Podkładka sprężyny docisku sprzęgła Triumph Daytona, Tiger, Street Triple [OEM: T1170809]

Seat Clutch Spring

Producent: Triumph

OEM:

T1170809

Produkt nowy, w 100% oryginalny z oficjalnej dystrybucji

42,84 zł brutto

Przybliżony czas wysyłki: w 8-15 dni roboczych

Jeśli ten produkt ma status "Wysyłka natychmiast", to znaczy, że znajduje się na jednym z naszych wewnętrznych magazynów w Polsce, jest dostępny od ręki i zostanie wysłany do Ciebie w ciągu 1 dnia roboczego.

Jeśli ten produkt ma status "Wysyłka w X-X dni roboczych", to znaczy, że znajduje się na jednym z magazynów centralnych producenta i jest sprowadzany na zamówienie.

Czas dostawy zamówionych artykułów zależy od dostępności producenta. Zwykle dostępnych jest około 90% wszystkich części zamiennych do motocykli, dlatego dostawa w określonym czasie jest realistyczna.

Należy pamiętać, że określony czas reprezentuje czas dostawy do naszego magazynu.

Podkładka sprężyny docisku sprzęgła to w 100% oryginalny, nieużywany produkt producenta Triumph OEM o oznaczeniu części numer T1170809. Podkładka sprężyny docisku sprzęgła pasuje m.in. do Daytona, Tiger, Street Triple, ale pełną listę kompatybilności znajdziesz w zestawieniu tabelarycznym poniżej. Produkt jest nowy, nieużywany i pochodzi z oficjalnej dystrybucji Triumph OEM. Ten produkt jest tzw. produktem OEM, czyli elementem stosowanym przy pierwszym montażu OEM.

Szczegóły

Kompatybilność
ModelRocznik
DAYTONA 675 From VIN: 5649482013
DAYTONA 675 From VIN: 5649482014
DAYTONA 675R From VIN: 5649482013
DAYTONA 675R From VIN: 5649482014
Daytona 6752016
Daytona Moto2 7652020
STREET TRIPLE 765 R From VIN: 8066462020
STREET TRIPLE 765 R From VIN: 8066462021
STREET TRIPLE 765 R From VIN: 8066462022
STREET TRIPLE 765 RS From VIN: 8002622020
STREET TRIPLE 765 RS From VIN: 8002622021
STREET TRIPLE 765 RS From VIN: 8002622022
STREET TRIPLE R 8066462017
STREET TRIPLE R 8066462018
STREET TRIPLE R 8066462019
STREET TRIPLE RS 8002622017
STREET TRIPLE RS 8002622018
STREET TRIPLE RS 8002622019
Street Triple 7652023
Street Triple R2023
Street Triple R2024
Street Triple RS2023
Tiger 8502021
Tiger 8502023
Tiger 8502024
Tiger 850 Sport2022
Tiger 9002020
Tiger 900 GT2021
Tiger 900 GT2022
Tiger 900 GT2023
Tiger 900 GT2024
Tiger 900 GT2025
Tiger 900 Rally2021
Tiger 900 Rally2022
Tiger 900 Rally2023
Tiger 900 Rally2024
Tiger Sport 8002025

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Pytania i odpowiedzi dotyczące produktu. Jeśli nadal potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

Czy podkładka sprężyny docisku sprzęgła T1170809 jest oryginalną częścią OEM?
Tak, podkładka sprężyny docisku sprzęgła jest w 100% oryginalną częścią wyprodukowaną przez koncern Triumph i jest produktem typu OEM, tj. stosowanym na pierwszy montaż.
Do motocykli jakich marek pasuje podkładka sprężyny docisku sprzęgła T1170809?
Ten produkt: podkładka sprężyny docisku sprzęgła T1170809 pasuje do pojazdów produkowanych przez koncern: Triumph
Czy podkładka sprężyny docisku sprzęgła Triumph T1170809 mogę kupić za pobraniem?
Tak, każdy produkt (w tym również podkładka sprężyny docisku sprzęgła o numerze T1170809) w możesz zamówić z dostawą do domu za pobraniem. Wymagamy płatności z góry tylko przy dostawach do punktu odbioru.
Opinie
Napisz opinię
Podkładka sprężyny docisku sprzęgła Triumph Daytona, Tiger, Street Triple [OEM: T1170809]

Podkładka sprężyny docisku sprzęgła Triumph Daytona, Tiger, Street Triple [OEM: T1170809]

Podkładka sprężyny docisku sprzęgła to w 100% oryginalny, nieużywany produkt producenta Triumph OEM o oznaczeniu części numer T1170809. Podkładka sprężyny docisku sprzęgła pasuje m.in. do Daytona, Tiger, Street Triple, ale pełną listę kompatybilności znajdziesz w zestawieniu tabelarycznym poniżej. Produkt jest nowy, nieużywany i pochodzi z oficjalnej dystrybucji Triumph OEM. Ten produkt jest tzw. produktem OEM, czyli elementem stosowanym przy pierwszym montażu OEM.

Ten produkt znajdziesz w kategoriach: Daytona , Street Triple , Tiger