
DT55 IGNITION COIL1985
DT55 IGNITION COIL1986
DT55 IGNITION COIL1987
DT6 ELECTRICAL1984
DT6 ELECTRICAL1985
DT60 CARBURETOR1994
DT60 CARBURETOR1995
DT651982
DT65 FUEL PUMP1985
DT65 FUEL PUMP1986
DT65 FUEL PUMP1987
DT65 TRIM SWITCH (DT55H)1985
DT65 TRIM SWITCH (DT55H)1986
DT65 TRIM SWITCH (DT55H)1986
DT65 TRIM SWITCH (DT55H)1987
DT7.51978
DT75 IGNITION1983
DT75 IGNITION1984
DT75 IGNITION1985
DT81982
DT85 IGNITION1983
DT85 IGNITION1984
DT85 IGNITION1985
DT9.91978
DT9.91982
FS501981
FZ501979
FZ501981
FZ501982
GN250(E)1996
GN250(E)1998
GN250(E)1999
GN250(E)2000
GS10001978
GS10001979
GS10001980
GS10001981
GS11001982
GS2501980
GS2501981
GS4001978
GS4001979
GS4251979
GS4501980
GS4501981
GS4501982
GS5001982
GS5002002
GS5002003
GS500 MAGNETO1990
GS500(E)(F)2004
GS500(E)(F)2005
GS500(E)(F)2006
GS500(E)(F)2007
GS500(H)2001
GS500E1995
GS500E1996
GS500E1997
GS500E1998
GS500E1999
GS500E2000
GS500E(EU)1994
GS500E(U)1989
GS500E(U)1990
GS500E(U)1991
GS500E(U)1992
GS500E(U)1993
GS5501980
GS5501981
GS5501982
GS6501981
GS6501982
GS8501980
GS8501981
GS8501982
GSF1200(N)(S) BANDIT1996
GSF1200(N)(S) BANDIT2001
GSF1200(N)(S) BANDIT2002
GSF1200(N)(S)(SA) BANDIT1997
GSF1200(N)(S)(SA) BANDIT1998
GSF1200(N)(S)(SA) BANDIT1999
GSF1200(N)(S)(SA) BANDIT2000
GSF600(N)(S) BANDIT1998
GSF600(N)(S) BANDIT1999
GSF600(N)(S) BANDIT2000
GSF600(N)(S) BANDIT2001
GSF600(N)(S) BANDIT2002
GSF600N BANDIT1995
GSF600N BANDIT1996
GSF600N BANDIT1997
GSF600S BANDIT1996
GSF600S BANDIT1997
GSX-750 HEADLAMP (MODEL G/H E1,2,4,6,15,16,17,21,22,24,25,39,53)1985
GSX-750 HEADLAMP (MODEL G/H E1,2,4,6,15,16,17,21,22,24,25,39,53)1986
GSX-750 HEADLAMP (MODEL G/H E1,2,4,6,15,16,17,21,22,24,25,39,53)1987
GSX-R10002001
GSX-R10002002
GSX-R10002003
GSX-R10002004
GSX-R11001993
GSX-R11001994
GSX-R1100 HEADLAMP1986
GSX-R1100 HEADLAMP1987
GSX-R1100 HEADLAMP1988
GSX-R1100W1995
GSX-R1100W1996
GSX-R1100W1997
GSX-R1100W1998
GSX-R6001997
GSX-R6001998
GSX-R6001999
GSX-R6002000
GSX-R6002001
GSX-R6002002
GSX-R600(Z)2003
GSX-R7501992
GSX-R7501993
GSX-R7501994
GSX-R7501995
GSX-R7501996
GSX-R7501997
GSX-R7501998
GSX-R7501999
GSX-R7502000
GSX-R7502001
GSX-R7502002
GSX-R7502003
GSX-R750 HEADLAMP (MODEL G/H E1,2,4,6,15,16,17,21,22,24,25,39,53)1986
GSX-R750 HEADLAMP (MODEL G/H E1,2,4,6,15,16,17,21,22,24,25,39,53)1987
GSX-S 750 A2021
GSX-S 750 UQ2021
GSX-S 750 UQZ2021
GSX-S 750 WQZ2021
GSX-S 750 ZA2021
GSX10001982
GSX11001980
GSX11001981
GSX11001982
GSX1200 INAZUMA1999
GSX1200 INAZUMA2000
GSX1200 INAZUMA2001
GSX1300R HAYABUSA1999
GSX1300R HAYABUSA2000
GSX1300R HAYABUSA2001
GSX1300R HAYABUSA2002
GSX1300RZ HAYABUSA2003
GSX14002002
GSX14002003
GSX2501982
GSX250 LID SWITCH1991
GSX250 LID SWITCH1992
GSX250 LID SWITCH1993
GSX250 LID SWITCH1994
GSX250 LID SWITCH1996
GSX250 LID SWITCH1997
GSX250 WIRING HARNESS1996
GSX4001980
GSX4001981
GSX4001982
GSX6001996
GSX6001997
GSX600 TURN SIGNAL LAMP (MODEL J/K/L/M/N/P/R/S)1988
GSX600 TURN SIGNAL LAMP (MODEL J/K/L/M/N/P/R/S)1989
GSX600 TURN SIGNAL LAMP (MODEL J/K/L/M/N/P/R/S)1990
GSX600 TURN SIGNAL LAMP (MODEL J/K/L/M/N/P/R/S)1991
GSX600 TURN SIGNAL LAMP (MODEL J/K/L/M/N/P/R/S)1992
GSX600 TURN SIGNAL LAMP (MODEL J/K/L/M/N/P/R/S)1993
GSX600 TURN SIGNAL LAMP (MODEL J/K/L/M/N/P/R/S)1994
GSX600 TURN SIGNAL LAMP (MODEL J/K/L/M/N/P/R/S)1995
GSX751997
GSX7501982
GSX7501995
GSX7501996
GSX7501998
GSX7501999
GSX7502000
GSX7502001
GSX750 BATTERY1989
GSX750 BATTERY1990
GSX750 BATTERY1991
GSX750 BATTERY1992
GSX750 BATTERY1993
GSX750 BATTERY1994
GSX750F1998
GSX750F1999
GSX750F2000
GSX750F2001
GSX750F2002
GSX750F2003
GT2001981
GT2501979
GT2501981
GW2502013
GW2502014
GW2502015
GW2502017
GZ125 MARAUDER1998
GZ125 MARAUDER1999
GZ125 MARAUDER2000
GZ250 MARAUDER1999
GZ250 MARAUDER2000
GZ250 MARAUDER2003
LS650 HEADLAMP1986
LS650 HEADLAMP1988
LS650 HEADLAMP1989
LS650 HEADLAMP1990
LS650 HEADLAMP1991
LS650 HEADLAMP1992
LS650 HEADLAMP1993
LS650 HEADLAMP (MODEL R)1994
LS650 SAVAGE1996
LS650 SAVAGE1997
LS650 SAVAGE1998
LS650 SAVAGE1999
LS650 SAVAGE2000
LS650 SAVAGE2001
LS650 SAVAGE2002
LS650 SAVAGE2003
LT-A400 EIGER 4X22002
LT-A400F EIGER 4X42002
LT-A500F QUADMASTER2000
LT-A500F QUADMASTER2001
LT-A500F VINSION 4X42004
LT-A500F VINSON 4X42002
LT-A500F VINSON 4X42003
LT-A500F VINSON 4X42005
LT-A500F VINSON 4X42006
LT-A500F VINSON 4X42007
LT-F250 OZARK2002
LT-F250 QUADRUNNER2000
LT-F250 QUADRUNNER2001
LT-F300F KINGQUAD 4x42000
LT-F300F KINGQUAD 4x42001
LT-Z90 4T QUADSPORT2007
LT-Z90 4T QUADSPORT2008
LT-Z90 4T QUADSPORT2009
LT-Z90 4T QUADSPORT2010
LT-Z90 QUADSPORT2015
LT-Z90 QUADSPORT2016
LT-Z90 QUADSPORT2017
LT-Z90 QUADSPORT2018
LT-Z90 QUADSPORT2019
LT-Z90 QUADSPORT2020
LT-Z90 QUADSPORT2021
LT-Z90 QUADSPORT2022
LT-Z90 QUADSPORT2023
LT-Z90 QUADSPORT2024
LT501990
LT50 QUADRUNNER2000
LT50 QUADRUNNER2001
LT50 QUADRUNNER2002
LT80 QUADSPORT2000
LT80 QUADSPORT2001
RF6001993
RF6001994
RF6001995
RF9001994
RF9001995
RF9001996
RF9001997
RG500 MAGNETO1986
RG500 MAGNETO1987
RG801991
RG80 OIL TANK1985
RG80 OIL TANK1987
RG80 OIL TANK1988
RM1001981
RM1251998
RM1251999
RM1252000
RM1252001
RM1252002
RM1252003
RM2501996
RM2501997
RM2501998
RM2501999
RM2502000
RM250 CYLINDER (MODEL K/L)1989
RM250 CYLINDER (MODEL K/L)1990
RM250 MAGNETO1991
RM250 MAGNETO1992
RM85 (SW & LW)2003
RM85 (SW & LW)2004
RM85 (SW & LW)2005
RM85 (SW & LW)2006
RMX250 CYLINDER1989
RMX250 CYLINDER1990
RMX250 CYLINDER1991
RMX250 CYLINDER1992
RMX250 CYLINDER1993
RMX250 CYLINDER1994
RMX250 CYLINDER1995
RMX250 CYLINDER1995
RMX250 CYLINDER1996
RV1252015
RV1252016
RV125 VANVAN2003
RV125 VANVAN2004
RV125 VANVAN2005
RV125 VANVAN2006
RV125 VANVAN2007
RV125 VANVAN2008
RV125 VANVAN2009
RV125 VANVAN2010
RV125 VANVAN2013
RV2002016
SP3701978
SP3701979
SP4001980
SV650(N)(S)1999
SV650(N)(S)2000
SV650(N)(S)2001
SV650(N)(S)2002
TL1000R1998
TL1000R1999
TL1000R2000
TL1000R2001
TL1000R2002
TL1000S1997
TL1000S1998
TL1000S1999
TL1000S2000
TL1000S2001
TR50S STREET MAGIC1998
TR50S STREET MAGIC1999
TR50S STREET MAGIC2000
TS2501979
TS2501980
TS2501981
TS501980
TS50XK1986
TS50XK1987
TS50XK1988
TS50XK1994
TU125XT VOLTY1999
VL125 INTRUDER2000
VL125 INTRUDER2001
VL125 INTRUDER2002
VL125 INTRUDER2003
VL125 INTRUDER2004
VL1500 INTRUDER LC1998
VL1500 INTRUDER LC1999
VL1500 INTRUDER LC2000
VL1500 INTRUDER LC2001
VL1500 INTRUDER LC2002
VL1500 INTRUDER LC2003
VL1500 INTRUDER LC2004
VL250 INTRUDER2000
VL250 INTRUDER2001
VL250 INTRUDER2002
VL250 INTRUDER2003
VL250 INTRUDER2004
VL800 VOLUSIA2001
VL800 VOLUSIA2002
VL800(Z) VOLUSIA2003
VS14001988
VS14001989
VS14001990
VS14001991
VS14001992
VS14001993
VS14001994
VS14001995
VS1400 INTRUDER1996
VS1400 INTRUDER1997
VS1400 INTRUDER1998
VS1400 INTRUDER1999
VS1400 INTRUDER2000
VS1400 INTRUDER2001
VS1400 INTRUDER2002
VS1400 INTRUDER2003
VS1400 REAR COMBINATION LAMP (E1)1987
VS600 INTRUDER1995
VS600 INTRUDER1996
VS600 INTRUDER1997
VS750 GEAR SHIFTING1985
VS750 GEAR SHIFTING1986
VS750 GEAR SHIFTING1987
VS750 GEAR SHIFTING1988
VS750 GEAR SHIFTING1989
VS750 GEAR SHIFTING1990
VS750 GEAR SHIFTING1991
VS8001997
VS800 GEAR SHIFTING1992
VS800 GEAR SHIFTING1993
VS800 GEAR SHIFTING1994
VS800 GEAR SHIFTING1996
VS800 INTRUDER1995
VS800 INTRUDER1998
VS800 INTRUDER1999
VS800 INTRUDER2000
VS800 INTRUDER2001
VS800 INTRUDER2002
VS800 INTRUDER2003
VS800 INTRUDER2004
VS800 INTRUDER2005
VX8001990
VX8001991
VX8001992
VX8001993
VX8001994
VX8001996
VZ800 MARAUDER1997
VZ800 MARAUDER1998
VZ800 MARAUDER1999
VZ800 MARAUDER2000
VZ800 MARAUDER2001
VZ800 MARAUDER2002
VZ800 MARAUDER2003
XF650 FREEWIND1997
XF650 FREEWIND1998
XF650 FREEWIND1999
XF650 FREEWIND2000
XF650 FREEWIND2001
ZR501981

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Pytania i odpowiedzi dotyczące produktu. Jeśli nadal potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

Czy obejma opaska L65 0940406039 jest oryginalną częścią OEM?
Tak, obejma opaska L65 jest w 100% oryginalną częścią wyprodukowaną przez koncern Suzuki i jest produktem typu OEM, tj. stosowanym na pierwszy montaż.
Do motocykli jakich marek pasuje obejma opaska L65 0940406039?
Ten produkt: obejma opaska L65 0940406039 pasuje do pojazdów produkowanych przez koncern: Suzuki
Czy obejma opaska L65 Suzuki 0940406039 mogę kupić za pobraniem?
Tak, każdy produkt (w tym również obejma opaska L65 o numerze 0940406039) w możesz zamówić z dostawą do domu za pobraniem. Wymagamy płatności z góry tylko przy dostawach do punktu odbioru.

Pamiętaj, że produkt o numerze 0940406039 występuje też w alternatywnych składniach:

09404-06039-000

0940406039000

09404-06039

0940406039

09404 06039

Co to znaczy?

W zależności od kraju dystrybucji 'Obejma opaska L65 Suzuki RM85, GZ250 Marauder, DL250 V-Strom, GSF600 Bandit, LS650 Savage, VL1500 Intruder [OEM: 0940406039]' może być zapisany w dokumentacji serwisowej Twojego motocykla marki Suzuki z nieco innymi numerami. Różnice mogą dotyczyć separatorów (np. myślników lub spacji) oraz liczby zer. Pomimo tych różnic, wszystkie oznaczenia odnoszą się do tego samego produktu.

Produkt o numerze 0940406039 jest odpowiednikiem (replacement) następujących części:

0940404402

0940405401

0940405404

0940406202

0940406204

0940406207

0940406401

0940406402

0940406402

0940406403

0940406412

0940406413

0940406422

0940406429

0940406429EE3

0940406431

0940406432

Co to znaczy?

Niektórzy producenci, w tym Suzuki OEM, wprowadzają na rynek produkty pod zaktualizowanymi numerami katalogowymi (tzw. replacementy). Zmiany te mogą wynikać z aktualizacji specyfikacji, nowych procesów produkcyjnych lub standaryzacji oznaczeń. W praktyce, mimo innego numeru, jest to ten sam produkt pod względem funkcjonalności i kompatybilności.
Opinie
Napisz opinię
Obejma opaska L65 Suzuki RM85, GZ250 Marauder, DL250 V-Strom, GSF600 Bandit, LS650 Savage, VL1500 Intruder [OEM: 0940406039]

Obejma opaska L65 Suzuki RM85, GZ250 Marauder, DL250 V-Strom, GSF600 Bandit, LS650 Savage, VL1500 Intruder [OEM: 0940406039]

Obejma opaska L65 to w 100% oryginalny, nieużywany produkt producenta Suzuki OEM o oznaczeniu części numer 0940406039. Obejma opaska L65 pasuje m.in. do RM85, GZ250 Marauder, DL250 V-Strom, GSF600 Bandit, LS650 Savage, VL1500 Intruder, ale pełną listę kompatybilności znajdziesz w zestawieniu tabelarycznym poniżej. Produkt jest nowy, nieużywany i pochodzi z oficjalnej dystrybucji Suzuki OEM. Ten produkt jest tzw. produktem OEM, czyli elementem stosowanym przy pierwszym montażu OEM.