Tuleja karteru silnika Yamaha Tricity 155, YP180 Majesty, XP560 T-MAX, XVS650 Drag Star, XTZ 690 Tenere 700 [OEM: 995301011400]

PIN DOWEL3VD

Producent: Yamaha

OEM:

995301011400

Produkt nowy, w 100% oryginalny z oficjalnej dystrybucji

8,53 zł brutto

Przybliżony czas wysyłki: w 15 dni roboczych

Jeśli ten produkt ma status "Wysyłka natychmiast", to znaczy, że znajduje się na jednym z naszych wewnętrznych magazynów w Polsce, jest dostępny od ręki i zostanie wysłany do Ciebie w ciągu 1 dnia roboczego.

Jeśli ten produkt ma status "Wysyłka w X-X dni roboczych", to znaczy, że znajduje się na jednym z magazynów centralnych producenta i jest sprowadzany na zamówienie.

Czas dostawy zamówionych artykułów zależy od dostępności producenta. Zwykle dostępnych jest około 90% wszystkich części zamiennych do motocykli, dlatego dostawa w określonym czasie jest realistyczna.

Należy pamiętać, że określony czas reprezentuje czas dostawy do naszego magazynu.

Tuleja karteru silnika to w 100% oryginalny, nieużywany produkt producenta Yamaha OEM o oznaczeniu części numer 995301011400. Tuleja karteru silnika pasuje m.in. do Tricity 155, YP180 Majesty, XP560 T-MAX, XVS650 Drag Star, XTZ 690 Tenere 700, ale pełną listę kompatybilności znajdziesz w zestawieniu tabelarycznym poniżej. Produkt jest nowy, nieużywany i pochodzi z oficjalnej dystrybucji Yamaha OEM. Ten produkt jest tzw. produktem OEM, czyli elementem stosowanym przy pierwszym montażu OEM.

Szczegóły

Kompatybilność
ModelRocznik
AEROX â YQ501997
AEROX â YQ502000
AEROX â YQ502002
AG1252017
AXIS â YA50 M1996
BANSHEE â YFZ3502004
BANSHEE â YFZ3502005
BANSHEE â YFZ3502006
BANSHEE â YFZ3502007
BANSHEE â YFZ3502008
BANSHEE â YFZ3502009
BANSHEE â YFZ3502010
BANSHEE â YFZ3502011
BANSHEE â YFZ350 CYLINDER2003
BLASTER SPECIAL EDITION â YFS2002006
BLASTER â YFS2002002
BLASTER â YFS2002005
BLASTER â YFS2002006
BLASTER â YFS2002007
BLASTER â YFS200 CYLINDER HEAD2003
BLASTER â YFS200 CYLINDER HEAD2004
BOOSTER 100 â YW1001999
BREEZE â YFA12003
BREEZE â YFA12004
BT11002002
BT11002003
BT11002004
BT11002006
BULLDOG â BT11002005
CR50Z1996
CRYPTON X â T135FI2007
CRYPTON X â T135FI2009
CRYPTON X â T135FI2011
CYGNUS â XC125TR1996
Crypton S â T115FL2018
Crypton â T110C2013
Crypton â T115C2016
D ELIGHT â XC115S2014
DIVERSION â XJ600S1997
DIVERSION â XJ600S1998
DIVERSION â XJ600S1999
DIVERSION â XJ600S2000
DIVERSION â XJ600S2001
DIVERSION â XJ600S2002
DIVERSION â XJ6S/SA2010
DIVERSION â XJ6SA2009
DIVERSION â XJ900S1998
DIVERSION â XJ900S2000
DIVERSION â XJ900S2001
DIVERSION â XJ900S2002
DRAGSTAR 11002002
DRAGSTAR 1100 CLASSIC2000
DRAGSTAR 1100 CLASSIC2001
DRAGSTAR 1100 CLASSIC â XVS1100A2005
DRAGSTAR 1100 CLASSIC â XVS1100A2006
DRAGSTAR 1100 CLASSIC â XVS1100A CRANKCASE COVER 12003
DRAGSTAR 1100 â XVS11001999
DRAGSTAR 1100 â XVS11002000
DRAGSTAR CLASSIC â XVS650A1998
DRAGSTAR CLASSIC â XVS650A1999
DRAGSTAR CLASSIC â XVS650A2000
DRAGSTAR CLASSIC â XVS650A2001
DRAGSTAR CLASSIC â XVS650A2002
DRAGSTAR CLASSIC â XVS650A2004
DRAGSTAR CLASSIC â XVS650A2005
DRAGSTAR CLASSIC â XVS650A2006
DRAGSTAR â XVS122000
DRAGSTAR â XVS1252001
DRAGSTAR â XVS1252002
DRAGSTAR â XVS125 CYLINDER HEAD2004
DRAGSTAR â XVS6501997
DRAGSTAR â XVS6501998
DRAGSTAR â XVS6501999
DRAGSTAR â XVS6502000
DRAGSTAR â XVS6502001
DRAGSTAR â XVS6502002
DT1252002
DT1252003
DT1252017
DT1252019
DT1252021
DT1252022
DT1252023
DT1252024
DT125R1998
DT125RE2004
DT125RE2005
DT125RE2006
DT125X2005
DT125X2006
DT2301999
EA062005
EC-032011
F1-Z â V110E1997
F1-ZR â V1101997
F115A2000
F115A2004
F115A2006
F115A2007
F115A2008
F115A2009
F115A2010
F115A2011
F115A INTAKE 12001
F115A INTAKE 22002
F115A INTAKE 22003
F115A INTAKE 22005
F200A2002
F200A2003
F200A2004
F200A2005
F200A2006
F200A2007
F200C2006
F200C2007
F200C2009
F200C2010
F200C2011
F200C2012
F200C2013
F200C2014
F200C2015
F200CETX2008
F20D2014
F20D2015
F225A2002
F225A2004
F225A2006
F225A2007
F225A THROTTLE BODY ASSY 22003
F225A THROTTLE BODY ASSY 22005
F225B2007
F225B2009
F225B2010
F225B2011
F225B2012
F225B2013
F225B2014
F225B2015
F225BET2008
F225C2012
F225C2013
F225C2014
F225C2015
F225CETL2009
F225CETL2010
F225CETL2011
F225TR2008
F250A2006
F250A2007
F250A2008
F250A2009
F250A2010
F250A2012
F250A2013
F250AETU2012
F250AETUDBW2010
F250AETUDBW2011
F250AETX â F250A2007
F250B2009
F25D2014
F25D2015
F300A2009
F300A2010
F300AET / F300TR2008
F300AETU2011
F30B2014
F30B2015
F350A2008
F350A2009
F350A2010
F350A2011
F350A2012
F350A2013
F350A2014
F350A2015
F40F2014
F40F2015
F40G2014
F40G2015
F40H2014
F40H2015
F4B2014
F4B TYM2014
F4B TYM2015
F50H2014
F50H2015
F5A2014
F5A TYM2014
F5A TYM2015
F60F2014
F60F2015
F6C2014
F6C TYM2014
F6C TYM2015
F70A2014
F70A2015
F8C2014
F8F2015
F9.9J2014
F9.9J2015
FA1800-L2012
FA1800-M2013
FA1800-N2014
FA1800-P2015
FA1800A-L2012
FA1800A-M2013
FA1800A-N2014
FA1800A-P2015
FAZER â FZ1-N2008
FAZER â FZ1-N/NA2010
FAZER â FZ1-N/S2011
FAZER â FZ1-S/SA2010
FAZER â FZ8-S/SA2011
FB1800-L2012
FB1800-M2013
FB1800-N2014
FB1800-P2015
FB1800-R2016
FB1800A-L2012
FB1800A-M2013
FB1800A-N2014
FB1800A-P2015
FB1800A-R2016
FC1800-N2014
FC1800-P2015
FC1800-R2016
FC1800A-N2014
FC1800A-P2015
FC1800A-R2016
FJR â FJR13002003
FJR13002004
FJR13002005
FJR13002016
FJR13002018
FJR13002020
FJR1300 CRANKCASE2001
FJR1300 CRANKCASE2002
FJR1300A2006
FJR1300A2007
FJR1300A2008
FJR1300A2009
FJR1300A2014
FJR1300A2015
FJR1300A/AS2010
FJR1300A/AS2011
FJR1300A/AS2013
FJR1300AS2008
FL115A2000
FL115A2004
FL115A2006
FL115A2007
FL115A2008
FL115A2009
FL115A2010
FL115A2011
FL115A INTAKE2001
FL115A INTAKE 22002
FL115A INTAKE 22003
FL115A INTAKE 22005
FL200A2002
FL200A2005
FL200A2006
FL200A2007
FL200AET2003
FL200AET2004
FL200C2006
FL200C2007
FL200C2009
FL200C2010
FL200C2011
FL200C2012
FL200C2013
FL200C2014
FL200C2015
FL200CETX2008
FL225A2002
FL225A2006
FL225A2007
FL225A THROTTLE BODY ASSY 22005
FL225AET2003
FL225AET2004
FL225B2007
FL225B2009
FL225B2010
FL225B2011
FL225B2012
FL225B2013
FL225B2014
FL225B2015
FL225BETX2008
FL250A2006
FL250A2007
FL250A2008
FL250A2009
FL250A2010
FL250A2012
FL250AETU2012
FL250AETUDBW2010
FL250AETUDBW2011
FL250B2009
FL300A2009
FL300A2010
FL300AET2008
FL300AETU2011
FL350A2008
FL350A2009
FL350A2010
FL350A2011
FL350A2012
FL350A2013
FL350A2014
FL350A2015
FLAME R â XC125TR1996
FLY ONE â XC150LC1997
FT25F2014
FT25F2015
FT50J2014
FT50J2015
FT60G2014
FT60G2015
FT8D2014
FT8G2015
FT9.9L2014
FT9.9L2015
FX18002008
FX1800-H2009
FX1800-J2010
FX1800-K2011
FX1800A2008
FX1800A-H2009
FX1800A-J2010
FX1800A-K2011
FY1800-H2009
FY1800-J2010
FY1800-K2011
FY1800A-H2009
FY1800A-J2010
FY1800A-K2011
FZ1 â FZS10002005
FZ1-N2006
FZ1-N2007
FZ1-N/NA2009
FZ1-N/NA2012
FZ1-NA2008
FZ1-S2006
FZ1-S2007
FZ1-S2008
FZ1-S2009
FZ1-S/SA2011
FZ1-S/SA2012
FZ1-SA2007
FZ1-SA2008
FZ1-SA2009
FZ62009
FZ6 â FZ6-N2005
FZ6 â FZ6-N/S2004
FZ6 â FZ6-NS2005
FZ6-N2007
FZ6-N/S2006
FZ6-NAHG2007
FZ6-NHG2008
FZ6-S2004
FZ6-S2005
FZ6-SA2006
FZ6-SA2007
FZ6-SAHG2007
FZ6-SAHG2008
FZ6-SAHG2009
FZ6-SHG2007
FZ6-SHG2008
FZ6-SHG2009
FZ6-SS2006
FZ8 â FZ8-N/NA2013
FZ8-N/NA2011
FZ8-N/NA2012
FZ8-N/NA2014
FZ8-N/NA2015
FZ8-S/SA2012
FZ8-S/SA2013
FZ8-S/SA2014
FZ8-SA2015
FZS10002002
FZS1000 FAZER CRANKCASE2001
FZS1000S2004
FZS1000S CRANKCASE2003
FZS1000S CRANKCASE2005
Fazer 8 â FZ82015
Flipper â XC115S2014
GRIZZLY 125 â YFM125A2008
GRIZZLY 125 â YFM125A2009
GRIZZLY 125 â YFM125A2010
GRIZZLY 125 â YFM125A2011
GRIZZLY 450 â YFM450FWA2011
GRIZZLY 450 â YFM450FWAN2008
GRIZZLY 450 â YFM450FWAN2009
GRIZZLY 450 â YFM450FWAN2010
GRIZZLY â YFM125A2004
GRIZZLY â YFM125A2005
GRIZZLY â YFM125A2006
GRIZZLY â YFM125A2007
GRIZZLY â YFM450FWAN2007
GX1800-H2009
GX1800-J2010
GX1800-K2011
GX1800-L2012
GX1800-M2013
GX1800-N2014
GX1800-P2015
GX1800-R2016
GX1800A2014
GX1800A-H2009
GX1800A-J2010
GX1800A-K2011
GX1800A-L2012
GX1800A-M2013
GX1800A-P2015
GX1800A-R2016
JOG CASUAL â CV50A2003
JOG R â CV50R2003
JOG R â CY50R1996
KODIAK 2WD â YFM400AN2003
KODIAK 2WD â YFM400AN2004
KODIAK 400 â YFM400FWAN2003
KODIAK 450 â YFM450FWAN2003
KODIAK 450 â YFM450FWAN2005
KODIAK 4WD â YFM400FWAN2003
KODIAK 4WD â YFM400FWAN2004
KODIAK 4WD â YFM450FWAN2003
KODIAK 4WD â YFM450FWAN2004
KODIAK 4WD â YFM450FWAN2005
KODIAK 4WD â YFM450FWAN2006
KODIAK 4WD â YFM450FWAN2007
Kodiak 450 EPS â YFM450FWBD2020
Kodiak 450 EPS â YFM450FWBD2021
Kodiak 450 EPS â YFM450FWBD2023
Kodiak 450 EPS â YFM450FWBD2024
Kodiak 450 EPS â YFM450FWBD2025
Kodiak 450 EPS/ESP/SE EPS â YFM450FWBD2022
Kodiak 450 EPS/SE â YFM450FWBD2026
Kodiak 450 â YFM4502025
Kodiak 450 â YFM450FWB2020
Kodiak 450 â YFM450FWB2021
Kodiak 450 â YFM450FWB2022
Kodiak 450 â YFM450FWB2023
Kodiak 450 â YFM450FWB2024
Kodiak 450 â YFM450FWB2026
MAJESTY 4002011
MAJESTY ABS â YP250A1999
MAJESTY D â YP250D1999
MAJESTY â YP150D CRANKCASE2001
MAJESTY â YP2502000
MAJESTY â YP2502001
MAJESTY â YP2502003
MAJESTY â YP250D1998
MAJESTY4002005
MAJESTY400 â YP4002006
MAJESTY400 â YP4002007
MAJESTY400 â YP4002008
MAJESTY400 â YP4002009
MAJESTY400 â YP400/A2010
MAJESTY400A â YP400A2008
MAJESTY400A â YP400A2009
MIDNIGHT STAR â XV1900A2006
MIDNIGHT STAR â XV1900A2007
MIDNIGHT STAR â XV1900A2008
MIDNIGHT STAR â XV1900A2009
MT-07 â MTN6902020
MT-07 â MTN6902021
MT-07 â MTN6902022
MT-07 â MTN6902023
MT-07 â MTN6902024
MT-07 â MTN6902025
MT-07/A2015
MT-07/A2016
MT-10 SP â MTN10002024
MT-10 â MTN10002020
MT-10 â MTN10002022
MT-10 â MTN10002024
MT-1252026
MT-125 â MTN1252025
MT012005
MT012006
MT012007
MT012008
MT012009
MT01S2009
MT07/A2014
MT07A2017
MT125 â MTN1252021
MT125 â MTN1252022
MT125 â MTN1252023
MT125 â MTN1252024
MTM6902016
MTM690 â XSR7002018
MTM690 â XSR7002019
MTM690 â XSR700U2017
MTM690-U â XSR7002018
MTN10002016
MTN1000 â MT-102017
MTN1000 â MT-102018
MTN1000 â MT-102019
MTN1000D â MT-102017
MTN690 â MT-072019
MTN690-A â MT-072018
MTN690-U â MT-072018
MTT690-A â TRACER 7002016
MTT690-A â TRACER 7002018
MTT690-U â TRACER 7002018
MTT690P-AB â TRACER 7002017
MW1252016
MWS125-A â TRICITY 1252017
MWS125-A â TRICITY 125 / TRYPTIK 1252018
MWS125-C â TRICITY 1252017
MWS125-C â TRICITY 125 / TRYPTIK 1252018
NEO'S â YN1002001
NEW JOG â YV501998
NMAX 125 â GPD1252021
NMAX 125 â GPD1252024
NMAX 155 Tech Max â GPD155D2026
NMAX 155 â GPD1552024
NMAX-125 â GPD1252023
NMAX-155 â GPD1552023
OVETTO 100 â YN100'991999
PW802000
PW802003
PW802005
PW802006
PW802007
PW802008
PW802009
PW802010
PW802011
PW80 CRANKCASE COVER 12001
PW80 CRANKCASE COVER 12002
PW80 CRANKCASE COVER 12004
R1 â YZF-R11998
R1 â YZF-R11999
R1 â YZF-R12002
R1 â YZF-R12004
R1 â YZF-R12008
R1 â YZF-R12009
R1 â YZF-R1 CRANKCASE2000
R1 â YZF-R1 CRANKCASE2001
R1 â YZF-R1 CRANKCASE2003
R1 â YZF-R1S2006
R1 â YZF10002020
R1 â YZF1000W2020
R125 â YSF1252021
R125 â YZF-R1252008
R125 â YZF1252026
R1M â YZF1000D2020
R6 Race â YZF600W2026
R6 â YZF-R61999
R6 â YZF-R6 CYLINDER2000
R6 â YZF-R6 CYLINDER2001
R6 â YZF6002020
R7 â YZF6902026
RAPTOR 125 â YFM125R2011
RHINO 450 â YXR450F2006
ROADLINER MIDNIGHT â XV19002006
ROADLINER â XV19002006
ROADSTAR WARRIOR â XV1700PC2003
ROYALSTAR VENTURE â XVZ13TF1999
ROYALSTAR VENTURE â XVZ13TF2000
ROYALSTAR VENTURE â XVZ13TF2001
ROYALSTAR â XVZ1300A1997
ROYALSTAR â XVZ1300A1998
ROYALSTAR â XVZ1300A1999
ROYALSTAR â XVZ1300A CRANKCASE2000
Raider â XV1900CU2009
SKYLINER 1252000
SKYLINER â YP125E2000
SKYLINER â YP2501997
SKYLINER â YP2502000
SKYLINER â YP2502001
Stratoliner S â XV1900CT2010
T110C2014
T110C CRYPTON2010
T135FI2014
TDM8501997
TDM8501998
TDM8501999
TDM8502000
TDM8502001
TDM9002002
TDM9002003
TDM9002004
TDM9002005
TDM9002006
TDM9002007
TDM9002008
TDM9002009
TDM9002010
TDM900A2009
THUNDERACE â YZF1000R1997
THUNDERACE â YZF1000R1998
THUNDERACE â YZF1000R2000
THUNDERACE â YZF1000R2001
TMAX 500 â XP5002015
TMAX Tech MAX â XP560D2020
TMAX Tech Max â XP5602023
TMAX Tech Max â XP560D2021
TMAX Tech Max â XP560D2024
TMAX â XP5002001
TMAX â XP5002002
TMAX â XP5002003
TMAX â XP5002004
TMAX â XP5002005
TMAX â XP5002006
TMAX â XP5002007
TMAX â XP5002008
TMAX â XP5002010
TMAX â XP5002011
TMAX â XP5002014
TMAX â XP5002016
TMAX â XP500/A2013
TMAX â XP500A2007
TMAX â XP500A2009
TMAX â XP5602022
TMAX â XP5602024
TMAX â XP5602026
TMAX â XP560E2020
TRICITY 1552018
TRICITY â MW1252014
TRICITY â MW125A2015
TRICKER â XG2502005
TRX8501997
TRYPTIK â MW1252014
TT-R1252000
TT-R1252001
TT-R1252002
TT-R1252003
TT-R1252004
TT-R1252005
TT-R1252006
TT-R1252007
TT-R125LW2008
TT-R125LW2009
TT-R125LW2010
TT-R125LW2011
TT-R125LW2014
TT-R125LW2015
TT-R125LW2016
TT-R125LW/LWE2012
TT-R125LW/LWE2013
TT-R125LWE2009
TT-R125LWE2017
TT-R50 â TT-R50E2024
TT-R50 â TT-R50E2026
TT-R50E2007
TT-R50E2008
TT-R50E2009
TT-R50E2010
TT-R50E2011
TT-R50E2012
TT-R50E2013
TT-R50E2014
TT-R50E2015
TT-R50E2016
TT-R50E2017
TT-R50E2018
TT-R50E2019
TT-R50E2020
TT-R50E2021
TT-R50E2022
TT-R50E2023
TT-R50E2025
TT-R902001
TT-R902002
TT-R902003
TT-R902004
TT-R902006
TT-R902007
TT-R90 C2005
TT-R90E2005
TT-R90E2007
TTR902000
TZ1251997
TZ1251998
TZ1251999
TZ1252000
Tracer 72026
Tracer 7 â MTT6902021
Tracer 7 â MTT6902022
Tracer 7 â MTT6902024
Tracer 700 â MTT6902016
Tracer 700 â MTT6902019
Tracer 700 â MTT6902020
TriCity 125 â MWS1252020
TriCity 155 â MWS152016
TriCity 155 â MWS1502020
Tricity 125 ABS â MW125A2016
Tricity 125 â MWS1252024
Tricity 155 â MWS1552024
Tricity 300 â MWD3002024
Tryptik 125 ABS â MW125A2015
Tryptik 125 â MW1252016
Tryptik 125 â MWS125-A2017
Tryptik 125 â MWS125-C2017
Ténéré 700 Rally â XTZ6902022
Ténéré 700 Rally â XTZ690D2020
Ténéré 700 â XTZ6902020
Ténéré 700 â XTZ6902021
Ténéré 700 â XTZ6902022
Ténéré 700 â XTZ6902023
Ténéré 700 â XTZ6902024
Ténéré 700 â XTZ6902025
Ténéré 700 â XTZ6902026
V STAR 1100 â XVS11002003
V-STAR 1100 CUSTOM â XVS11002003
VIRAGO â XV11001998
VIRAGO â XV1251998
VIRAGO â XV125S1999
VIRAGO â XV125S2000
VIRAGO â XV250S1999
VITY â XC125E2010
VMAX2009
VMAX â VMX122000
VMAX â VMX122001
VMAX â VMX172010
VMAX â VMX172011
VMAX â VMX172012
VMX172013
VMX172014
VMX172015
VMX172016
VX1800-K2011
VX1800-L2012
VX1800-M2013
VX1800-N2014
VX1800-P2015
VX1800-R2016
VX1800A-K2011
VX1800A-L2012
VX1800A-M2013
VX1800A-N2014
VX1800A-P2015
VX1800A-R2016
WAAP â XC125E2008
WHY â YH502004
WOLVERINE 4WD â YFM450FAS2006
WOLVERINE 4WD â YFM450FAS2007
WOLVERINE 4WD â YFM450FAS2008
WOLVERINE 4WD â YFM450FAS2009
WOLVERINE 4WD â YFM450FAS2010
WR125R2026
WR250F2002
WR250F2003
WR250F2004
WR250F2005
WR250F2006
WR250F2007
WR250F2008
WR250F2009
WR250F2010
WR250F2011
WR250F2013
WR250F2014
WR400F2000
WR426F2002
WR450F2003
WR450F2004
WR450F2005
WR450F2006
WR450F2007
WR450F2008
WR450F2009
WR450F2010
WR450F2011
WR450F2012
WR450F2013
WR450F2014
WR450F2015
Wild Star â XV1600A1999
Wild Star â XV1600A2002
Wolverine RMAX 2 1000 LE â YX10ERPLR2024
Wolverine RMAX 4 1000 LE â YX10FRPLR2024
Wolverine RMAX EPS SE â YXF1000EWS2021
Wolverine RMAX â YXE10W2026
Wolverine RMAX â YXF10W2026
Wolverine RMAX2 1000 LE â YX10ERPL2023
Wolverine RMAX2 1000 R-SPEC â YX10ERPAP2023
Wolverine RMAX2 1000 SE2022
Wolverine RMAX2 1000 SE â YX10ERPSP2023
Wolverine RMAX2 1000 Sport â YX10ERPAN2022
Wolverine RMAX2 EPS SE â YXE1000EWS2021
Wolverine RMAX2 EPS â YXE1000EW2021
Wolverine RMAX4 1000 R-SPEC â YX10FRPAP2023
Wolverine RMAX4 1000 SE â YX10FRPSN2022
Wolverine RMAX4 1000 â YX10FRPAN2022
Wolverine RMAX4 EPS â YXF1000EW2021
Wolverine X2 850 Alu â YX85EPAN2022
Wolverine X2 850 R-SPEC â YX85EPAP2023
Wolverine X2 850 SE â YX85EPSR2024
Wolverine X4 850 SE â YX85FPSP2023
Wolverine X4 850 SE â YX85FPSR2024
Wolverine X4 850 â YX85FPAN2022
Wolverine X4 850 â YX85FPAP2023
Wolverine X4 EPS â YXF850E2021
Wolverine â YXE85W2026
Wolverine â YXF85W2026
X-MAX 125 â YP125R2008
X-MAX 250 â YP250R KURBELGEHAUSEDECKEL 12005
XC125E2006
XC125E2008
XC125E2011
XC125E2014
XC125TR1996
XC125TR1997
XC150LC1997
XJ6 ABS â XJ6NA2016
XJ6 Diversion ABS â XJ6SA2013
XJ6 Diversion ABS â XJ6SA2014
XJ6 Diversion ABS â XJ6SA2016
XJ6 Diversion F â XJ6F/FA2013
XJ6 Diversion F â XJ6FA2016
XJ6 Diversion â XJ6S2016
XJ6 â XJ6N2009
XJ6 â XJ6N2016
XJ6 â XJ6N/NA2010
XJ6 â XJ6N/NA2013
XJ6 â XJ6NA2009
XJ600N1998
XJ600N1999
XJ600N2000
XJ600N2001
XJ600N2002
XJ6F2016
XJ6F/FA2010
XJ6F/FA2011
XJ6F/FA2014
XJ6F/FA2015
XJ6N/NA2011
XJ6N/NA2014
XJ6N/NA2015
XJ6S2013
XJ6S2014
XJ6S/SA2011
XJ6S/SA2015
XJR12001997
XJR12001998
XJR1302001
XJR13001999
XJR13002000
XJR13002002
XJR13002003
XJR13002004
XJR13002005
XJR13002006
XJR13002007
XJR13002008
XJR13002009
XJR13002010
XJR13002011
XJR13002013
XJR1300C2015
XJR1300C2016
XMAX 125 Police â YP125RP2022
XMAX 125 Police â YP125RP2024
XMAX 125 Tech MAX â YP125RA2022
XMAX 125 Tech Max â YP125R2024
XMAX 125 Tech Max â YP125RA2021
XMAX 125 â YP125R2026
XMAX 125 â YP125RA2022
XMAX 125 â YP125RA2024
XMAX 2502024
XMAX 3002022
XMAX 3002024
XMAX 3002026
XMAX 300 â CZD3002021
XP5002012
XP5002015
XP500A2013
XP500A2014
XP500A2016
XP5302019
XP530-A â TMAX2017
XP530-A/D/E â TMAX2018
XP530D-A â TMAX2017
XP530E-A â TMAX2017
XSR1252026
XSR125 Legacy â MTM1252024
XSR125 Legacy â MTM1252025
XSR125 â MTM1252021
XSR125 â MTM1252022
XSR125 â MTM1252023
XSR125 â MTM1252024
XSR125 â MTM1252025
XSR700 Legacy â MTM690D2024
XSR700 XTribute â MTM690D2021
XSR700 â MTM6902018
XSR700 â MTM6902019
XSR700 â MTM6902020
XSR700 â MTM6902021
XSR700 â MTM6902022
XSR700 â MTM6902023
XSR700 â MTM6902024
XT1200Z2010
XT1200Z2011
XT1200Z2012
XT1200Z2013
XT1200Z2014
XT1200Z2015
XT1200Z2017
XT1200Z â SUPER TENERE2019
XT1200ZE2017
XT1200ZE2019
XT1200ZE â Super Ténéré2015
XT125R2005
XT125R2006
XT125R2007
XT125R2008
XT125X2005
XT125X2006
XT125X2007
XT125X2008
XT250 â XT250R2024
XT250M2021
XT250P2023
XTZ125E2017
XTZ125E2023
XTZ690D â Ténéré 7002022
XV1251997
XV1251999
XV1600A2001
XV1600A WILDSTAR2000
XV17PCS2004
XV1900A2011
XV1900A2012
XV1900A2013
XV1900CT2010
XVS2502001
XVS2502002
XVS2502004
YA50 F/M/R/S1996
YA50 F/N1995
YB1252018
YB1252019
YB125SPD2008
YBR125E2019
YBR125E2021
YBR125E2023
YBR125ED2005
YBR125ED2006
YBR125ED2007
YBR125ED2009
YBR125ED2010
YBR125ED2012
YBR125ED2014
YBR125EGS2017
YBR125EGS2018
YBR125G â YBR125EGS2024
YBR2502007
YFM125A2012
YFM125A2013
YFM250R2008
YFM250R2009
YFM250R2010
YFM250R2011
YFM250R2012
YFM250R2013
YFM350FWB1999
YFM400FWA2001
YFM400FWA2002
YFM400FWB1999
YFM450DF2015
YFM450FWA â GRIZZLY 4502016
YFM450FWA/FWAD2012
YFM450FWA/FWAD2013
YFM450FWA/FWAD2014
YFM450FWAD2016
YFM450FWB2019
YFM450PF2015
YFM45KDHJ â KODIAK 4502018
YFM45KDXJ â KODIAK 4502018
YFM45KPAJ â KODIAK 4502018
YFM45KPHJ â KODIAK 4502018
YFM45KPXJ2018
YFM502006
YFM502007
YFM502008
YFM502009
YFM700R2006
YFM700R2007
YFM700R2008
YFM700R2009
YFM700R2010
YFM700R2011
YFM700R2012
YFM700R2013
YFM700R2014
YFM700R2016
YFM700R2020
YFM700R2023
YFM700R2024
YFM700R2025
YFM700R2026
YFM700R â YFM70RSBH/RSS H2017
YFM700R â YFM70RSBJ/RSXJ2018
YFM700R â YFM70RSBK/RSSK/RSXK2019
YFM700RF2015
YFM700RSF2015
YFM801998
YFM80 â YFM80W2007
YFM80 â YFM80W2008
YFM80W2004
YFM80W2005
YFM80W2006
YFM80W CRANKCASE COVER 12002
YFM80W CRANKCASE COVER 12003
YFZ4502004
YFZ4502005
YFZ4502006
YFZ4502007
YFZ4502008
YFZ4502009
YFZ4502012
YFZ4502013
YFZ450R2010
YFZ450R2011
YFZ450R2014
YFZ450R2016
YFZ450R2020
YFZ450R2023
YFZ450R2024
YFZ450R2025
YFZ450R â YFZ45YSSH/YSXH2017
YFZ450R â YFZ45YSSJ/YSXJ2018
YFZ450R â YFZ45YSSK/YSXK2019
YFZ450RF2015
YFZ450RSF2015
YN1001999
YP125E2003
YP125R XMAX 125i2009
YP180E2003
YP2502002
YP250A2003
YP4002004
YP4002011
YP400ABS â YP400A2007
YQ501997
YQ502003
YW1001997
YXE850EBN â YXE85WPBK2019
YXE850EN â YXE85WPAK2019
YXE850ENS â YXE85WPLK/WPSK2019
YXF850ES â YXF85WPSJ2018
YXF850ES â YXF85WPSK2019
YXZ1000E â YXZ1000R2019
YXZ1000ET â YXZ10YEXK â YXZ1000R2019
YXZ1000ETS â YXZ10YESKL â YXZ1000R2019
YXZ1000ETS â YXZ10YESKS â YXZ1000R2019
YXZ1000R2018
YXZ1000R2020
YXZ1000R2021
YXZ1000R SE â YXZ1000ES2016
YXZ1000R SS â YXZ1000E2023
YXZ1000R SS â YXZ1000ET2024
YXZ1000R SS â YXZ10YESH2017
YXZ1000R â YXZ1000E2023
YXZ1000R â YXZ1000E2024
YXZ10YEXH2017
YXZ10YMSH2017
YXZ10YMXH2017
YXZ10YPSG2016
YXZ10YPXG2016
YZ1251997
YZ1251998
YZ1251999
YZ1252000
YZ1252001
YZ1252004
YZ125 CRANKCASE COVER 12002
YZ125 CRANKCASE COVER 12003
YZ250F2002
YZ250F2003
YZ250F2004
YZ250F2005
YZ250F2006
YZ250F2007
YZ250F2008
YZ250F2009
YZ250F2010
YZ250F2011
YZ250F2012
YZ250F2013
YZ400F1998
YZ426F2001
YZ426F2002
YZ450F2003
YZ450F2004
YZ450F2005
YZ450F2006
YZ450F2007
YZ450F2008
YZ450F2009
YZ450F2010
YZ450F2011
YZ450F2012
YZ450F2013
YZF-R12004
YZF-R12005
YZF-R12006
YZF-R12007
YZF-R12010
YZF-R12011
YZF-R12012
YZF-R12013
YZF-R12014
YZF-R12015
YZF-R12016
YZF-R12017
YZF-R12018
YZF-R12019
YZF-R12025
YZF-R1 CRANKCASE2003
YZF-R1 â YZF10002022
YZF-R1 â YZF10002024
YZF-R1 â YZF1000W2023
YZF-R1 â YZF1000W2025
YZF-R1252022
YZF-R1252025
YZF-R125 â YZF1252024
YZF-R1M2015
YZF-R1M2016
YZF-R1M2017
YZF-R1M2018
YZF-R1M2022
YZF-R1M â YFZ10002024
YZF-R62002
YZF-R62005
YZF-R62006
YZF-R62007
YZF-R62008
YZF-R62009
YZF-R62010
YZF-R62011
YZF-R62012
YZF-R62013
YZF-R62014
YZF-R62015
YZF-R62016
YZF-R62022
YZF-R62024
YZF-R62025
YZF-R6 CYLINDER2003
YZF-R6 CYLINDER2004
YZF-R72022
YZF-R72024
YZF450R2020
YZF600 â R62017
YZF600 â YZF-R62018
YZF600 â YZF-R62019
YZF6902023

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Pytania i odpowiedzi dotyczące produktu. Jeśli nadal potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

Czy tuleja karteru silnika 995301011400 jest oryginalną częścią OEM?
Tak, tuleja karteru silnika jest w 100% oryginalną częścią wyprodukowaną przez koncern Yamaha i jest produktem typu OEM, tj. stosowanym na pierwszy montaż.
Do motocykli jakich marek pasuje tuleja karteru silnika 995301011400?
Ten produkt: tuleja karteru silnika 995301011400 pasuje do pojazdów produkowanych przez koncern: Yamaha
Czy tuleja karteru silnika Yamaha 995301011400 mogę kupić za pobraniem?
Tak, każdy produkt (w tym również tuleja karteru silnika o numerze 995301011400) w możesz zamówić z dostawą do domu za pobraniem. Wymagamy płatności z góry tylko przy dostawach do punktu odbioru.

Pamiętaj, że produkt o numerze 995301011400 występuje też w alternatywnych składniach:

99530-10114-00

99530-10114

9953010114

99530 10114

Co to znaczy?

W zależności od kraju dystrybucji 'Tuleja karteru silnika Yamaha Tricity 155, YP180 Majesty, XP560 T-MAX, XVS650 Drag Star, XTZ 690 Tenere 700 [OEM: 995301011400]' może być zapisany w dokumentacji serwisowej Twojego motocykla marki Yamaha z nieco innymi numerami. Różnice mogą dotyczyć separatorów (np. myślników lub spacji) oraz liczby zer. Pomimo tych różnic, wszystkie oznaczenia odnoszą się do tego samego produktu.
Opinie
Napisz opinię
Tuleja karteru silnika Yamaha Tricity 155, YP180 Majesty, XP560 T-MAX, XVS650 Drag Star, XTZ 690 Tenere 700 [OEM: 995301011400]

Tuleja karteru silnika Yamaha Tricity 155, YP180 Majesty, XP560 T-MAX, XVS650 Drag Star, XTZ 690 Tenere 700 [OEM: 995301011400]

Tuleja karteru silnika to w 100% oryginalny, nieużywany produkt producenta Yamaha OEM o oznaczeniu części numer 995301011400. Tuleja karteru silnika pasuje m.in. do Tricity 155, YP180 Majesty, XP560 T-MAX, XVS650 Drag Star, XTZ 690 Tenere 700, ale pełną listę kompatybilności znajdziesz w zestawieniu tabelarycznym poniżej. Produkt jest nowy, nieużywany i pochodzi z oficjalnej dystrybucji Yamaha OEM. Ten produkt jest tzw. produktem OEM, czyli elementem stosowanym przy pierwszym montażu OEM.

Ten produkt znajdziesz w kategoriach: YZ 125 , YZ 250F , YZ 450F , WR 250 (F/R/X) , WR 450F , DT 125 , YZF-R1 , FZ-8 Fazer , FZ-1 Fazer , WR 125 (R/X) , YZF-R 125 , MT 125 , XV 1100 Virago , YZ 426F , WR 426F , XV 1600 Wild Star , XVS 650 Drag Star , MT-01 , XV 125 Virago , XVS 1100 Drag Star , XVZ 1300 Royal Star , XVS 125 Drag Star , XVS 250 Drag Star , YP 125 (Majesty/Skyliner/X-MAX) , YP 250 (Majesty/X-MAX) , TTR 125 , FJR 1300 , FZ6 Fazer , XTZ 1200 Super Tenere , XJ 900 Diversion , TDM 900 , XJ6 (F/N/S/Diversion) , YZF-R6 , YP 400 (Majesty/X-MAX) , MT-10 , TDM 850 , FZS 1000 Fazer , XV 1900 (Midnight Star/Roadliner/Stratoliner/Raider) , YZF 1000 Thunderace , XJ 600 Diversion , XJR 1200 , YN 100 , YW 100 , XV 250 Virago , XJR 1300 , XP 500 , YZF-R7 (YZF690) , YP 180 Majesty , BT 1100 , WR 400F , YZ 400F , XC 125 , MT-07 , XSR 700 , V-MAX12 , XV 1700 Road Star , TRX 850 , TTR 90 , XT 250 , YBR 250 , XG 250 TRICKER , TZ 125 , YBR 125 , Tracer 700 (Tracer 7) , XT 125 , VMX V-MAX17 , CZD 300 X-MAX , YB 125 , XTZ 125 , PW 80 , XP 530 T-MAX , GPD Nmax 125 , YQ 50 Aerox , TTR 50 , XTZ 690 Tenere 700 , XSR 125 , T135 CRYPTON X , Tricity 125 , Tricity 300 , EC-03 , YFZ 450 , YFM 250 , YFM 700 , YXR (450/660/700) Rhino , YFM 400 , YFM 450 , YFM 350 , YFM 50 , YFM 80 , YFM 125 , YFS 200 , YFZ 350 , T 110 , YXZ 1000 , YXE 850 , YXF 850 , YH 50 Why , XC 115 , YP 150 Majesty , YA 50 , YXF 1000 Wolverine , YXE 1000 Wolverine , XP 560 T-MAX , YFA-1 Breeze , CY 50 , XC 150 , GPD 155 Nmax , Tricity 155 , T 115 Crypton S , CV 50 Jog , AG 125