Ślimak napędu prędkościomierza Kawasaki EL250 Eliminator, EN500 Vulcan, ZZR600, Zephyr 1100, ZG1200 Voyager XII [OEM: 410641006]

RECEIVERSPEEDOMETER

Producent: Kawasaki

OEM:

410641006

Produkt nowy, w 100% oryginalny z oficjalnej dystrybucji

53,16 zł brutto

Przybliżony czas wysyłki: w 6-7 dni roboczych

Jeśli ten produkt ma status "Wysyłka natychmiast", to znaczy, że znajduje się na jednym z naszych wewnętrznych magazynów w Polsce, jest dostępny od ręki i zostanie wysłany do Ciebie w ciągu 1 dnia roboczego.

Jeśli ten produkt ma status "Wysyłka w X-X dni roboczych", to znaczy, że znajduje się na jednym z magazynów centralnych producenta i jest sprowadzany na zamówienie.

Czas dostawy zamówionych artykułów zależy od dostępności producenta. Zwykle dostępnych jest około 90% wszystkich części zamiennych do motocykli, dlatego dostawa w określonym czasie jest realistyczna.

Należy pamiętać, że określony czas reprezentuje czas dostawy do naszego magazynu.

Ślimak napędu prędkościomierza to w 100% oryginalny, nieużywany produkt producenta Kawasaki OEM o oznaczeniu części numer 410641006. Ślimak napędu prędkościomierza pasuje m.in. do EL250 Eliminator, EN500 Vulcan, ZZR600, Zephyr 1100, ZG1200 Voyager XII, ale pełną listę kompatybilności znajdziesz w zestawieniu tabelarycznym poniżej. Produkt jest nowy, nieużywany i pochodzi z oficjalnej dystrybucji Kawasaki OEM. Ten produkt jest tzw. produktem OEM, czyli elementem stosowanym przy pierwszym montażu OEM.

Szczegóły

Kompatybilność
ModelRocznik
1000 GTR1996
1000 GTR1997
1000 GTR1998
1000 GTR1999
1000 GTR2000
1000 GTR2002
1000GTR1986
1000GTR1987
1000GTR1988
1000GTR1989
1000GTR1990
1000GTR1991
1000GTR1992
1000GTR1994
1000GTR2003
EL2501988
EL2501989
EL2501990
EL2501996
EL250D1991
EL250D1992
EL250D1993
EL250D1994
EL250E1991
EL250E1992
EL250E1993
EL250E1994
EL2521996
EL2521997
EL2521999
EL2522001
EL2522003
ELIMINATOR 6001995
EN5001990
EN5001992
EN5001993
ER-51997
ER-52001
ER-52004
ER-52005
ER5001998
ER5001999
ER5002000
ER5002003
ESTRELLA1994
GPX250R1988
GPX250R1989
GPX250R1992
GPX600R1988
GPX600R1989
GPX600R1990
GPX600R1993
GPX600R1994
GPX600R1995
GPX600R1996
GPX600R1997
GPX750R1987
GPX750R1988
GPX750R1989
GPZ1000RX1986
GPZ1000RX1987
GPZ1000RX1988
GPZ11001985
GPZ11001995
GPZ11001996
GPZ11001998
GPZ1100 ABS1996
GPZ305 BELT DRIVE1985
GPZ305 BELT DRIVE1986
GPZ305 BELT DRIVE1987
GPZ305 BELT DRIVE1988
GPZ305 BELT DRIVE1989
GPZ305 BELT DRIVE1991
GPZ305 BELT DRIVE1993
GPZ305 BELT DRIVE1994
GPZ305 BELT DRIVE Front Hub1984
GPZ400A1985
GPZ500S1987
GPZ500S1988
GPZ500S1989
GPZ500S1992
GPZ500S1993
GPZ500S1994
GPZ500S1995
GPZ500S1996
GPZ500S1997
GPZ500S1998
GPZ500S1999
GPZ500S2000
GPZ500S2002
GPZ500S2003
GPZ500S (UK)1995
GPZ500S (UK)1996
GPZ500S (UK)1998
GPZ5501985
GPZ5501986
GPZ5501987
GPZ5501988
GPZ5501989
GPZ6001985
GPZ600R1986
GPZ600R1987
GPZ600R1988
GPZ600R1989
GPZ7501985
GPZ7501987
GPZ750R1985
GPZ900R1985
GPZ900R1986
GPZ900R1987
GPZ900R1988
GPZ900R1989
GPZ900R1990
GPZ900R1993
GPz 305 FRONT WHEEL/HUB1983
GPz 750 FRONT WHEEL/HUB1983
GT5501986
GT5501987
GT5501988
GT5501989
GT5501991
GT5501993
GT5501994
GT550 Front Hub1984
GT7501992
GT7501994
KR-11990
KR-11991
KR-1 (1)1989
KR-1 (2)1989
KZ1000 CSR FRONT HUB1981
KZ1000 CSR FRONT HUB1982
KZ1000 Eddie Lawson Replica FRONT WHEEL/HUB1983
KZ1000 FRONT WHEEL/HUB1983
KZ1000 Police 1000 FRONT WHEEL/HUB1982
KZ1000 Police 1000 FRONT WHEEL/HUB1983
KZ1000 Police 1000 FRONT WHEEL/HUB1984
KZ1100 GPz FRONT WHEEL/HUB1982
KZ1100 LTD Shaft FRONT WHEEL/HUB1983
KZ1100 Shaft FRONT WHEEL/HUB (KZ1100-A3)1983
KZ1100 Spectre FRONT WHEEL/HUB1983
KZ305 CSR Belt FRONT HUB1982
KZ305 CSR FRONT HUB1981
KZ305 CSR FRONT HUB1982
KZ440 FRONT WHEEL/HUB1982
KZ440 LTD Belt FRONT WHEEL/HUB1983
KZ440 LTD FRONT WHEEL/HUB (KZ440-A4)1983
KZ550 FRONT WHEEL/HUB ('82-'83 A3/A4)1982
KZ550 FRONT WHEEL/HUB ('82-'83 A3/A4)1983
KZ550 FRONT WHEEL/HUB (KZ550-A2)1980
KZ550 FRONT WHEEL/HUB (KZ550-A2)1981
KZ550 GPz FRONT WHEEL/HUB1981
KZ550 GPz FRONT WHEEL/HUB1982
KZ550 GPz FRONT WHEEL/HUB1983
KZ550 LTD FRONT WHEEL/HUB ('80-'81 C1/C2)1980
KZ550 LTD FRONT WHEEL/HUB ('80-'81 C1/C2)1981
KZ550 LTD FRONT WHEELS/HUB ('82-'83 C3/C4)1982
KZ550 LTD FRONT WHEELS/HUB ('82-'83 C3/C4)1983
KZ550 LTD Shaft FRONT WHEEL/HUB1983
KZ550 LTD Shaft FRONT WHEEL/HUB1984
KZ550 Spectre FRONT WHEEL/HUB1983
KZ650 CSR FRONT HUB ('81-'82 H1/H2)1981
KZ650 CSR FRONT HUB ('81-'82 H1/H2)1982
KZ650 CSR FRONT WHEEL/HUB ('83 H3)1983
KZ700 FRONT WHEEL/HUB1984
KZ750 CSR Twin FRONT HUB1982
KZ750 Canada Only FRONT WHEEL/HUB1984
KZ750 FRONT WHEEL/HUB1983
KZ750 FRONT WHEEL/HUB ('80 KZY 50-E1)1980
KZ750 FRONT WHEEL/HUB ('81 -'82 KZ750-E2/E3)1981
KZ750 FRONT WHEEL/HUB ('81 -'82 KZ750-E2/E3)1982
KZ750 GPz FRONT WHEEL/HUB1982
KZ750 LTD Belt FRONT WHEEL/HUB1983
KZ750 LTD FRONT WHEEL/HUB ('80 H1)1980
KZ750 LTD FRONT WHEEL/HUB ('81-'83 H2/H3/H4)1981
KZ750 LTD FRONT WHEEL/HUB ('81-'83 H2/H3/H4)1982
KZ750 LTD FRONT WHEEL/HUB ('81-'83 H2/H3/H4)1983
KZ750 LTD Shaft FRONT WHEEL/HUB1983
KZ750 Spectre FRONT WHEEL/HUB1982
KZ750 Spectre FRONT WHEEL/HUB1983
LTD4501985
LTD4501986
LTD4501987
LTD4501988
LTD4501989
NINJA ZX-6R1995
NINJA ZX-6R1996
NINJA ZX-6R1997
VN750 TWIN1986
VN750 TWIN1987
VN750 TWIN1988
VN750 TWIN1989
VN750 TWIN1993
VN750 TWIN1994
VOYAGER XII1987
VOYAGER XII1988
VOYAGER XII1989
VOYAGER XII1991
ZEPHYR1991
ZEPHYR1992
ZEPHYR1993
ZEPHYR1994
ZEPHYR1996
ZEPHYR1997
ZEPHYR1998
ZEPHYR 11001992
ZEPHYR 11001993
ZEPHYR 11001994
ZEPHYR 11001995
ZEPHYR 11001996
ZEPHYR 7501991
ZEPHYR 7501992
ZEPHYR 7501993
ZEPHYR 7501994
ZEPHYR 7501995
ZEPHYR 7501996
ZEPHYR 7501997
ZG1200-B11990
ZL10001987
ZL10001988
ZL6001986
ZL6001987
ZN1100 LTD Shaft FRONT WHEEL/HUB1984
ZN700 LTD Shaft FRONT WHEEL/HUB1984
ZR-71999
ZR-72001
ZR-72003
ZR-7S2001
ZX1100 GPz FRONT WHEEL/HUB1983
ZX1100 GPz FRONT WHEEL/HUB1984
ZX4001987
ZX550 GPz FRONT WHEEL/HUB1984
ZX7501985
ZX750 GPz 750 FRONT WHEEL/HUB1984
ZX750 GPz 750 Turbo FRONT WHEEL/HUB1984
ZX900 Ninja FRONT WHEEL/HUB1984
ZXR4001990
ZXR4001991
ZXR4001992
ZXR4001993
ZXR4001994
ZXR4001995
ZXR4001997
ZXR4001998
ZXR4001999
ZZ-R2501994
ZZ-R6001990
ZZ-R6001991
ZZ-R6001992
ZZ-R6001993
ZZ-R6001994
ZZ-R6001997
ZZ-R6001998
ZZ-R6001999
ZZ-R6002001
ZZ-R6002002
ZZR-6001995
ZZR-6001996
ZZR6002003
ZZR6002004
ZZR6002005
ZZR6002006

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Pytania i odpowiedzi dotyczące produktu. Jeśli nadal potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

Czy Ślimak napędu prędkościomierza 410641006 jest oryginalną częścią OEM?
Tak, Ślimak napędu prędkościomierza jest w 100% oryginalną częścią wyprodukowaną przez koncern Kawasaki i jest produktem typu OEM, tj. stosowanym na pierwszy montaż.
Do motocykli jakich marek pasuje Ślimak napędu prędkościomierza 410641006?
Ten produkt: Ślimak napędu prędkościomierza 410641006 pasuje do pojazdów produkowanych przez koncern: Kawasaki
Czy Ślimak napędu prędkościomierza Kawasaki 410641006 mogę kupić za pobraniem?
Tak, każdy produkt (w tym również Ślimak napędu prędkościomierza o numerze 410641006) w możesz zamówić z dostawą do domu za pobraniem. Wymagamy płatności z góry tylko przy dostawach do punktu odbioru.

Pamiętaj, że produkt o numerze 410641006 występuje też w alternatywnych składniach:

41064-1006

410641006

Co to znaczy?

W zależności od kraju dystrybucji 'Ślimak napędu prędkościomierza Kawasaki EL250 Eliminator, EN500 Vulcan, ZZR600, Zephyr 1100, ZG1200 Voyager XII [OEM: 410641006]' może być zapisany w dokumentacji serwisowej Twojego motocykla marki Kawasaki z nieco innymi numerami. Różnice mogą dotyczyć separatorów (np. myślników lub spacji) oraz liczby zer. Pomimo tych różnic, wszystkie oznaczenia odnoszą się do tego samego produktu.
Opinie
Napisz opinię
Ślimak napędu prędkościomierza Kawasaki EL250 Eliminator, EN500 Vulcan, ZZR600, Zephyr 1100, ZG1200 Voyager XII [OEM: 410641006]

Ślimak napędu prędkościomierza Kawasaki EL250 Eliminator, EN500 Vulcan, ZZR600, Zephyr 1100, ZG1200 Voyager XII [OEM: 410641006]

Ślimak napędu prędkościomierza to w 100% oryginalny, nieużywany produkt producenta Kawasaki OEM o oznaczeniu części numer 410641006. Ślimak napędu prędkościomierza pasuje m.in. do EL250 Eliminator, EN500 Vulcan, ZZR600, Zephyr 1100, ZG1200 Voyager XII, ale pełną listę kompatybilności znajdziesz w zestawieniu tabelarycznym poniżej. Produkt jest nowy, nieużywany i pochodzi z oficjalnej dystrybucji Kawasaki OEM. Ten produkt jest tzw. produktem OEM, czyli elementem stosowanym przy pierwszym montażu OEM.