Guma zabieraka zębatki tył Suzuki GS500, GSF600 Bandit, GSX600F, SFV650 Gladius, SV650, GSX750, GSX-R1100 [OEM: 6465127A01]

Absorbershock

Producent: Suzuki

OEM:

6465127A01

Produkt nowy, w 100% oryginalny z oficjalnej dystrybucji

37,35 zł brutto

Przybliżony czas wysyłki: w 4-9 dni roboczych

Jeśli ten produkt ma status "Wysyłka natychmiast", to znaczy, że znajduje się na jednym z naszych wewnętrznych magazynów w Polsce, jest dostępny od ręki i zostanie wysłany do Ciebie w ciągu 1 dnia roboczego.

Jeśli ten produkt ma status "Wysyłka w X-X dni roboczych", to znaczy, że znajduje się na jednym z magazynów centralnych producenta i jest sprowadzany na zamówienie.

Czas dostawy zamówionych artykułów zależy od dostępności producenta. Zwykle dostępnych jest około 90% wszystkich części zamiennych do motocykli, dlatego dostawa w określonym czasie jest realistyczna.

Należy pamiętać, że określony czas reprezentuje czas dostawy do naszego magazynu.

Guma zabieraka zębatki tył to w 100% oryginalny, nieużywany produkt producenta Suzuki OEM o oznaczeniu części numer 6465127A01. Guma zabieraka zębatki tył pasuje m.in. do GS500, GSF600 Bandit, GSX600F, SFV650 Gladius, SV650, GSX750, GSX-R1100, ale pełną listę kompatybilności znajdziesz w zestawieniu tabelarycznym poniżej. Produkt jest nowy, nieużywany i pochodzi z oficjalnej dystrybucji Suzuki OEM. Ten produkt jest tzw. produktem OEM, czyli elementem stosowanym przy pierwszym montażu OEM.

Szczegóły

Kompatybilność
ModelRocznik
GS5002002
GS5002003
GS5002008
GS5002009
GS5002010
GS5002011
GS500(E)(F)2004
GS500(E)(F)2005
GS500(E)(F)2006
GS500(E)(F)2007
GS500(H)2001
GS500E1995
GS500E1996
GS500E1997
GS500E1998
GS500E1999
GS500E2000
GS500E(EU)1994
GS500E(U)1989
GS500E(U)1990
GS500E(U)1991
GS500E(U)1992
GS500E(U)1993
GSF600(N)(S) BANDIT2000
GSF600(N)(S) BANDIT2001
GSF600(N)(S) BANDIT2002
GSF600(N)(S) BANDIT2003
GSF600(N)(S)(Z) BANDIT2004
GSF650(N)(S)(NA)(SA) BANDIT2005
GSF650(N)(S)(NA)(SA) BANDIT2006
GSF650(N)(S)(NA)(SA) BANDIT2007
GSF650(N)(S)(NA)(SA) BANDIT2008
GSF650(N)(S)(NA)(SA) BANDIT2009
GSF650(N)(S)(NA)(SA) BANDIT2010
GSF650(S)(A)(SA) BANDIT2011
GSF650(S)(A)(SA) BANDIT2012
GSX-R11001986
GSX-R11001987
GSX-R11001988
GSX-R7501985
GSX-R7501988
GSX-R7501989
GSX-R750(X)1986
GSX-R750(X)1987
GSX-R750R1986
GSX6001988
GSX600F1995
GSX600F1996
GSX600F1997
GSX600F1998
GSX600F1999
GSX600F2000
GSX600F2001
GSX600F2002
GSX600F2003
GSX600F2004
GSX600F2005
GSX600F2006
GSX600F(U)(U2)1989
GSX600F(U)(U2)1990
GSX600F(U)(U2)1991
GSX600F(U)(U2)1992
GSX600F(U)(U2)1993
GSX600F(U)(U2)1994
GSX650F2008
GSX650F(A)2009
GSX650F(A)2010
GSX650F(A)2011
GSX650F(A)2012
GSX7501985
GSX7501986
GSX7501987
GSX750F1989
GSX750F1990
GSX750F1991
GSX750F1992
GSX750F1993
GSX750F1994
GSX750F1995
GSX750F1996
GSX750F1997
GSX750F1998
GSX750F1999
GSX750F2000
GSX750F2001
GSX750F2002
GSX750F2003
GSX750F2004
GSX750F2005
GSX750F2006
SFV650(A) GLADIUS2009
SFV650(A) GLADIUS2010
SFV650(A) GLADIUS2011
SFV650(A) GLADIUS2012
SFV650(A) GLADIUS2013
SFV650(A) GLADIUS2014
SFV650(A) GLADIUS2015
SV6502011
SV6502012
SV650 AU2022
SV650 XA2021
SV650 XAU2021
SV650 XAU2022
SV650(A)(UA)2017
SV650(A)(XA)2020
SV650(N)(S)1999
SV650(N)(S)2000
SV650(N)(S)2001
SV650(N)(S)2002
SV650(N)(S)2003
SV650(N)(S)2004
SV650(N)(S)2005
SV650(N)(S)2006
SV650(N)(S)(NA)(SA)2007
SV650(N)(S)(NA)(SA)2008
SV650(N)(S)(NA)(SA)2009
SV650A2018
SV650A2019
SV650A(AU)(XA)(XAU)2021
SV650AU2019
SV650S2015
SV650S(A)2010
SV650XA2018
SV650XA2019
SV650XAU2019

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Pytania i odpowiedzi dotyczące produktu. Jeśli nadal potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

Czy guma zabieraka zębatki tył 6465127A01 jest oryginalną częścią OEM?
Tak, guma zabieraka zębatki tył jest w 100% oryginalną częścią wyprodukowaną przez koncern Suzuki i jest produktem typu OEM, tj. stosowanym na pierwszy montaż.
Do motocykli jakich marek pasuje guma zabieraka zębatki tył 6465127A01?
Ten produkt: guma zabieraka zębatki tył 6465127A01 pasuje do pojazdów produkowanych przez koncern: Suzuki
Czy guma zabieraka zębatki tył Suzuki 6465127A01 mogę kupić za pobraniem?
Tak, każdy produkt (w tym również guma zabieraka zębatki tył o numerze 6465127A01) w możesz zamówić z dostawą do domu za pobraniem. Wymagamy płatności z góry tylko przy dostawach do punktu odbioru.

Pamiętaj, że produkt o numerze 6465127A01 występuje też w alternatywnych składniach:

64651-27A01-000

6465127A01000

64651-27A01

64651 27A01

6465127A01

Co to znaczy?

W zależności od kraju dystrybucji 'Guma zabieraka zębatki tył Suzuki GS500, GSF600 Bandit, GSX600F, SFV650 Gladius, SV650, GSX750, GSX-R1100 [OEM: 6465127A01]' może być zapisany w dokumentacji serwisowej Twojego motocykla marki Suzuki z nieco innymi numerami. Różnice mogą dotyczyć separatorów (np. myślników lub spacji) oraz liczby zer. Pomimo tych różnic, wszystkie oznaczenia odnoszą się do tego samego produktu.

Produkt o numerze 6465127A01 jest odpowiednikiem (replacement) następujących części:

6465127A00

Co to znaczy?

Niektórzy producenci, w tym Suzuki OEM, wprowadzają na rynek produkty pod zaktualizowanymi numerami katalogowymi (tzw. replacementy). Zmiany te mogą wynikać z aktualizacji specyfikacji, nowych procesów produkcyjnych lub standaryzacji oznaczeń. W praktyce, mimo innego numeru, jest to ten sam produkt pod względem funkcjonalności i kompatybilności.
Opinie
Napisz opinię
Guma zabieraka zębatki tył Suzuki GS500, GSF600 Bandit, GSX600F, SFV650 Gladius, SV650, GSX750, GSX-R1100 [OEM: 6465127A01]

Guma zabieraka zębatki tył Suzuki GS500, GSF600 Bandit, GSX600F, SFV650 Gladius, SV650, GSX750, GSX-R1100 [OEM: 6465127A01]

Guma zabieraka zębatki tył to w 100% oryginalny, nieużywany produkt producenta Suzuki OEM o oznaczeniu części numer 6465127A01. Guma zabieraka zębatki tył pasuje m.in. do GS500, GSF600 Bandit, GSX600F, SFV650 Gladius, SV650, GSX750, GSX-R1100, ale pełną listę kompatybilności znajdziesz w zestawieniu tabelarycznym poniżej. Produkt jest nowy, nieużywany i pochodzi z oficjalnej dystrybucji Suzuki OEM. Ten produkt jest tzw. produktem OEM, czyli elementem stosowanym przy pierwszym montażu OEM.