Filtr pompy paliwa Suzuki GSX-R600, SV650, GSX-R750, DL1000 V-Strom, GSX1300 Hayabusa, GSX1400 [OEM: 1542024FB0]

Strainerfuel p

Producent: Suzuki

OEM:

1542024FB0

Produkt nowy, w 100% oryginalny z oficjalnej dystrybucji

383,91 zł brutto

Przybliżony czas wysyłki: w 4-9 dni roboczych

Jeśli ten produkt ma status "Wysyłka natychmiast", to znaczy, że znajduje się na jednym z naszych wewnętrznych magazynów w Polsce, jest dostępny od ręki i zostanie wysłany do Ciebie w ciągu 1 dnia roboczego.

Jeśli ten produkt ma status "Wysyłka w X-X dni roboczych", to znaczy, że znajduje się na jednym z magazynów centralnych producenta i jest sprowadzany na zamówienie.

Czas dostawy zamówionych artykułów zależy od dostępności producenta. Zwykle dostępnych jest około 90% wszystkich części zamiennych do motocykli, dlatego dostawa w określonym czasie jest realistyczna.

Należy pamiętać, że określony czas reprezentuje czas dostawy do naszego magazynu.

Filtr pompy paliwa to w 100% oryginalny, nieużywany produkt producenta Suzuki OEM o oznaczeniu części numer 1542024FB0. Filtr pompy paliwa pasuje m.in. do GSX-R600, SV650, GSX-R750, DL1000 V-Strom, GSX1300 Hayabusa, GSX1400, ale pełną listę kompatybilności znajdziesz w zestawieniu tabelarycznym poniżej. Produkt jest nowy, nieużywany i pochodzi z oficjalnej dystrybucji Suzuki OEM. Ten produkt jest tzw. produktem OEM, czyli elementem stosowanym przy pierwszym montażu OEM.

Szczegóły

Kompatybilność
ModelRocznik
DL1000 V-STROM2002
DL1000 V-STROM2003
DL1000 V-STROM2004
DL1000 V-STROM2005
DL1000 V-STROM2006
DL1000 V-STROM2007
DL1000 V-STROM2008
DL1000 V-STROM2009
DL1000 V-STROM2010
DL650 V-STROM2004
DL650 V-STROM2005
DL650 V-STROM2006
GSX-R10002001
GSX-R10002002
GSX-R10002003
GSX-R10002004
GSX-R10002005
GSX-R10002006
GSX-R6002001
GSX-R6002002
GSX-R6002004
GSX-R600(X)2005
GSX-R600(Z)2003
GSX-R7502000
GSX-R7502001
GSX-R7502002
GSX-R7502003
GSX-R7502004
GSX-R750(X)2005
GSX1300R HAYABUSA2001
GSX1300R HAYABUSA2002
GSX1300R HAYABUSA2004
GSX1300R HAYABUSA2005
GSX1300R HAYABUSA2006
GSX1300RZ HAYABUSA2003
GSX1300RZ HAYABUSA2007
GSX14002002
GSX14002003
GSX14002004
GSX14002005
GSX14002006
GSX1400(Z)2007
SV1000(N)(S)2003
SV1000(N)(S)2004
SV1000(N)(S)2005
SV650(N)(S)2003
SV650(N)(S)2004
SV650(N)(S)2005
SV650(N)(S)2006
SV650(N)(S)(NA)(SA)2007
SV650(N)(S)(NA)(SA)2008
SV650(N)(S)(NA)(SA)2009
SV650S2015
SV650S(A)2010

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Pytania i odpowiedzi dotyczące produktu. Jeśli nadal potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

Czy filtr pompy paliwa 1542024FB0 jest oryginalną częścią OEM?
Tak, filtr pompy paliwa jest w 100% oryginalną częścią wyprodukowaną przez koncern Suzuki i jest produktem typu OEM, tj. stosowanym na pierwszy montaż.
Do motocykli jakich marek pasuje filtr pompy paliwa 1542024FB0?
Ten produkt: filtr pompy paliwa 1542024FB0 pasuje do pojazdów produkowanych przez koncern: Suzuki
Czy filtr pompy paliwa Suzuki 1542024FB0 mogę kupić za pobraniem?
Tak, każdy produkt (w tym również filtr pompy paliwa o numerze 1542024FB0) w możesz zamówić z dostawą do domu za pobraniem. Wymagamy płatności z góry tylko przy dostawach do punktu odbioru.

Pamiętaj, że produkt o numerze 1542024FB0 występuje też w alternatywnych składniach:

15420-24FB0-000

1542024FB0000

15420-24FB0

1542024FB0

15420 24FB0

Co to znaczy?

W zależności od kraju dystrybucji 'Filtr pompy paliwa Suzuki GSX-R600, SV650, GSX-R750, DL1000 V-Strom, GSX1300 Hayabusa, GSX1400 [OEM: 1542024FB0]' może być zapisany w dokumentacji serwisowej Twojego motocykla marki Suzuki z nieco innymi numerami. Różnice mogą dotyczyć separatorów (np. myślników lub spacji) oraz liczby zer. Pomimo tych różnic, wszystkie oznaczenia odnoszą się do tego samego produktu.

Produkt o numerze 1542024FB0 jest odpowiednikiem (replacement) następujących części:

1542035F01

Co to znaczy?

Niektórzy producenci, w tym Suzuki OEM, wprowadzają na rynek produkty pod zaktualizowanymi numerami katalogowymi (tzw. replacementy). Zmiany te mogą wynikać z aktualizacji specyfikacji, nowych procesów produkcyjnych lub standaryzacji oznaczeń. W praktyce, mimo innego numeru, jest to ten sam produkt pod względem funkcjonalności i kompatybilności.
Opinie
Napisz opinię
Filtr pompy paliwa Suzuki GSX-R600, SV650, GSX-R750, DL1000 V-Strom, GSX1300 Hayabusa, GSX1400 [OEM: 1542024FB0]

Filtr pompy paliwa Suzuki GSX-R600, SV650, GSX-R750, DL1000 V-Strom, GSX1300 Hayabusa, GSX1400 [OEM: 1542024FB0]

Filtr pompy paliwa to w 100% oryginalny, nieużywany produkt producenta Suzuki OEM o oznaczeniu części numer 1542024FB0. Filtr pompy paliwa pasuje m.in. do GSX-R600, SV650, GSX-R750, DL1000 V-Strom, GSX1300 Hayabusa, GSX1400, ale pełną listę kompatybilności znajdziesz w zestawieniu tabelarycznym poniżej. Produkt jest nowy, nieużywany i pochodzi z oficjalnej dystrybucji Suzuki OEM. Ten produkt jest tzw. produktem OEM, czyli elementem stosowanym przy pierwszym montażu OEM.