Podkładka nakrętki koła tył Suzuki RGV250, GSF400 Bandit, AN650 Burgman, GSX750, GSX-R1100, VL1500 Intruder [OEM: 083220118B]

Washer MSC

Producent: Suzuki

OEM:

083220118B

Produkt nowy, w 100% oryginalny z oficjalnej dystrybucji

10,16 zł brutto

Przybliżony czas wysyłki: w 4-9 dni roboczych

Jeśli ten produkt ma status "Wysyłka natychmiast", to znaczy, że znajduje się na jednym z naszych wewnętrznych magazynów w Polsce, jest dostępny od ręki i zostanie wysłany do Ciebie w ciągu 1 dnia roboczego.

Jeśli ten produkt ma status "Wysyłka w X-X dni roboczych", to znaczy, że znajduje się na jednym z magazynów centralnych producenta i jest sprowadzany na zamówienie.

Czas dostawy zamówionych artykułów zależy od dostępności producenta. Zwykle dostępnych jest około 90% wszystkich części zamiennych do motocykli, dlatego dostawa w określonym czasie jest realistyczna.

Należy pamiętać, że określony czas reprezentuje czas dostawy do naszego magazynu.

Podkładka nakrętki koła tył to w 100% oryginalny, nieużywany produkt producenta Suzuki OEM o oznaczeniu części numer 083220118B. Podkładka nakrętki koła tył pasuje m.in. do RGV250, GSF400 Bandit, AN650 Burgman, GSX750, GSX-R1100, VL1500 Intruder, ale pełną listę kompatybilności znajdziesz w zestawieniu tabelarycznym poniżej. Produkt jest nowy, nieużywany i pochodzi z oficjalnej dystrybucji Suzuki OEM. Ten produkt jest tzw. produktem OEM, czyli elementem stosowanym przy pierwszym montażu OEM.

Szczegóły

Kompatybilność
ModelRocznik
AN6502003
AN6502004
AN6502005
AN6502006
AN6502007
AN6502008
AN6502009
AN6502010
AN6502011
AN6502012
AN650 L3 E19 992013
GSF4001991
GSF4001992
GSF4001993
GSX-R11001991
GSX-R11001992
GSX-R1100 (MODEL G/H/J)1986
GSX-R1100 (MODEL G/H/J)1987
GSX-R1100 (MODEL G/H/J)1988
GSX-R1100 (MODEL L)1990
GSX-R1100 (MODEL L/K)1989
GSX-R1100 (MODEL P/R)1993
GSX-R1100 (MODEL P/R)1994
GSX-R4001990
GSX-R4001991
GSX-R4001991
GSX-R4001992
GSX-R4001992
GSX-R4001993
GSX-R4001994
GSX-R7501985
GSX-R7501986
GSX-R7501987
GSX-R7501989
GSX-R7501991
GSX-R750 (MODEL J/K/L)1988
GSX-R750 (MODEL L)1990
GSX-R750 (MODEL N/P)1992
GSX11001991
GSX11001992
GSX11001993
GSX11001994
GSX7501985
GSX7501986
GSX7501987
RF6001993
RF6001994
RF6001995
RF6001996
RF6001997
RGV2501989
RGV2501992
RGV250 (MODEL M)1991
RGV250 (MODEL P/R/T)1993
RGV250 (MODEL P/R/T)1994
RGV250 (MODEL P/R/T)1996
VL15002002
VL15002003
VL15002004
VL15002005
VL15002006
VL15002007
VL15002008
VL15002009
VL1500 (MODEL W/X)1998
VL1500 (MODEL W/X)1999
VL1500 L (MODEL Y/K1)2000
VL1500(MODEL Y/K1)2001
VZ15002009
VZ15002010

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Pytania i odpowiedzi dotyczące produktu. Jeśli nadal potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

Czy podkładka nakrętki koła tył 083220118B jest oryginalną częścią OEM?
Tak, podkładka nakrętki koła tył jest w 100% oryginalną częścią wyprodukowaną przez koncern Suzuki i jest produktem typu OEM, tj. stosowanym na pierwszy montaż.
Do motocykli jakich marek pasuje podkładka nakrętki koła tył 083220118B?
Ten produkt: podkładka nakrętki koła tył 083220118B pasuje do pojazdów produkowanych przez koncern: Suzuki
Czy podkładka nakrętki koła tył Suzuki 083220118B mogę kupić za pobraniem?
Tak, każdy produkt (w tym również podkładka nakrętki koła tył o numerze 083220118B) w możesz zamówić z dostawą do domu za pobraniem. Wymagamy płatności z góry tylko przy dostawach do punktu odbioru.

Pamiętaj, że produkt o numerze 083220118B występuje też w alternatywnych składniach:

08322-0118B-000

083220118B000

08322-0118B

08322 0118B

083220118B

Co to znaczy?

W zależności od kraju dystrybucji 'Podkładka nakrętki koła tył Suzuki RGV250, GSF400 Bandit, AN650 Burgman, GSX750, GSX-R1100, VL1500 Intruder [OEM: 083220118B]' może być zapisany w dokumentacji serwisowej Twojego motocykla marki Suzuki z nieco innymi numerami. Różnice mogą dotyczyć separatorów (np. myślników lub spacji) oraz liczby zer. Pomimo tych różnic, wszystkie oznaczenia odnoszą się do tego samego produktu.

Produkt o numerze 083220118B jest odpowiednikiem (replacement) następujących części:

0832201183

083220118BA

0832211181

0832211188

0832221181

0916018003

WK18

WM18

Co to znaczy?

Niektórzy producenci, w tym Suzuki OEM, wprowadzają na rynek produkty pod zaktualizowanymi numerami katalogowymi (tzw. replacementy). Zmiany te mogą wynikać z aktualizacji specyfikacji, nowych procesów produkcyjnych lub standaryzacji oznaczeń. W praktyce, mimo innego numeru, jest to ten sam produkt pod względem funkcjonalności i kompatybilności.
Opinie
Napisz opinię
Podkładka nakrętki koła tył Suzuki RGV250, GSF400 Bandit, AN650 Burgman, GSX750, GSX-R1100, VL1500 Intruder [OEM: 083220118B]

Podkładka nakrętki koła tył Suzuki RGV250, GSF400 Bandit, AN650 Burgman, GSX750, GSX-R1100, VL1500 Intruder [OEM: 083220118B]

Podkładka nakrętki koła tył to w 100% oryginalny, nieużywany produkt producenta Suzuki OEM o oznaczeniu części numer 083220118B. Podkładka nakrętki koła tył pasuje m.in. do RGV250, GSF400 Bandit, AN650 Burgman, GSX750, GSX-R1100, VL1500 Intruder, ale pełną listę kompatybilności znajdziesz w zestawieniu tabelarycznym poniżej. Produkt jest nowy, nieużywany i pochodzi z oficjalnej dystrybucji Suzuki OEM. Ten produkt jest tzw. produktem OEM, czyli elementem stosowanym przy pierwszym montażu OEM.