Opaska, obejma przewodu hamulcowego przód Suzuki AN400 Burgman, SFV650 Gladius, DL800 V-Strom, GSF1200 Bandit [OEM: 0940316412]

Clamp Front Br

Producent: Suzuki

OEM:

0940316412

Produkt nowy, w 100% oryginalny z oficjalnej dystrybucji

12,42 zł brutto

Przybliżony czas wysyłki: w 4-9 dni roboczych

Jeśli ten produkt ma status "Wysyłka natychmiast", to znaczy, że znajduje się na jednym z naszych wewnętrznych magazynów w Polsce, jest dostępny od ręki i zostanie wysłany do Ciebie w ciągu 1 dnia roboczego.

Jeśli ten produkt ma status "Wysyłka w X-X dni roboczych", to znaczy, że znajduje się na jednym z magazynów centralnych producenta i jest sprowadzany na zamówienie.

Czas dostawy zamówionych artykułów zależy od dostępności producenta. Zwykle dostępnych jest około 90% wszystkich części zamiennych do motocykli, dlatego dostawa w określonym czasie jest realistyczna.

Należy pamiętać, że określony czas reprezentuje czas dostawy do naszego magazynu.

Opaska, obejma przewodu hamulcowego przód to w 100% oryginalny, nieużywany produkt producenta Suzuki OEM o oznaczeniu części numer 0940316412. Opaska, obejma przewodu hamulcowego przód pasuje m.in. do AN400 Burgman, SFV650 Gladius, DL800 V-Strom, GSF1200 Bandit, ale pełną listę kompatybilności znajdziesz w zestawieniu tabelarycznym poniżej. Produkt jest nowy, nieużywany i pochodzi z oficjalnej dystrybucji Suzuki OEM. Ten produkt jest tzw. produktem OEM, czyli elementem stosowanym przy pierwszym montażu OEM.

Szczegóły

Kompatybilność
ModelRocznik
AN 400 Burgman A2022
AN 400 Burgman A2023
AN400 BURGMAN2018
AN400(A)(ZA) BURGMAN2011
AN400(A)(ZA) BURGMAN2012
AN400(A)(ZA) BURGMAN2013
AN400(A)(ZA) BURGMAN2014
AN400(A)(ZA) BURGMAN2015
AN400(Z)(ZA) BURGMAN2016
AN400A2022
AN400A BURGMAN2019
AN400A BURGMAN2020
Burgman 400 | AN400A M4 E19 536A - FRONT BRAKE HOSE2024
DL 1050 RQ V-Strom2021
DL 1050 RQ V-Strom2022
DL 1050 RR V-Strom2023
DL 1050 XT RC V-Strom2021
DL 1050 XT RC V-Strom2022
DL 1050 XT WC V-Strom2021
DL 650 A V-Strom2021
DL 650 X A V-Strom2023
DL 650 X AM V-Strom2022
DL 650 X AU V-Strom2023
DL 650 XA V-Strom2021
DL1000(A)(XA) V-STROM2018
DL1000A V-STROM2016
DL1000A(XA) V-STROM2019
DL1050(RC)(RQ) V-STROM2020
DL1050(UQ)(WQ)(UC)(WC) V-STROM2021
DL1050(WC)(WQ) V-STROM2020
DL1050RC - RQ V-STROM2021
DL650(A)(AE)(XA)(XAE) V-STROM2021
DL650(A)(XA) V-STROM2020
DL650(UE)(XA)(XAUE) V-STROM2019
DL650A V-STROM2012
DL650A V-STROM2013
DL650A V-STROM2014
DL650A V-STROM2015
DL650A(XA) V-STROM2017
DL650A(XA) V-STROM2018
DL650A(XT) V-STROM2016
DL650XA V-STROM2015
GSF1200(N)(S)(NA)(SA) BANDIT2006
GSF1250(A) BANDIT2011
GSF1250(N)(A)(S)(SA) BANDIT2009
GSF1250(N)(S)(NA)(SA) BANDIT2007
GSF1250(N)(S)(NA)(SA) BANDIT2008
GSF1250SA BANDIT2010
GSF1250SA BANDIT2012
GSF1250SA BANDIT2014
GSF1250SA BANDIT2015
GSF1250SA BANDIT2016
GSF650(N)(S)(NA)(SA) BANDIT2005
GSF650(N)(S)(NA)(SA) BANDIT2006
GSF650(N)(S)(NA)(SA) BANDIT2007
GSF650(N)(S)(NA)(SA) BANDIT2008
GSF650(N)(S)(NA)(SA) BANDIT2009
GSF650(N)(S)(NA)(SA) BANDIT2010
GSF650(S)(A)(SA) BANDIT2011
GSF650(S)(A)(SA) BANDIT2012
GSR6002006
GSR600(A)2007
GSR600(A)2008
GSR600(A)2009
GSR600(A)2010
GSR7502011
GSR750(A)2012
GSR750(A)2013
GSR750(A)2014
GSR750(A)2015
GSR750(A)2016
GSR750Z(A)2015
GSX-8R (35kW) | GSX800FUQ 420A - FUEL TANK2024
GSX-8R (35kW) | GSX800FUQ 420A - FUEL TANK2026
GSX-8R (35kW) | GSX800FUQ 536A - FRONT BRAKE HOSE2024
GSX-8R (35kW) | GSX800FUQ 536A - FRONT BRAKE HOSE2026
GSX-8R 35kW | GSX800FUQ 420A - FUEL TANK2025
GSX-8R 35kW | GSX800FUQ 536A - FRONT BRAKE HOSE2025
GSX-8R | GSX800FRQ 420A - FUEL TANK2024
GSX-8R | GSX800FRQ 420A - FUEL TANK2025
GSX-8R | GSX800FRQ 420A - FUEL TANK2026
GSX-8R | GSX800FRQ 536A - FRONT BRAKE HOSE2024
GSX-8R | GSX800FRQ 536A - FRONT BRAKE HOSE2025
GSX-8R | GSX800FRQ 536A - FRONT BRAKE HOSE2026
GSX-8S (35kW) | GSX800UQ 420A - FUEL TANK2026
GSX-8S (35kW) | GSX800UQ 536A - FRONT BRAKE HOSE2026
GSX-8S (35kW) | GSX800UQ M4 E21 420A - FUEL TANK2024
GSX-8S (35kW) | GSX800UQ M4 E21 536A - FRONT BRAKE HOSE2024
GSX-8S | GSX800RQ 420A - FUEL TANK2025
GSX-8S | GSX800RQ 420A - FUEL TANK2026
GSX-8S | GSX800RQ 536A - FRONT BRAKE HOSE2025
GSX-8S | GSX800RQ M4 E21 420A - FUEL TANK2024
GSX-8S | GSX800RQ M4 E21 536A - FRONT BRAKE HOSE2024
GSX-R 1000 A2021
GSX-R 1000 RA2021
GSX-R 1000 RZA2021
GSX-R 1000 ZA2021
GSX-R10002005
GSX-R10002006
GSX-R10002007
GSX-R10002008
GSX-R10002012
GSX-R10002014
GSX-R10002015
GSX-R1000(A)(RA)(RZA)2019
GSX-R1000(A)(RA)(RZA)2020
GSX-R1000(A)(RZ)2018
GSX-R1000A2015
GSX-R1000A2016
GSX-R1000A2017
GSX-R1000A(ZA)(RA)(RZA)2021
GSX-R1000R(Z)2017
GSX-R1000Z2013
GSX-R1000Z2014
GSX-R6002006
GSX-R6002007
GSX-R6002011
GSX-R6002012
GSX-R6002013
GSX-R6002014
GSX-R6002015
GSX-R6002016
GSX-R6002017
GSX-R7502006
GSX-R7502007
GSX-R7502011
GSX-R7502012
GSX-R7502013
GSX-R7502014
GSX-R7502015
GSX-R7502016
GSX-R7502017
GSX1250FA2010
GSX1250FA2011
GSX1250FA2012
GSX1250FA2014
GSX1250FA2015
GSX1250FA2016
GSX1300BK(A) B-KING2008
GSX1300BK(A) B-KING2009
GSX1300BK(A) B-KING2010
GSX1300R HAYABUSA2008
GSX1300R HAYABUSA2009
GSX1300R HAYABUSA2010
GSX1300R HAYABUSA2011
GSX1300R HAYABUSA2012
GSX1300RA HAYABUSA2013
GSX1300RA HAYABUSA2014
GSX1300RA HAYABUSA2015
GSX1300RA HAYABUSA2016
GSX1300RA HAYABUSA2017
GSX650F2008
GSX650F(A)2009
GSX650F(A)2010
GSX650F(A)2011
GSX650F(A)2012
SFV650(A) GLADIUS2009
SFV650(A) GLADIUS2010
SFV650(A) GLADIUS2011
SFV650(A) GLADIUS2012
SFV650(A) GLADIUS2013
SFV650(A) GLADIUS2014
SFV650(A) GLADIUS2015
SV 650 A2021
SV 650 A2022
SV 650 A2023
SV 650 AU2022
SV 650 AU2023
SV 650 XA2021
SV 650 XAU2021
SV 650 XAU2022
SV650 (35kW) | SV650AU M4 E19 536D - FRONT BRAKE HOSE2024
SV650 35 kW | SV650AU 536E - FRONT BRAKE HOSE ((SV650A,SV650AU))2025
SV650 | SV650A 536E - FRONT BRAKE HOSE ((SV650A,SV650AU))2025
SV650 | SV650A M4 E19 536B - FRONT BRAKE HOSE2024
SV650(A)(UA)2017
SV650(A)(XA)2020
SV650A2018
SV650A(AU)(XA)(XAU)2021
SV650X (35kW) | SV650XAU M4 E19 536H - FRONT BRAKE HOSE2024
SV650X 35 kW | SV650XAU 536A - FRONT BRAKE HOSE ((SV650XA,SV650XAU))2025
SV650X | SV650XA 536A - FRONT BRAKE HOSE ((SV650XA,SV650XAU))2025
SV650X | SV650XA M4 E19 536F - FRONT BRAKE HOSE2024
SV650XA2018
V-Strom 1050 | DL1050RR 536C - FRONT BRAKE HOSE (DL1050RR)2025
V-Strom 1050 | DL1050RR M4 E21 536C - FRONT BRAKE HOSE2024
V-Strom 650A (35kW) | DL650AUE M4 E21 536A - FRONT BRAKE HOSE2024
V-Strom 650A 35 kW | DL650AUE 536A - FRONT BRAKE HOSE2025
V-Strom 650A | DL650A 536A - FRONT BRAKE HOSE2025
V-Strom 650A | DL650A M4 E21 536A - FRONT BRAKE HOSE2024
V-Strom 650XTA (35kW) | DL650XAUE M4 E21 536A - FRONT BRAKE HOSE2024
V-Strom 650XTA 35 kW | DL650XAUE 536A - FRONT BRAKE HOSE2025
V-Strom 650XTA | DL650XA 536A - FRONT BRAKE HOSE2025
V-Strom 650XTA | DL650XA M4 E21 536A - FRONT BRAKE HOSE2024
V-Strom 800 (35kW) | DL800UQ M4 E21 420A - FUEL TANK2024
V-Strom 800 (35kW) | DL800UQ M4 E21 536A - FRONT BRAKE HOSE2024
V-Strom 800 | DL800RQ 420A - FUEL TANK2025
V-Strom 800 | DL800RQ 536A - FRONT BRAKE HOSE2025
V-Strom 800 | DL800RQ M4 E21 420A - FUEL TANK2024
V-Strom 800 | DL800RQ M4 E21 536A - FRONT BRAKE HOSE2024
V-Strom 800DE (35kW) | DL800DEUC M4 E21 420A - FUEL TANK2024
V-Strom 800DE (35kW) | DL800DEUC M4 E21 420B - FUEL TANK2024
V-Strom 800DE 35kW | DL800DEUC 420A - FUEL TANK2025
V-Strom 800DE | DL800DERC 420A - FUEL TANK2025
V-Strom 800DE |DL800DERC M4 E21 420A - FUEL TANK (1)2024
V-Strom 800DE |DL800DERC M4 E21 420B - FUEL TANK (2)2024

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Pytania i odpowiedzi dotyczące produktu. Jeśli nadal potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

Czy opaska, obejma przewodu hamulcowego przód 0940316412 jest oryginalną częścią OEM?
Tak, opaska, obejma przewodu hamulcowego przód jest w 100% oryginalną częścią wyprodukowaną przez koncern Suzuki i jest produktem typu OEM, tj. stosowanym na pierwszy montaż.
Do motocykli jakich marek pasuje opaska, obejma przewodu hamulcowego przód 0940316412?
Ten produkt: opaska, obejma przewodu hamulcowego przód 0940316412 pasuje do pojazdów produkowanych przez koncern: Suzuki
Czy opaska, obejma przewodu hamulcowego przód Suzuki 0940316412 mogę kupić za pobraniem?
Tak, każdy produkt (w tym również opaska, obejma przewodu hamulcowego przód o numerze 0940316412) w możesz zamówić z dostawą do domu za pobraniem. Wymagamy płatności z góry tylko przy dostawach do punktu odbioru.

Pamiętaj, że produkt o numerze 0940316412 występuje też w alternatywnych składniach:

09403-16412-000

0940316412000

09403-16412

0940316412

09403 16412

Co to znaczy?

W zależności od kraju dystrybucji 'Opaska, obejma przewodu hamulcowego przód Suzuki AN400 Burgman, SFV650 Gladius, DL800 V-Strom, GSF1200 Bandit [OEM: 0940316412]' może być zapisany w dokumentacji serwisowej Twojego motocykla marki Suzuki z nieco innymi numerami. Różnice mogą dotyczyć separatorów (np. myślników lub spacji) oraz liczby zer. Pomimo tych różnic, wszystkie oznaczenia odnoszą się do tego samego produktu.
Opinie
Napisz opinię
Opaska, obejma przewodu hamulcowego przód Suzuki AN400 Burgman, SFV650 Gladius, DL800 V-Strom, GSF1200 Bandit [OEM: 0940316412]

Opaska, obejma przewodu hamulcowego przód Suzuki AN400 Burgman, SFV650 Gladius, DL800 V-Strom, GSF1200 Bandit [OEM: 0940316412]

Opaska, obejma przewodu hamulcowego przód to w 100% oryginalny, nieużywany produkt producenta Suzuki OEM o oznaczeniu części numer 0940316412. Opaska, obejma przewodu hamulcowego przód pasuje m.in. do AN400 Burgman, SFV650 Gladius, DL800 V-Strom, GSF1200 Bandit, ale pełną listę kompatybilności znajdziesz w zestawieniu tabelarycznym poniżej. Produkt jest nowy, nieużywany i pochodzi z oficjalnej dystrybucji Suzuki OEM. Ten produkt jest tzw. produktem OEM, czyli elementem stosowanym przy pierwszym montażu OEM.