Śruba, korek spustu oleju Yamaha YFM125, YFZ350, TT350, XS400, SZR660, XV950, XV950, XS1100 Eleven, FJ1200 [OEM: 903401413200]

PLUG STRAIGHT SCREW3FA

Producent: Yamaha

OEM:

903401413200

Produkt nowy, w 100% oryginalny z oficjalnej dystrybucji

22,23 zł brutto

Świetnie! Ten produkt mamy na naszym magazynie w Koszalinie

1 szt. tego produktu wyślemy w 1 dzień roboczy od zakupu!

A co jeśli potrzebuję więcej produktów niż macie na stanie? Przeczytaj

W takich okolicznościach złóż zamówienie na dowolną liczbę sztuk, dodatkową ilość części, których nie mamy na magazynie - sprowadzimy specjalnie dla Ciebie z magazynów centralnych w Europie, Japonii lub USA. Dla marki Yamaha przybliżony czas realizcji znajdziesz w komunikacie poniżej.

Przybliżony czas wysyłki: w 15 dni roboczych

Jeśli ten produkt ma status "Wysyłka natychmiast", to znaczy, że znajduje się na jednym z naszych wewnętrznych magazynów w Polsce, jest dostępny od ręki i zostanie wysłany do Ciebie w ciągu 1 dnia roboczego.

Jeśli ten produkt ma status "Wysyłka w X-X dni roboczych", to znaczy, że znajduje się na jednym z magazynów centralnych producenta i jest sprowadzany na zamówienie.

Czas dostawy zamówionych artykułów zależy od dostępności producenta. Zwykle dostępnych jest około 90% wszystkich części zamiennych do motocykli, dlatego dostawa w określonym czasie jest realistyczna.

Należy pamiętać, że określony czas reprezentuje czas dostawy do naszego magazynu.

Śruba, korek spustu oleju to w 100% oryginalny, nieużywany produkt producenta Yamaha OEM o oznaczeniu części numer 903401413200. Śruba, korek spustu oleju pasuje m.in. do YFM125, YFZ350, TT350, XS400, SZR660, XV950, XV950, XS1100 Eleven, FJ1200, ale pełną listę kompatybilności znajdziesz w zestawieniu tabelarycznym poniżej. Produkt jest nowy, nieużywany i pochodzi z oficjalnej dystrybucji Yamaha OEM. Ten produkt jest tzw. produktem OEM, czyli elementem stosowanym przy pierwszym montażu OEM.

Szczegóły

Kompatybilność
ModelRocznik
AJS6SAP2016
BANSHEE - YFZ3501996
BANSHEE - YFZ3502002
BANSHEE - YFZ3502003
BANSHEE - YFZ3502004
BANSHEE - YFZ3502005
BANSHEE - YFZ3502006
BANSHEE - YFZ3502007
BANSHEE - YFZ3502008
BANSHEE - YFZ3502009
BANSHEE - YFZ3502010
BANSHEE - YFZ3502011
BANSHEE - YFZ350U1988
BOLT C-spec - XVS950CR2015
BREEZE - YFA11990
BREEZE - YFA11992
BREEZE - YFA11994
BREEZE - YFA11995
BREEZE - YFA11996
BREEZE - YFA11998
BREEZE - YFA12002
BREEZE - YFA12003
BREEZE - YFA12004
BT11002002
BT11002003
BT11002004
BT11002006
BT1100 BULLDOG2002
BT1100 BULLDOG2004
BT1100 BULLDOG2005
BT1100 BULLDOG2006
BULLDOG - BT11002005
DIVERSION - XJ600S1992
DIVERSION - XJ600S1993
DIVERSION - XJ600S1994
DIVERSION - XJ600S1996
DIVERSION - XJ600S1997
DIVERSION - XJ600S1998
DIVERSION - XJ600S1999
DIVERSION - XJ600S2000
DIVERSION - XJ600S2001
DIVERSION - XJ600S2002
DIVERSION - XJ6S2009
DIVERSION - XJ6S2010
DIVERSION - XJ6SA2009
DIVERSION - XJ6SA2010
DIVERSION - XJ900S1995
DIVERSION - XJ900S1996
DIVERSION - XJ900S1997
DIVERSION - XJ900S1998
DIVERSION - XJ900S2000
DIVERSION - XJ900S2001
DIVERSION - XJ900S2002
DRAGSTAR - XVS1252000
DRAGSTAR - XVS1252001
DRAGSTAR - XVS1252002
DRAGSTAR - XVS1252004
DRAGSTAR - XVS6501998
DRAGSTAR - XVS6501999
DRAGSTAR - XVS6502000
DRAGSTAR - XVS6502001
DRAGSTAR - XVS6502002
DRAGSTAR 1100 - XVS11001999
DRAGSTAR 1100 - XVS11002000
DRAGSTAR 1100 - XVS11002002
DRAGSTAR 1100 CLASSIC - XVS1100A2000
DRAGSTAR 1100 CLASSIC - XVS1100A2001
DRAGSTAR 1100 CLASSIC - XVS1100A2002
DRAGSTAR 1100 CLASSIC - XVS1100A2003
DRAGSTAR 1100 CLASSIC - XVS1100A2005
DRAGSTAR 1100 CLASSIC - XVS1100A2006
DRAGSTAR CLASSIC - XVS650A1999
DRAGSTAR CLASSIC - XVS650A2000
DRAGSTAR CLASSIC - XVS650A2001
DRAGSTAR CLASSIC - XVS650A2002
DRAGSTAR CLASSIC - XVS650A2004
DRAGSTAR CLASSIC - XVS650A2005
DRAGSTAR CLASSIC - XVS650A2006
FAZER - FZ1-N2008
FAZER - FZ1-N2011
FAZER - FZ1-NA2010
FAZER - FZ1-NA2011
FAZER - FZ1-S2011
FAZER - FZ1-SA2010
FAZER - FZ1-SA2011
FAZER - FZ8-S2011
FAZER - FZ8-SA2011
FJ12001986
FJ12001987
FJ12001988
FJ12001990
FJ12001991
FJ12001992
FJ12001993
FJ1200A1991
FJ1200U1987
FJR - FJR13002003
FJR13002001
FJR13002002
FJR13002003
FJR13002004
FJR13002005
FJR1300-A2016
FJR1300-A2018
FJR1300-AE2016
FJR1300-AE2018
FJR1300-AS2016
FJR1300-AS2018
FJR1300A2003
FJR1300A2004
FJR1300A2005
FJR1300A2006
FJR1300A2007
FJR1300A2008
FJR1300A2009
FJR1300A2010
FJR1300A2011
FJR1300A2013
FJR1300A2014
FJR1300A2015
FJR1300A2016
FJR1300A2018
FJR1300AE2014
FJR1300AE2015
FJR1300AE2016
FJR1300AE2018
FJR1300AE2020
FJR1300AS2006
FJR1300AS2007
FJR1300AS2008
FJR1300AS2009
FJR1300AS2010
FJR1300AS2011
FJR1300AS2013
FJR1300AS2015
FJR1300AS2016
FJR1300AS2018
FJR1300AS2020
FJR1300D-AE2020
FJR1300D-AS2020
FJR1300PA2016
FZ1 - FZS10002005
FZ1-N2006
FZ1-N2007
FZ1-N2009
FZ1-N2012
FZ1-N2013
FZ1-N2014
FZ1-N FAZER2006
FZ1-N FAZER2007
FZ1-N FAZER2008
FZ1-N FAZER2009
FZ1-N FAZER2010
FZ1-N FAZER2011
FZ1-NA2008
FZ1-NA2009
FZ1-NA2012
FZ1-NA FAZER2008
FZ1-NA FAZER2009
FZ1-NA FAZER2010
FZ1-NA FAZER2011
FZ1-S2006
FZ1-S2007
FZ1-S2008
FZ1-S2009
FZ1-S2011
FZ1-S2012
FZ1-S2013
FZ1-S2014
FZ1-S FAZER2006
FZ1-S FAZER2007
FZ1-S FAZER2008
FZ1-S FAZER2009
FZ1-S FAZER2010
FZ1-S FAZER2011
FZ1-SA2007
FZ1-SA2008
FZ1-SA2009
FZ1-SA2011
FZ1-SA2012
FZ1-SA FAZER2007
FZ1-SA FAZER2008
FZ1-SA FAZER2009
FZ1-SA FAZER2010
FZ1-SA FAZER2011
FZ6 - FZ6-N2004
FZ6 - FZ6-N2005
FZ6 - FZ6-N2006
FZ6 - FZ6-N2007
FZ6 - FZ6-NA2007
FZ6 - FZ6-NAHG2008
FZ6 - FZ6-NAHG2009
FZ6 - FZ6-NHG2007
FZ6 - FZ6-NHG2008
FZ6 - FZ6-NHG2009
FZ6 - FZ6-NS2005
FZ6 - FZ6-NS2006
FZ6 - FZ6-S2004
FZ6-N2004
FZ6-N2005
FZ6-N2007
FZ6-N FAZER2006
FZ6-NA2007
FZ6-NAHG2007
FZ6-NAHG2008
FZ6-NAHG2009
FZ6-NHG2007
FZ6-NHG2008
FZ6-NHG2009
FZ6-NS2005
FZ6-NS FAZER2006
FZ6-S2004
FZ6-S2005
FZ6-S2006
FZ6-S FAZER2006
FZ6-S FAZER2007
FZ6-SA2006
FZ6-SA2007
FZ6-SA FAZER2006
FZ6-SA FAZER2007
FZ6-SAHG2007
FZ6-SAHG2008
FZ6-SAHG2009
FZ6-SHG2007
FZ6-SHG2008
FZ6-SHG2009
FZ6-SHG FAZER2007
FZ6-SHG FAZER2008
FZ6-SS2006
FZ6-SS FAZER2006
FZ6001986
FZ6001988
FZ7501986
FZ750 T1987
FZ750T1987
FZ8 FZ8-N2013
FZ8-N2011
FZ8-N2012
FZ8-N2013
FZ8-N2014
FZ8-N2015
FZ8-NA2011
FZ8-NA2012
FZ8-NA2013
FZ8-NA2014
FZ8-NA2015
FZ8-S2012
FZ8-S2013
FZ8-S2014
FZ8-S FAZER2011
FZ8-S FAZER2015
FZ8-SA2012
FZ8-SA2013
FZ8-SA2014
FZ8-SA2015
FZ8-SA FAZER2011
FZ8-SA FAZER2015
FZR10001987
FZR10001988
FZR10001989
FZR10001990
FZR10001992
FZR10001993
FZR10001994
FZR10001995
FZR400RR1992
FZR5001989
FZR5001990
FZR5001991
FZR5001992
FZR5001993
FZR600R1994
FZR600R OLKUHLER1994
FZR750R1988
FZS10002002
FZS1000 FAZER2001
FZS1000 FAZER2002
FZS1000-S FAZER2003
FZS1000-S FAZER2004
FZS1000-S FAZER2005
FZS1000S2003
FZS1000S2004
FZS1000S2005
FZS6001998
FZS6001999
FZS6002000
FZS6002001
FZS6002002
FZS6002003
FZS600 FAZER2001
FZS600 FAZER2002
FZS600 FAZER2003
FZS600SP2000
FZX7501987
FZX7501988
FZX7501991
Fazer 8 FZ8-S2015
Fazer FZ1-N2010
Fazer FZ1-S2010
GENESIS - FZ7501988
GENESIS - FZ7501989
GENESIS - FZ7501990
GENESIS - FZ7501991
GENESIS - FZR6001989
GENESIS - FZR6001990
GENESIS - FZR6001991
GENESIS - FZR6001992
GENESIS - FZR6001993
GENESIS - FZR6001995
GENESIS - FZR6001996
GENESIS - FZR6001997
GENESIS - FZR600 OLKUHLER1991
GRIZZLY - YFM125A2004
GRIZZLY - YFM125A2005
GRIZZLY - YFM125A2006
GRIZZLY - YFM125A2007
GRIZZLY - YFM660FWA2002
GRIZZLY - YFM660FWA2003
GRIZZLY - YFM660FWA2004
GRIZZLY - YFM660FWA2005
GRIZZLY - YFM660FWA2006
GRIZZLY - YFM660FWA2007
GRIZZLY - YFM660FWA2008
GRIZZLY 125 - YFM125A2008
GRIZZLY 125 - YFM125A2009
GRIZZLY 125 - YFM125A2010
GRIZZLY 125 - YFM125A2011
GRIZZLY 550 FI - YFM550FWA2009
GRIZZLY 550 FI - YFM550FWA2010
GRIZZLY 550 FI - YFM550FWA2011
GRIZZLY 550 FI - YFM550FWAD2009
GRIZZLY 550 FI - YFM550FWAD2010
GRIZZLY 550 FI EPS - YFM550FWAD2011
GRIZZLY 660 - YFM660FWA2003
GRIZZLY 700 EPS2020
GRIZZLY 700 EPS2021
GRIZZLY 700 FI - YFM700FWAD2007
GRIZZLY 700 FI - YFM700FWAD2008
GRIZZLY 700 FI - YFM700FWAD2009
GRIZZLY 700 FI - YFM700FWAD2010
GRIZZLY 700 FI - YFM700FWAD2011
GRIZZLY LIMITED - YFM660FWA2003
GRIZZLY LIMITED - YFM660FWA2004
GTS10001993
GTS10001994
GTS10001998
GTS1000A1994
GTS1000A1998
Grizzly 700 EPS Alu YFM700FWAD2022
Grizzly 700 EPS SE YFM700FWAD2022
Grizzly 700 EPS YFM700FWAD2020
Grizzly 700 EPS YFM700FWAD2021
Grizzly 700 EPS YFM700FWAD2023
Grizzly 700 EPS YFM700FWAD2024
Grizzly 700 EPS YFM700FWAD2025
Grizzly 700 EPS YFM700FWBD2020
Grizzly 700 EPS YZF700FWBD2022
KODAK 7002020
KODIAK 7002021
KODIAK 700 EPS2020
KODIAK 700 EPS2021
Kodiak 700 EPS Alu SE YFM700FWBD2022
Kodiak 700 EPS YFM700FWBD2020
Kodiak 700 EPS YFM700FWBD2021
Kodiak 700 EPS YFM700FWBD2023
Kodiak 700 EPS YFM700FWBD2024
Kodiak 700 EPS YFM700FWBD2025
Kodiak 700 YFM700FWB2020
Kodiak 700 YFM700FWB2021
Kodiak 700 YFM700FWB2022
Kodiak 700 YFM700FWB2023
MIDNIGHT STAR - XV1900A2006
MIDNIGHT STAR - XV1900A2007
MIDNIGHT STAR - XV1900A2008
MIDNIGHT STAR - XV1900A2009
MIDNIGHT STAR - XVS1300A2008
MIDNIGHT STAR - XVS1300A2009
MT-032012
MT-072014
MT-072015
MT-072016
MT-072021
MT-07 (35 kW) MTN690-U2024
MT-07 (35 kW) MTN690-U2025
MT-07 ABS2014
MT-07 ABS2017
MT-07 ABS2018
MT-07 ABS2019
MT-07 ABS2020
MT-07 MTN690-A2020
MT-07 MTN690-U2020
MT-07 Y-AMT (35 kW) MTN690-SU2025
MT-07 Y-AMT MTN690-S2025
MT-07 MTN6902021
MT-07 MTN6902022
MT-07 MTN6902023
MT-07 MTN6902024
MT-07 MTN6902025
MT-07 MTN690-U2021
MT-07 MTN690-U2022
MT-07 MTN690-U2023
MT-07 MTN690-U2024
MT-07A2014
MT-092014
MT-092015
MT-092016
MT-092021
MT-09 (35 kW) MTN890-U2025
MT-09 ABS2017
MT-09 ABS2018
MT-09 ABS2019
MT-09 ABS2020
MT-09 MTN850-A2020
MT-09 SP2018
MT-09 SP2021
MT-09 SP (35 kW) MTN890D-U2022
MT-09 SP MTN890D2021
MT-09 SP MTN890D2022
MT-09 SP MTN890D2023
MT-09 SP MTN890D2024
MT-09 Street Rally2015
MT-09 Y-AMT (35 kW) MTN890-SU2025
MT-09 Y-AMT MTN890-S2025
MT-09 MTN8902021
MT-09 MTN8902022
MT-09 MTN8902024
MT-09 MTN8902025
MT-09 MTN890D2023
MT-09A2014
MT012005
MT012006
MT012007
MT012008
MT012009
MT01-5YU32006
MT01-5YU42006
MT01S2009
MT032006
MT032007
MT032008
MT032009
MT032011
MT032012
MT03 (25 KW)2007
MT03 (25KW)2006
MT072014
MT072015
MT072016
MT07 ABS2015
MT07 ABS2016
MT07A2014
MT07A2015
MT07A2016
MT07A2017
MT07A MT-07 ABS2014
MT092014
MT092015
MT092016
MT09 ABS2015
MT09 ABS2016
MT09 TRACER2017
MT09 TRACER ABS2015
MT09 TRACER ABS2016
MT09A2014
MT09A2015
MT09A2016
MT09TRA2015
MT09TRA2016
MTM6902016
MTM690 XSR7002019
MTM690-U2016
MTM690-U - XSR700U2017
MTM690-U XSR7002018
MTM690-U XSR7002019
MTM690-XSR7002017
MTM690-XSR7002018
MTM8502016
MTM850 XSR9002018
MTM850 XSR9002019
MTM850 XSR900 ABARTH2017
MTN690-A MT-07 ABS2018
MTN690-A MT-07 ABS2019
MTN690-U MT-07 ABS2018
MTN690-U, MT-07 ABS2019
MTN850-A2019
MTN850-A MT-09 ABS2019
MTN850-A MT092017
MTN850-A MT09 ABS2018
MTN850D MT-09 SP2018
MTT690-A TRACER 7002016
MTT690-A TRACER 7002018
MTT690-U TRACER 7002018
MTT690P-AB TRACER 7002017
MTT8502019
MTT850 TRACER 9002018
MTT850 TRACER 9002019
MTT850D TRACER 9002019
MTT850D Tracer 900 GT2018
MXT850D NIKEN 20192019
NIKEN2020
NIKEN GT2019
NIKEN GT2020
Niken GT MXT850D2020
Niken GT MXT890D2023
Niken MXT8502018
R1 - YZF-R11998
R1 - YZF-R11999
R1 - YZF-R12000
R1 - YZF-R12001
R1 - YZF-R12002
R1 - YZF-R12003
R1 - YZF-R12004
R1 - YZF-R12008
R1 - YZF-R12009
R1 - YZF-R1S2006
R6 - YZF-R61999
R6 - YZF-R62000
R6 - YZF-R62001
R6 Race YZF600W2026
R6 YZF6002020
R7 35kW YZF690-U2026
R7 70th Anniversary Edition YZF6902026
R7 YZF6902026
R9 70th Anniversary YFZ8902026
R9 YZF8902026
RD250LC1981
RD350LC1985
RD350LC1986
RD350LC1988
RD350LCF1986
RHINO - YXR660F2004
RHINO - YXR660F2005
RHINO - YXR660F2006
RHINO - YXR660F2007
RHINO 660 - YXR660F2004
RHINO 660 - YXR660F2006
RHINO 660 SE SE - YXR660F2006
RHINO 700 FI - YXR700F2008
RHINO 700 FI - YXR700F2009
RHINO 700 FI - YXR700F2011
ROADLINER - XV19002006
ROADLINER MIDNIGHT - XV19002006
ROADSTAR WARRIOR - XV1700PC2003
ROYAL STAR - XVZ13A1996
ROYALSTAR - XVZ1300A1997
ROYALSTAR - XVZ1300A1998
ROYALSTAR - XVZ1300A1999
ROYALSTAR - XVZ1300A2000
ROYALSTAR VENTURE - XVZ13TF1999
ROYALSTAR VENTURE - XVZ13TF2000
ROYALSTAR VENTURE - XVZ13TF2001
RZ350S1986
Raider XV1900CU2009
S.TENERE - XT660ZA2011
SR4002014
SR4002016
SR5001978
SR5001987
SR5001988
SR5001991
SR5001992
SR5001993
SR5001995
SRX6001986
SRX6001987
SRZ6601995
SUPERTENERE - XTZ7501989
SUPERTENERE - XTZ7501990
SUPERTENERE - XTZ7501991
SUPERTENERE - XTZ7501992
SUPERTENERE - XTZ7501993
SUPERTENERE - XTZ7501994
SUPERTENERE - XTZ7501995
SUPERTENERE - XTZ750A1990
SZR6601995
SZR6601997
Stratoliner S XV1900CT2010
TDM8501991
TDM8501992
TDM8501993
TDM8501994
TDM8501995
TDM8501997
TDM8501998
TDM8501999
TDM8502000
TDM8502001
TDM850 ãªã¤ã«ãã³ã1996
TDM9002002
TDM9002003
TDM9002004
TDM9002005
TDM9002006
TDM9002007
TDM9002008
TDM9002009
TDM9002010
TDM900A2005
TDM900A2006
TDM900A2007
TDM900A2008
TDM900A2009
TDM900A2010
TENERE - XT600Z1988
TENERE - XT600Z1989
TENERE - XT600Z1990
TENERE - XT660Z2008
TENERE - XT660Z2009
TENERE - XT660Z2010
TENERE - XT660Z2011
TENERE - XT660Z2012
TENERE - XTZ6601994
TENERE - XTZ6601996
TENERE 7002020
TENERE 7002021
TENERE 700 (SKY BLUE)2021
TENERE 700 RALLY EDITION2020
THUNDERACE - YZF1000R1996
THUNDERACE - YZF1000R1998
THUNDERACE - YZF1000R2000
THUNDERACE - YZF1000R2001
THUNDERCAT - YZF600R1996
THUNDERCAT - YZF600R1998
THUNDERCAT - YZF600R1999
THUNDERCAT - YZF600R2000
THUNDERCAT - YZF600R2001
THUNDERCAT - YZF600R2002
TRACER 72021
TRACER 7002016
TRACER 7002017
TRACER 7002018
TRACER 7002019
TRACER 7002020
TRACER 92021
TRACER 9 GT2021
TRACER 9002017
TRACER 9002019
TRACER 9002020
TRACER 900 (MDNM6-BNS4)2019
TRACER 900 GT2020
TRX8501996
TRX8501997
TRX8501998
TT2501989
TT2501990
TT3501989
TT3501990
TT6001989
TT6001990
TT6001991
TT6001992
TT6001993
TT600E1994
TT600E1996
TT600E1998
TT600R1997
TT600R1999
TT600R2001
TT600RE2004
TT600S1993
TT600S1995
Tenere 700 XTZ6902023
Tracer 7 (35 kW) MTT690-U2024
Tracer 7 35kW MTT690-U2021
Tracer 7 Police - MTT690P2024
Tracer 7 Police MTT690PE2024
Tracer 7 MTT6902021
Tracer 7 MTT6902022
Tracer 7 MTT6902024
Tracer 7 MTT690-U2022
Tracer 700 MTT690-A2019
Tracer 700 MTT690-U2016
Tracer 700 MTT6902020
Tracer 700 MTT690-U2019
Tracer 700 MTT690-U2020
Tracer 9 GT Y-AMT MTT890D-S2025
Tracer 9 GT MTM890D2021
Tracer 9 GT MTT890D2023
Tracer 9 GT MTT890D2024
Tracer 9 GT MTT890D2025
Tracer 9 GT+ Y-AMT MTT890D-SK2025
Tracer 9 GT+ MTT890D-K2023
Tracer 9 GT+ MTT890D-K2024
Tracer 9 Y-AMT MTT890-S2025
Tracer 9 MTM8902021
Tracer 9 MTT8902023
Tracer 9 MTT8902024
Tracer 9 MTT8902025
Tracer 900 MTT8502020
Tracer 900 MTT850D2020
Tracer 900 MT09TRA2016
Ténéré 700 (35 kW) XTZ690-U2024
Ténéré 700 (35kW) XTZ690-U2026
Ténéré 700 (lowered 35 kW) XTZ690-U2026
Ténéré 700 (lowered) XTZ6902026
Ténéré 700 Police XTZ690P2024
Ténéré 700 Rally (35kw) XTZ690-U2026
Ténéré 700 Rally X2026
Ténéré 700 Rally XTZ690D-B2020
Ténéré 700 Rally XTZ690D-B2022
Ténéré 700 Rally XTZ690D-B2021
Ténéré 700 World Raid XTZ690D2024
Ténéré 700 XTZ690-U2020
Ténéré 700 XTZ6902021
Ténéré 700 XTZ6902022
Ténéré 700 XTZ6902024
Ténéré 700 XTZ6902026
Ténéré 700 XTZ690D2025
Téréné 700 XTZ6902020
V STAR 1100 - XVS11002003
V-MAX121996
V-MAX121997
V-MAX121999
V-MAX122001
V-MAX122002
V-STAR 1100 CUSTOM - XVS11002003
VENTURE ROYAL - XVZ12TD1988
VENTURE ROYAL - XVZ13TD1989
VENTURE ROYAL - XVZ13TD1990
VENTURE ROYAL - XVZ13TD1991
VIKING EPS SE - YXM700ES2014
VIRAGO - XV10001988
VIRAGO - XV11001988
VIRAGO - XV1251998
VIRAGO - XV125S1999
VIRAGO - XV125S2000
VIRAGO - XV2401989
VIRAGO - XV2501995
VIRAGO - XV2501996
VIRAGO - XV250S1995
VIRAGO - XV250S1998
VIRAGO - XV250S1999
VIRAGO - XV5001983
VIRAGO - XV5001992
VIRAGO - XV5001993
VIRAGO - XV5001994
VIRAGO - XV5001995
VIRAGO - XV5001996
VIRAGO - XV500S1995
VIRAGO - XV5351988
VIRAGO - XV5351989
VIRAGO - XV5351990
VIRAGO - XV5351991
VIRAGO - XV5351992
VIRAGO - XV5351993
VIRAGO - XV5351994
VIRAGO - XV5351995
VIRAGO - XV5351996
VIRAGO - XV5351997
VIRAGO - XV5351998
VIRAGO - XV5351999
VIRAGO - XV5352000
VIRAGO - XV5352001
VIRAGO - XV535 EJE DE CAMBIO & PEDAL1989
VIRAGO - XV535 EJE DE TRACCIå²1990
VIRAGO - XV535 EJE DE TRACCIå²1991
VIRAGO - XV535 EJE DE TRACCIå²1994
VIRAGO - XV535S1994
VIRAGO - XV535S1995
VIRAGO - XV535S EJE DE TRACCIå²1995
VIRAGO - XV7501993
VIRAGO - XV7501994
VIRAGO - XV7501995
VIRAGO - XV7501996
VIRAGO - XV750 EJE DE TRACCIå²1994
VIRAGO - XV750 EJE DE TRACCIå²1995
VIRAGO 535 - XV535S1994
VMAX2009
VMAX2010
VMAX2011
VMAX2015
VMAX2016
VMAX - VMX121990
VMAX - VMX121991
VMAX - VMX121992
VMAX - VMX121993
VMAX - VMX121994
VMAX - VMX121996
VMAX - VMX122000
VMAX - VMX122001
VMAX - VMX172010
VMAX - VMX172011
VMAX - VMX172012
VMX12001988
VMX12001992
VMX172012
VMX172013
VMX172014
VMX172015
VMX172016
Viking EPS YX70MPP2023
Viking EPS YXM700E2021
Wild Star - XV1600A1999
Wild Star - XV1600A2002
XJ-6F2014
XJ-6FA2014
XJ-6N2014
XJ-6NA2014
XJ-6S2014
XJ6 - XJ6N2009
XJ6 - XJ6N2010
XJ6 - XJ6NA2009
XJ6 - XJ6NA2010
XJ6 ABS XJ6NA2016
XJ6 DIVERSION2015
XJ6 DIVERSION F2015
XJ6 DIVERSION F2016
XJ6 DIVERSION F ABS2015
XJ6 DIVERSION F ABS2016
XJ6 Diversion ABS XJ6SA2013
XJ6 Diversion ABS XJ6SA2014
XJ6 Diversion ABS XJ6SA2016
XJ6 Diversion F ABS XJ6FA2013
XJ6 Diversion F ABS XJ6FA2016
XJ6 Diversion F XJ6F2013
XJ6 Diversion F XJ6FA2016
XJ6 Diversion XJ6S2016
XJ6 XJ6N2013
XJ6 XJ6N2016
XJ6001984
XJ6001986
XJ6001989
XJ6001990
XJ6001991
XJ600N1994
XJ600N1995
XJ600N1996
XJ600N1998
XJ600N1999
XJ600N2000
XJ600N2001
XJ600N2002
XJ600S1999
XJ600S DIVERSION1998
XJ600S DIVERSION2000
XJ600S DIVERSION2001
XJ600S DIVERSION2002
XJ6501980
XJ6F2010
XJ6F2011
XJ6F2013
XJ6F2014
XJ6F2015
XJ6F2016
XJ6FA2010
XJ6FA2011
XJ6FA2013
XJ6FA2014
XJ6FA2015
XJ6FA2016
XJ6N2009
XJ6N2010
XJ6N2011
XJ6N2013
XJ6N2014
XJ6N2015
XJ6N2016
XJ6N ABS2015
XJ6N ABS2016
XJ6NA2009
XJ6NA2010
XJ6NA2011
XJ6NA2013
XJ6NA2014
XJ6NA2015
XJ6NA2016
XJ6S2011
XJ6S2013
XJ6S2014
XJ6S2015
XJ6S2016
XJ6S ABS2015
XJ6S DIVERSION2009
XJ6S DIVERSION2010
XJ6S DIVERSION2016
XJ6S DIVERSION ABS2016
XJ6SA2011
XJ6SA2013
XJ6SA2014
XJ6SA2015
XJ6SA2016
XJ6SA DIVERSION2009
XJ6SA DIVERSION2010
XJ9001983
XJ9001986
XJ9001989
XJ9001990
XJ9001991
XJ9001992
XJ900F1987
XJ900S1995
XJ900S1997
XJ900S DIVERSION1995
XJ900S DIVERSION1996
XJ900S DIVERSION1997
XJ900S DIVERSION1998
XJ900S DIVERSION2000
XJ900S DIVERSION2001
XJ900S DIVERSION2002
XJR12001998
XJR1200SP1998
XJR13001999
XJR13002000
XJR13002001
XJR13002002
XJR13002003
XJR13002004
XJR13002005
XJR13002006
XJR13002007
XJR13002008
XJR13002009
XJR13002010
XJR13002011
XJR13002013
XJR13002015
XJR13002016
XJR1300C2015
XJR1300C2016
XJR1300SP1999
XJR1300SP2000
XJR1300SP2001
XS1100G1980
XS2501979
XS4001979
XS4001982
XS7501979
XSR7002016
XSR7002017
XSR7002018
XSR7002020
XSR7002021
XSR700 (MDNM6)2019
XSR700 (MNM3-MBL2)2019
XSR700 Legacy MTM690D2024
XSR700 Legacy MTM690D-U2024
XSR700 XTribute MTM690D2021
XSR700 Xtribute 35kW MTM690D-U2021
XSR700 MTM6902018
XSR700 MTM6902020
XSR700 MTM6902021
XSR700 MTM6902022
XSR700 MTM6902024
XSR700 MTM690-U2018
XSR700 MTM690-U2020
XSR700 MTM690-U2021
XSR700 MTM690-U2022
XSR700 MTM690-U2024
XSR700 MTM690D2019
XSR700 MTM690D2022
XSR700 MTM690D2023
XSR700 MTM690D-U2019
XSR700 MTM690D-U2022
XSR700 MTM690D-U2023
XSR9002016
XSR9002018
XSR9002019
XSR9002020
XSR900 (35 kW) MTM890-U2024
XSR900 (35 kW) MTM890-U2025
XSR900 ABARTH2017
XSR900 GP MTM890D2024
XSR900 MTM8502020
XSR900 MTM8902024
XSR900 MTM8902025
XSR900 MTM890-U2023
XT2501986
XT3501986
XT3501987
XT3501988
XT3501989
XT3501991
XT3501992
XT3501993
XT3501996
XT350N1986
XT350N1987
XT350N1988
XT5001978
XT5001986
XT5001988
XT5001989
XT500E1990
XT500E1991
XT500E1992
XT500E1993
XT500E1994
XT500E1995
XT500L1986
XT500T1988
XT500T1989
XT500Z1987
XT500Z1988
XT500Z1989
XT5501982
XT6001986
XT6001987
XT6001988
XT6001989
XT6001991
XT6001992
XT6001994
XT600E1990
XT600E1991
XT600E1993
XT600E1994
XT600E1995
XT600E1996
XT600E1997
XT600E1998
XT600E1999
XT600E2000
XT600E2002
XT600K1992
XT600K1993
XT600N1987
XT600Z1986
XT600Z1987
XT600ZS1986
XT660R2004
XT660R2005
XT660R2006
XT660R2007
XT660R2008
XT660R2009
XT660R2010
XT660R2011
XT660R2012
XT660R2014
XT660X2004
XT660X2005
XT660X2006
XT660X2007
XT660X2008
XT660X2009
XT660X2010
XT660X2011
XT660X2014
XT660X TENERE2014
XT660Z2013
XT660Z2015
XT660Z TENERE2008
XT660Z TENERE2009
XT660Z TENERE2010
XT660Z TENERE2011
XT660Z TENERE2012
XT660Z TENERE2013
XT660Z TENERE2015
XT660ZA2012
XT660ZA2013
XT660ZA2015
XT660ZA TENERE2012
XT660ZA TENERE2013
XT660ZA TENERE2015
XT660ZA TENERE SE2011
XTZ6601991
XTZ6601992
XTZ6601993
XTZ6601994
XTZ660 TENERE1991
XTZ660 TENERE1992
XTZ660 TENERE1996
XTZ6902023
XTZ6902024
XTZ690D - Tenere 700 World Raid2022
XTZ7501992
XTZ7501993
XV10001986
XV10001987
XV1251997
XV1251999
XV125 VIRAGO1998
XV125-S1999
XV125S VIRAGO2000
XV1600A2001
XV1600A WILDSTAR1999
XV1600A WILDSTAR2000
XV1600A WILDSTAR2001
XV1600A WILDSTAR2002
XV1700PC ROADSTAR WARRIOR2004
XV1700PC ROADSTAR WARRIOR MIDNIGHT2006
XV1700PC ROADSTAR WARRIOR MIDNIGHT2007
XV1700PC ROADSTAR WARRIOR MIDNIGHT2008
XV1700PC ROADSTART WARRIOR MIDNIGHT2005
XV1700PC WARRIOR2009
XV17PCS2004
XV1900A2011
XV1900A2012
XV1900A2013
XV1900A MIDNIGHST STAR2009
XV1900A MIDNIGHT STAR2006
XV1900A MIDNIGHT STAR2007
XV1900A MIDNIGHT STAR2008
XV1900A ROADLINER-S2007
XV1900CT2010
XV250 VIRAGO2005
XV250 VIRAGO2006
XV250 VIRAGO2007
XV250 VIRAGO2008
XV250-S VIRAGO1998
XV250S1995
XV250S1999
XV5351988
XV5351989
XV5351991
XV5351994
XV5351995
XV5351996
XV535 EJE DE TRACCIå²1994
XV535 EJE DE TRACCIå²1995
XV535 VIRAGO1998
XV535 VIRAGO1999
XV535 VIRAGO2000
XV535 VIRAGO2001
XV535 VIRAGO 25KW2001
XV535S1994
XV950 - XVS950CU2014
XV950 ABS2017
XV950R - XVS950CU2014
XV950R ABS XVS950CU2016
XVS1100 DRAGSTAR1999
XVS1100 DRAGSTAR2000
XVS1100 DRAGSTAR2001
XVS1100 DRAGSTAR2002
XVS1100A DRAGSTAR CLASSIC2000
XVS1100A DRAGSTAR CLASSIC2002
XVS1100A DRAGSTAR CLASSIC2003
XVS1100A DRAGSTAR CLASSIC2005
XVS1100A DRAGSTAR CLASSIC2006
XVS125 DRAGSTAR2000
XVS125 DRAGSTAR2001
XVS125 DRAGSTAR2002
XVS125 DRAGSTAR2004
XVS1300 Custom XVS1300CU2015
XVS1300A2007
XVS1300A2010
XVS1300A2011
XVS1300A2014
XVS1300A2016
XVS1300A MIDNIGHT STAR2008
XVS1300A MIDNIGHT STAR2009
XVS1300A MIDNIGHT STAR2010
XVS1300C2015
XVS1300CU2014
XVS1300CU2016
XVS2502001
XVS2502002
XVS2502004
XVS250 DRAGSTAR2001
XVS250 DRAGSTAR2002
XVS6501997
XVS650 DRAGSTAR1997
XVS650 DRAGSTAR1998
XVS650 DRAGSTAR1999
XVS650 DRAGSTAR2000
XVS650 DRAGSTAR2001
XVS650 DRAGSTAR2002
XVS650A DRAGSTAR2001
XVS650A DRAGSTAR CLASSIC1998
XVS650A DRAGSTAR CLASSIC2000
XVS650A DRAGSTAR CLASSIC2002
XVS650A DRAGSTAR CLASSIC2004
XVS650A DRAGSTAR CLASSIC2005
XVS650A DRAGSTAR CLASSIC2006
XVS950 ABS2016
XVS950 ABS 60TH ANNIVERSY2016
XVS950A2009
XVS950A2010
XVS950A2011
XVS950A2012
XVS950CR2015
XVS950CR2016
XVS950CU2016
XVS950CUD-A2017
XVS950R2014
XVS950XR ABS2017
XVS950XR-A SCR9502017
XVZ1300 ROYALSTAR1996
XVZ1300A1997
XVZ1300A ROYALSTAR1997
XVZ1300A ROYALSTAR1998
XVZ1300A ROYALSTAR1999
XVZ1300A ROYALSTAR2000
XVZ13CT ROTALSTAR TOUR DX2005
XVZ13TF1999
XVZ13TF ROYAL STAR VENTURE2000
XVZTF ROYALSTAR VENTURE2001
YF350Z1990
YF350Z1991
YF350Z1994
YF350Z1995
YF350Z1996
YFA-11995
YFA-11996
YFM125 BREEZE2000
YFM125 BREEZE2001
YFM125 BREEZE2002
YFM125 BREEZE2003
YFM125 GRIZZLY2004
YFM125 GRIZZLY2005
YFM125 GRIZZLY2006
YFM125 GRIZZLY2007
YFM125 GRIZZLY2008
YFM125 GRIZZLY2010
YFM125 GRIZZLY 2x42012
YFM125A2012
YFM125A2013
YFM125F GRIZZLY 2x42013
YFM502006
YFM502007
YFM502008
YFM502009
YFM50R2004
YFM50R2005
YFM50R2006
YFM50R2007
YFM50R2008
YFM50R2009
YFM550DF2015
YFM550F GRIZZLY EPS2011
YFM550F GRIZZLY EPS 4x42012
YFM550F GRIZZLY EPS YAMAHA BLACK2011
YFM550F

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Pytania i odpowiedzi dotyczące produktu. Jeśli nadal potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

Czy Śruba, korek spustu oleju 903401413200 jest oryginalną częścią OEM?
Tak, Śruba, korek spustu oleju jest w 100% oryginalną częścią wyprodukowaną przez koncern Yamaha i jest produktem typu OEM, tj. stosowanym na pierwszy montaż.
Do motocykli jakich marek pasuje Śruba, korek spustu oleju 903401413200?
Ten produkt: Śruba, korek spustu oleju 903401413200 pasuje do pojazdów produkowanych przez koncern: Yamaha
Czy Śruba, korek spustu oleju Yamaha 903401413200 mogę kupić za pobraniem?
Tak, każdy produkt (w tym również Śruba, korek spustu oleju o numerze 903401413200) w możesz zamówić z dostawą do domu za pobraniem. Wymagamy płatności z góry tylko przy dostawach do punktu odbioru.

Pamiętaj, że produkt o numerze 903401413200 występuje też w alternatywnych składniach:

903-40141-32-00

903 40141 32 00

903-40141-32

903 40141 32

Co to znaczy?

W zależności od kraju dystrybucji 'Śruba, korek spustu oleju Yamaha YFM125, YFZ350, TT350, XS400, SZR660, XV950, XV950, XS1100 Eleven, FJ1200 [OEM: 903401413200]' może być zapisany w dokumentacji serwisowej Twojego motocykla marki Yamaha z nieco innymi numerami. Różnice mogą dotyczyć separatorów (np. myślników lub spacji) oraz liczby zer. Pomimo tych różnic, wszystkie oznaczenia odnoszą się do tego samego produktu.

Produkt o numerze 903401413200 jest odpowiednikiem (replacement) następujących części:

11H134550000

903401404300

903401406300

903401406700;

903401408700;

903401408900

904301413200

20X134550000

341153510000

3VD134550000

4X7134550000

903401400900

903401401000

Co to znaczy?

Niektórzy producenci, w tym Yamaha OEM, wprowadzają na rynek produkty pod zaktualizowanymi numerami katalogowymi (tzw. replacementy). Zmiany te mogą wynikać z aktualizacji specyfikacji, nowych procesów produkcyjnych lub standaryzacji oznaczeń. W praktyce, mimo innego numeru, jest to ten sam produkt pod względem funkcjonalności i kompatybilności.
Opinie
Napisz opinię
Śruba, korek spustu oleju Yamaha YFM125, YFZ350, TT350, XS400, SZR660, XV950, XV950, XS1100 Eleven, FJ1200 [OEM: 903401413200]

Śruba, korek spustu oleju Yamaha YFM125, YFZ350, TT350, XS400, SZR660, XV950, XV950, XS1100 Eleven, FJ1200 [OEM: 903401413200]

Śruba, korek spustu oleju to w 100% oryginalny, nieużywany produkt producenta Yamaha OEM o oznaczeniu części numer 903401413200. Śruba, korek spustu oleju pasuje m.in. do YFM125, YFZ350, TT350, XS400, SZR660, XV950, XV950, XS1100 Eleven, FJ1200, ale pełną listę kompatybilności znajdziesz w zestawieniu tabelarycznym poniżej. Produkt jest nowy, nieużywany i pochodzi z oficjalnej dystrybucji Yamaha OEM. Ten produkt jest tzw. produktem OEM, czyli elementem stosowanym przy pierwszym montażu OEM.